Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...23456789101112>>
Страница:11 от 12
Re: Тема "Спешна помощ" vnimanie
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2010 11:40

pritesnenata Написал:
-------------------------------------------------------
> Zdraveite ot 15dni ne mi idva cikala napravih si 2
> testa za bremennost i sa otricatelni hodih na
> lekar i toi vibia ne6to na vidiozona ima samnenie
> 4e moge da e bremennost no e dosta rano sega
> na26.02 pak imam 4as no sam mnogo pritesnena.Mnogo
> 6te sam blagodarna ako mi dadete savet koga se
> vigda bremennost vazmogno li e v 20 den da se vidi
> sas sigurnost na videozona

При абдоминалната ехография (ултразвуков преглед през предна коремна стена) диагнозата бременност се поставя и се локализира къде е разположен плодният сак при закъснение на менструацията (разбира се при редовен цикъл) от 6 – 7 дни. Виталността на ембриона (наличие на сърдечни пулсации) е възможно да се оцени при закъснение от 9 – 12 дни. При вагиналната ехография (ултразвуков преглед през влагалището) отговор на поставените по-горе въпроси е възможен около 4 – 7 дни по-рано. Това, както и по-качественият и подробен образ прави вагиналната ехография “златен стандарт” в диагностиката на нормалната и патологична ранна бременност.

Цялата статия: [www.biberonbg.com]

Успех ти желая!

Администратор

Изпратено: pritesnenata (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2010 12:36

blagodaria vi za otgovora

Дата: 22 February, 2010 12:51

zdaveite pak iskam da popitam vazmogno li e testa da ne ot4ete bremennost a da se vidi samo na vidiozon i dali tova e normalno

Дата: 22 February, 2010 12:57

a ima i o6te ne6to genikologat mi prepora4a da si meria temperaturata prez anusa i ako ima takava imalo veroiatnost za bremenost za6totoaz ot 6 dni imam temperatura no na testa za bremennost ne ot4ete da ima bremennost

Дата: 22 February, 2010 13:11

i v momenta sam dosta obarkana ima ili niama bremennost

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2010 14:23

Най-бърз отговор на въпроса си бихте могли да получите, ако направите кръвен тест за бременност. Успех!

Администратор

Дата: 22 February, 2010 14:53

blagodaria

кожни проблеми при деца
Изпратено: мария нейкова (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2010 20:36

здравейте!майка съм на 5 годишно момченце,преди два дни имаше конюктивит,днес се събуди с болка в ухото,а суга гледам по бузките му са избили много ситни пъпчици.незнам дали е някаква шарка,моляви помогнете,какво да правя?

Изпратено: petiaivanov (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2010 22:51

Заведи детето на лекар.

Дата: 21 June, 2010 21:36

здравейте,бременна съм в 4 месец,и имам гъбички,ходих при моя гинеколог и ми изписа гино-преварил.ако някои знае по-безопасен лек срещу тези проклети гъбички помогнете ми,моля ви.срах ме е да не се случи нещо лошо на бебчето ми.знам,че и като не се лекувам пак му вредя.

Изпратено: liyana (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2010 22:45

мария нейкова Написал:
-------------------------------------------------------
> здравейте,бременна съм в 4 месец,и имам
> гъбички,ходих при моя гинеколог и ми изписа
> гино-преварил.ако някои знае по-безопасен лек
> срещу тези проклети гъбички помогнете ми,моля
> ви.срах ме е да не се случи нещо лошо на бебчето
> ми.знам,че и като не се лекувам пак му вредя.

С това лекарство, което е изписал гинекологът , проблемът с гъбичките ще изчезне и няма да навреди на бебето. Лекарството е чудесно и ефективно!

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 23 June, 2010 22:16

здравейте,отново благодаря на всички които ми дадоха съвет,но сега имам друг проблемsad smiley ,излезнаха ми кафеви петна по лицето,как да ги племахна,и още нещо как да търва от целулита и стриите,трабва ли да чакам да се роди бебето или да започна от сега,даите ми съвет,с какво да се мажа,с първото си дете се мазах с какво ли не,но пак се появиха след раждането му.и петната и портокаловата кожа,ужас. hot smiley .предварително ви благодаря.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2010 23:24

Мария,моето мнение е, че подобни пигментни петна по време на бременност са напълно нормални.Просто сме поддатливи на всичко и хормоните ни си правят лоша шега с нас. Да не се излагаш на слънце?
А за стриите, за се мажа с Мустела и съм много доволна.С двойно действие е, т.е.предпазва от появата на стрии и подпомага премахването на вече появилите се. Пии много вода,наблягай на полодове и зеленчуци,избягвай газирани и сладки напитки, въобще придържай се към що годе здравословно хранене.
/В тоя ред на мисли и след раждането трябва да се стремиш към това/

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Редактирано 1 пъти последният път 23.06.2010 23:27.

Дата: 24 June, 2010 00:41

благодаря ти,мимка-м,ще пробвам кремчето,още утре ще си го купя.

Дата: 30 June, 2010 20:11

здравейте!имам приятелка и тя като мен чака второ дете,но има проблем с дископатията си и има кървящи хемороиди.ходила е при двама специалисти и единият и е казал,че няма да има проблем с раждането,а другият,че след като има дископатия раждането трябва да е секцио.кажете ми какво да я посъветвам,на кого да вярва.предварително благодаря за съвета,трябва ли да иде на трети или да изчака да влези в деветия месец и тогава да иде на доктор.

Дата: 16 September, 2010 10:23

здравейте на всички!имам нужда от помощ или съвет,моя приятелка която е бременна в 3-тия месец,ми сподели че обича да си похапва пръст от земята,можели тава да навреди на бебето й,и дали чрез тази пръст си набавя нещо което е необходимо за организма й.с една дума това нормално ли е.казах и да каже на гинеколога си,но тя ми каза че се чуствала добре.моля ви кажете ми какво да правя,и аз съм бременна в 8-мия месец,но нямам, нужда да се храня с пръст.даите ми съвет как да и помогна,предварително благодаря,за мен това е ненормално.

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 16 September, 2010 10:56

Доколкото ми е известно, това е опасно, особено в период на бременност. Виж това: [www.zachatie.org]. Отделно може да погълне и някой паразит.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Дата: 23 September, 2010 10:51

здравейте!бременна съм в 8-мия месец,имам упорито бяло течиние и гъбички,много ме сърби и пари.моля ви ако някои има същия проблем и се е отървал от него нека ми каже как,използвала съм полижинакс,гинопривалин,корти-незнам точно как се казваше,в момента си правя промивки с калциев перманганат,но няма никъкъв ефект.правила съм и с лайка и сода бикарбонат,тетра и какво ли още не но не минават.знам че са упорити,но ме е страх за бебето,моляви от все сърце кажете ми ляк,не мислете че не съм ходила на гинеколог,всички тези глобули ми ги изписа той,но след като ги спра,се появяват наново.мерси предварително

Дата: 23 September, 2010 12:51

Мария, задължително си направи микробиологично изследване! Причината може да не са гъбички, а те да се следствие (отговор) на нещо друго. И не вземай лекарства без направена микробиология, още повече че си бременна и ти предстои раждане. Смени лекарят!

Дата: 23 September, 2010 13:03

И още нещо... Не мислиш ли, че с всички тези лечения и промивки (бих казала неадекватни) само съсипваш микробиологичния баланс. Има лекарства и за възстановяването му, но нека лекар ти ги изпише.

Страници:  <<Първа страница...23456789101112>>
Страница:11 от 12

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.