Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: АЛОПЕЦИЯ
Изпратено: linda70 (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2009 14:10

Мажи с чесън,цепиш склидката на две и търкаш мястото.А за пиене -чай от коприва,но по-продължително време.

Изпратено: zlatina kozareva (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 08:42

Благодаря ти много Линда70 това го правя.Плюс витамини.Сега ще се срещна и с препоръчан бръснар.Дано имам късмет.Пожелавам го на всички

Изпратено: Slavchi (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 09:33

Линда, какво стана със сина ти? Как мина операцията и имаше ли ефект?

Изпратено: zlatina kozareva (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 10:23

Не съм аз със сина.Не знам за какво става въпрос

Дата: 6 February, 2009 14:59

Slavchi Написал:
-------------------------------------------------------
> Линда, какво стана със сина ти? Как мина
> операцията и имаше ли ефект?
>
>
Първо да се извиня,че не успях да пиша,но и малкия се разболя и станах разногледа.
Имам добра новина-косата започна да расте.А сега накратко да разкажа:Петното,което се виждаше на панорамната снимка и се предполагаше,че е киста,се оказа,че е кариес на детайлната снимка на зъба.Просто аз в притеснението си дадох прибързана погрешна информация.След това отидохме в Шумен на кожен,назначиха ни още изследвания,консулт с ендокринолог-имаше съмнения за намалена функция на щитовидната жлеза,което славабогу не се потвърди,всичко излезе нормално-изследвания и преглед.В крайна сметка се оказа,че има стфилококова инфекция в носа,която е тръгнала по кръвен път и го е ударило там,плюс стреса от чужбина.Сега пие един куп лекарства,след това инжекции,терапията ще продължи 3 месеца.Вече има мъх и петното видимо намаля.А за лекарите в Шумен нямам думи-разбират си от работата,чувства се отговорността им,че си в ръцете им.Обстойни прегледи от главата до петите,спокойни без да бързат и да са изнервени,възхитена съм!
Това е накратко,благодаря на всички за моралната подкрепа!
Ако някой има нужда от такива специалисти-веднага давам тел.

Изпратено: Slavchi (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 15:07

Линда, много се радвам за сина тиsmiling smiley! Дано скоро се възстанови напълно uspeh .

Дата: 6 February, 2009 15:30

Благодаря,желая ви много здраве на всички!!! cunki

Изпратено: sd (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2009 19:53

здравейте!днес съвсем случайно попаднах тук докато се ровех в нета и веднага се регистрирах защото от 3 години изживявам някакаж кошмар с тая коса!Ще се постарая да бъда кратка!Започна да ми пада косата преди 3 год-в началото реших,че е нещо сезонно-е да ама не-и се почна една...3 мес ревалид,3 фитовал,6 пантогар ,3 приорин-които ги има само ж германия и струват 60 еу кутиятабирена мая,и какви ли не витамини-билки всякакви-станах половин билкар-преди 1 год получих ареата-който не го е изпитал не знае какво е-кошмар и вс се по4на -ходих на кожен лекар-3ма и нищо и благодарение на такива форуми ре6их сама да се справя-ами мазах се с какво ли не: корени коприва в ракия,чесън,люта чушка,хрян,себорал форте,ходих при един браснар ж с.бреговица-намаза ме с нещо ,но после като се махаше кората и коса падаше -след всичко това в нашия край -търгожище в едно село има баба която налага мястото с някакжо растение-е,от него за 1 мес се оправих-ходих 2 пъти-бабата не иска пари-кои колкото остави-сега вече местото се оправи но др коса продалжава по малко да пада-от разкошната ми гъста,здрава,нетретирана с нищо коса не остана нищо-сега тарся начин да я сгъстя и да престане да пада-ходих по ендокринолози ,изследвания -няма ми нищо-обиколих какви ли не лекари-молбата ми е специално към NAD -МОЛЯ ТЕ ДА НАПИШЕШ ТАЗИ РЕЦЕПТА АРЕАТАТА Я ОПРАВИХ ИСКАМ Я ЗА ДРУГАТА КОСА-А АКО НЯКОИ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТАЗИ БАБА ,ЩЕ КАЖА КОРДИНАТИ И АЗ!НЕ САМ ПРЕДПОЛАГАЛА ,ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ ИЗЖИВЕЯ ТОЗИ КОШМАР-ТОВА Е ТОЧНАТА ДУМА-ДА ПРАВИШ КАКВО ЛИ НЕ И ДА ВИЖДАШ ,ЧЕ НЯМА ПОЛЗА-А ЗА ВИТАМИНИ НЕ МИ СЕ ГОВОРИ -НЕ СЪМ ЯЛА ОТ ПИЛЕ МЛЯКО-ВСЕКИ ДЕН КАКВИ ЛИ НЕ ПЛОДОВЕ ЗЕЛЕНЧУЦИ ,ЯДКИ ФРЕШОВЕ И Т.Н !NAD БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Изпратено: nad (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2009 18:31

Писах ти да ми пратиш имейла си. Успех.

Изпратено: vijdan1970 (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2009 12:15

zdravei mila pi6e ti maika na 7godi6na da6teria koiato predi 3mesesa i izleze parvoto petno na da6terami sega ve4e ima i vtoro viarvaimi 6te poludeia san ne me hva6ta ot strah 4e 6te ostane bez kosa molia te pratimi tazi resepta na adres vijdan1970@abv.bg predvaritelno ti blagodaria

Изпратено: an4o2 (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2009 19:51

здравей НАД!моля те да ми изпратиш рецептата против косопад на bay_hoy@abv.bg ще съм ти много благодарен!!

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2009 21:40

Ако случайно търсите нетрадиционна медицина. Ето какво ползвам аз: казва се Техника за Емоционална Свобода или ТЕС. Аз имах лишеи от 20 години и се мазах с какви ли не глупости, включително и абрикорт (който вече не се прозвежда между другото). Ами за 2 месеца лишите ми изчезнаха.
Ако ви интересува имам инфо. Не правя реклама, искам да помогна.

Редактирано 1 пъти последният път 22.10.2009 21:41.

Изпратено: lexov (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2011 22:51

здравейте,прочетох това което сте написали и с надейда за помощ реших да ви пиша .аз имам проблема с алопеция ареата от близо 2 години.първо ми се появи едно малко петно на брадата с големина,колкото 10 стотинки с течение на времето се оправи и помислих,че не е сериозно но уви проблема тепарва предстоеше .това лято ми се появиха няколко такива петна по брадата и какво ли не опитах,каде ли не ходих и нищо вместо това те станаха по големи и обхващат по4ти по голямата част от брадата ми.последно ме обгаряха с течен азот но и тои непомогна.всяка ве4ер мажа петната с алпикор ф това продалжава вече половин година и ниакакав ефект пих една дузина витамини и те с нищо не ми помогнаха.ще би бада безкрайно благодарен ако ми дадте рецептата на nad да опитам с нея.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО. sad smiley

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 26 November, 2011 16:48

lexov,дано намериш решение на проблема си!
Аз страдах от алопеция след второто раждане, което съвпадна със смъртта на баща ми.Излекувах се с ежедневни разтривки с вълнен плат/кече/ до зачервяване на кожата и натриване на възбуденото място с чесън.За няколко месеца се появи мъх , а после и истинска коса.Лекувах едновременно и душевните си рани, а малкото човече ми помогна да възвърна психичното си равновесие.
Успех в лечението!

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Дата: 27 November, 2011 21:06

някои може ли да ми даде скипе или поща на nad,за да го попитам за това лекарство,за което е писал по горе.аз имам алопеция ареата от близо 2 години,какво ли не опитах но нищо непомогна sad smiley(.ще съм ви безкраино благодарен ако ми помогнете. sad smiley

Дата: 13 December, 2011 18:43

Извинете,някой може ли да ми даде скипе или електронната поща на NAD?Искам да го попитам за лекарството,с което той е успял да пребори алопецията.Аз страдам от алопеция ареата повече от 2години и какво ли не опитвам но нищо не помага.Ще съм ви безкрайно благодарен ако по някакъв начин може да ми помогнете или да ми дадете тази рецепта,за която той е писал по горе.Благодаря предварително.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.