Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Спешно невролог в София !
Изпратено: nanna (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 15:57

Момичета , ситуацията е следната : Трябва ми невролог за възрастен човек с диагноза дископатия ! Както се досещате болките са нечовещки търсим спашно най-добрия ! Вече се свързах с кабинета на проф. Романски ,но отзивите в нета са потресаващи , не ми се ще на Гъмов баща му да попада в подобна клиника с отявлени кожодери . Моля споделете мнения и контакти , защото ситуацията е критична !!!

ВНИМАНИЕ !!!Празните пространства са опасни! Особено ако са между ушите ти!

Re: Спешно невролог в София !
Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 16:52

Ако беше за Плевен веднага бих ти препоръчала. за съжаление за София не мога да ти бъда полезнаsad smileyДано намерите подходящия лекар ,а от там и правилното лечение! thumbs up

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 17:13

Когато аз правих подобно проучване ми препоръчаха Медицинска Академия.Дали има смисъл да ти казвам името на доктора при положение, че беше за преглед на дете?
Дано бързо се отзове някой с конкретно предложение!И разбира се бащата на мъжът ти бързо да се оправи!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: ika_d (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 21:21

На мен скоро ми се наложи да потърся услугите на неврохирург.В частна клиника е, много е добър - беше ми препоръчан, ако решиш пиши ми на лични.

Lilypie Lilypie
Сертифициран консултант към Националния комитет по кърмене
0896 418 488 - Кабинет по кърмене

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 23:08

Свекърва ми съвсем скоро лежа в неврологията на Военна болница. Без конкретен лекар, но сме много доволни от цялото отделение. И от медицинска, и от човешка гледна точка. Заведоха я направо на място в спешното и я приеха, но може да се отиде и само на преглед.
Това знам за невролози, Ани. За първи път семейството ни се сблъска с тях.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2009 09:18

Ани, за съжаление не мога да дам съвет, но пожелавам всичко да мине бързо! detelina

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: Boji (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2009 11:40

Майка ми има сериозен проблем със същата болест и прещипани прешлени.Преди известно време LINA/ беше писала за свекърва си. Тогава аз се обърнах към нея и тя сподели че са попаднали на добри лекари и операцията е минала успешно. Ако искаш й се обади за повече инфо./вече не си спомням/
То стана развален телефон ама защо пък не - дано съм ти била полезна.

Изпратено: zlatina (IP регистриран)
Дата: 8 April, 2009 11:03

Скоро се впечатлих от едно интервю с мъжа на гимнастичката Бианка Панова - д-р Чавдар Нинов. Точно за негови страхотни резултати при лечение на дископатии и дискови хернии обясняваше.
Нана, ето ти линк към малко инфо:
[www.btv.bg]
Дано бързо се справите с проблема...
.......
ето му и телефона:
0886 12 17 32

Редактирано 1 пъти последният път 08.04.2009 11:05.

Изпратено: putina (IP регистриран)
Дата: 5 July, 2009 19:48

Аз ходих при Чавдар Нинов, тъй като наистина много го рекламират, но за огромно съжаление мога да кажа ,че е кожудер.Първите 2-3 пъти беше по внимателен,а с/д това ме притупваше и цената на процедурата се увеличаваше.Повярвайте ми хора ефекта е никакъв, само с четири стотин лева съм назад.

Изпратено: valito 79 (IP регистриран)
Дата: 17 August, 2009 19:23

А за д-р Литвиненко някой знае ли нещо-отнася се за бебе?

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.