Близнаци : © Български Бебе Център
В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?
Изпратено: аня (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2009 12:00

Първия видеозон/вагинален/ отчете добре закрепен ембрион, но в 6-та седмица все още било рано да се види колко са бебетата misli В девета седмица ще бъде следващия ми преглед и дотогава ще ме измъчват терзания-заобиколени сме от близнаци и в двата рода/почти във всяко поколение или от моя страна или от страна на мъжа ми има baby baby / Първата ми бременност също беше с близнаци, но до третия месец оцеля само едното бебе. И така-кога разбрахте, че ще ставате родители на близнаци?

Re: В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?
Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 24 August, 2009 11:13

При мен ги видяха чак в 12 г.с
Принципно се вижда още от самото начало дори и в 6г.с, вече е Божа работа какво ще се случи
Стискам ти палци да са 2 бебока palci

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: moonlight (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2009 03:05

При мен още на първия преглед / около 5-та седмица/ се видяха два плодни сака(с обикновен ехограф). Предполагам, че ако са еднояйчни на по-късен етап ще си проличи...И аз стискам палци да са две! Пожелавам ти лека бременност! smiling smiley

Три момчета - три братлета!

Изпратено: аня (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2009 17:37

Благодаря за пожеланията, но не съм сигурна че ще мога да се справя с три деца izchervqvane Пък каквото и да става-живот и здраве да е detelina

Изпратено: moonlight (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2009 19:09

Аня,разбира се ,че ще се справиш, не се съмнявай в това. Не е толкова страшно- просто всичко е двойно / средства, време,но и щастие и радост, усмивки.../ Късмет!

Три момчета - три братлета!

Изпратено: Mama-Svetla (IP регистриран)
Дата: 9 July, 2010 11:59

Хммм smiling smiley
на мен с първото ми детенце ми казаха още във втория месец, че ще имам близнаци - но в 5 си промениха мнението - при това - не съм имала проблем - за да загубя едно дете..?? още се чудя - мисля, че доки се е объркала.

Но иначе, на една моя позната - в 5 месец й видяха второто бебенце.

а на друга градска - когато роди - се оказа, че сяа 3, а не - както досега бяха й казали...

тъй чее - май никак не е сигурно smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.