Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6
Re: Да се преброим smiling smiley.
Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2007 09:24

Нудел, ние за първи път ще водим тази година децата на море. Досега ги оставяхме с нашите и си ходихме сами с половинката.
Т.е. и на мен ще ми е интересно и полезно някой да даде препоръки.
Единствената ми идея засега е за Царево, но не в града, а на "острова" - там е по-спокойно, а и плажът е на 2 крачки, но не знам дали няма да е скучно, защото ходенето до града ще трябва да става само с кола (има заведения доста, но все пак си е друго да си в центъра на града).
Имам и кака в Канада, която тук държат хотел на Приморско, но там е ужасна лудница - има много хора, шумно е и не ми се струва изобщо подходящо място за почивка с деца.

Изпратено: nudel33 (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2007 10:30

На моят мъж много му харесва на Сарафово, 3а6тото е много тихо и няма 4ужденци,но там предполагам, 4е няма да има хубави хотели. Трябва да в3емеме стая на 4асно, а ние искаме цял апартамент със собствена баня и тоалетна а може би и малка кухня.

Давайте моми4ета предложения, 4е скоро се прибираме, а в БГ нямам интернет в къ6ти, а с две деца не ми се ходи до интернет клуба.

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2007 17:23

Здравейте и от мен, казвам се Нели и съм на 31 г. Съпругът ми се казва Алексей и е на 34 г. Имам син Владимир на 3 годинки и сега чакаме близнаци пак момчета. Терминът ми е за началото на септември, надявам се тогава да влезна във вашия клуб.

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: inkata (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2007 17:46

Nelly Dieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте и от мен, казвам се Нели и съм на 31 г.
> Съпругът ми се казва Алексей и е на 34 г. Имам син
> Владимир на 3 годинки и сега чакаме близнаци пак
> момчета. Терминът ми е за началото на септември,
> надявам се тогава да влезна във вашия клуб.
>
>
>

Здравей Нели smiling smiley Честита бременност!Ето тук може да списваш с мамчета, които също чакат бебчетата си през септември [club.biberonbg.com] smiling smiley

Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2007 21:19

Здравей Нели, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, като моята smiling smiley

Lilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2007 23:05

Привет, Нели! Лека бременност и от мен и ти желая леко раждане като моето! thumbs up
Пиши къде ще раждаш и как. Настояват ли за секцио лекарите? На мен всички ми казваха, че ще е секцио, но аз имах вътрешно желание и настроение за нормално и то така и стана.

liato2008 (64)

Дата: 5 June, 2007 16:32

Благодаря ви на всички за хубавите пожелания. Честно казано малко ми е притеснено, всички лекари казват че няма да мога да ги донося до 9-тия месец, поради факта че съм дребничка и са ме хвърлили в лек ужас. Не знам дали от внушение или наистина, но вече имам и леки болки от време на време. Нямам идея дали наистина структурата на жената има някакво значение, но скоро гледах едно документално филмче където го потвърдиха това, т.е. има дребни жени които не могат да износят например плод по-голям от 3 кг., съответно като са двечки, делят на половина. Уф, дано всичко е наред. Двамата мушмуроци са много активни и ме ползват за футболно игрище :-) Играят мач на малки вратички.

Ами, nadiaeurо, следят ми бременността в Тина Киркова, упс, вече св. София, там съм раждала и Влади и съм доволна от всичко, пък и ми е срещу блока болницата. За сега никой нищо не ми казва за нормално или секцио, но тия дни като полежах в Патологоята установих, че на днешно време масово жените раждат секцио, аз ако мога бих родила пак нормално.

Редактирано 1 пъти последният път 05.06.2007 16:35.

Дата: 5 June, 2007 21:20

Не се шашкай, Nelly Dieva! И на мен така ми говореха, а си ги износих до деветия. Накрая доктора реши, че трябва вече да ги изкара, че бяха големки и нямаше място, а и бяха с главите нагоре и двамата, нямаше как да ги родя нормално. Родиха се 3 седмици по-рано, единият беше 3,000кг, другият 2,750 и двамата по 50см. Направиха ми серклаж, но се оказа, че само съм си мислела, че имам, нищо не е помагал. Не съм едра - преди да забременея бях 52кг.
Смело и КУРАЖ!!!

Дата: 7 June, 2007 10:04

Атина, дано да си права, малко надежда ми вдъхна :-) Аз лично се надявам да ги донося поне до началото на август, т.е. да избутам 2 пълни месеца, после си мисля че всичко ще се подреди. Преди да забременея бях 46-47 кг., но съм 158 "височка" :-) Сигурно за това не им вдъхвам доверие на лекарите. Стискайте палци :-)

Дата: 7 June, 2007 20:50

Аз съм висока 1,65 smiling smiley
Стискам!

Редактирано 2 пъти последният път 07.06.2007 20:52.

Изпратено: sneja_77 (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2007 08:35

и аз съм 1,65,стискам ти палци всичко ще мине ок

Линийки от @#$%&

Изпратено: metalsev (IP регистриран)
Дата: 13 June, 2007 14:59

здравейте и от нас .Казвам се Миглена на 30г. съм а съпруга ми5 Емил на 33г. и сме от Севлиево Мойте слънчица са родени на 05,09,2006 Криси 2750/47см и Ива 2350/46см две седмици преди термина секцио.

Дата: 13 June, 2007 18:39

Нели, аз родих в 37г.с. А и повечето майки на близнаци, с които поддържам връзка са родили в деветия месец. Важното е да почиваш повече и да ограничаваш движенията си.
Лека бременност!
sarca

liato2008 (64)

Дата: 13 June, 2007 21:58

metalsev, добре дошла!

Изпратено: metalsev (IP регистриран)
Дата: 14 June, 2007 14:05

благодаря Ани

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 14 June, 2007 15:40

Права е Надето,повечето мами включително и аз сме родили в 9-тия месец,така че много търпение и мноооого почивка и спокойствие това е номераwinking smiley
Добре дошла и от нас metalsev

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: sneja_77 (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2007 20:38

metalsev, добре дошла!

Линийки от @#$%&

Изпратено: мама на двама (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2007 23:39

Здравейте smiling smiley
Да се представим и ние.
Аз се казвам Ани на 31г, мъжът ми е Илиян на същата възраст и сме мама и тати на две слънчица на 10 месеца - Здравко и Ивайла. Родени са на 24.10.2006 в МБАЛ - гр. Плевен по естествен път без да мъчат много мама smiling smiley Затова пък сега успяват да ме побъркват идеално smiling smiley Вече пълзят и се опитват да ходят и излизането от нас е цяло приключение smiling smiley Иначе са най-сладките дечица на мама и тати smiling smiley

Редактирано 3 пъти последният път 19.07.2007 13:13.

Дата: 17 July, 2007 23:57

Мама на двама, добре дошли! Моите вече ходят и тичат, та и аз съм на тоя хал.

liato2008 (64)

Изпратено: мама на двама (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2007 14:01

Майчета,да ви питам с какво храните вашите бебоци? Моите не искат да ядат от кухнята и караме на пюрета,но докога така? Вие готвите ли им нещо и какво?

Редактирано 2 пъти последният път 19.07.2007 13:16.

Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.