Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: искам близнаци ...много
Изпратено: izi (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2006 23:32

Ох, и аз май искам близнаци.Ако може 2 момченца,че Ава да ги стоява grinning smiley

Изпратено: didi_788 (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2006 21:31

Здравейте!Олеееее като видях онова семейство с шесте близначета онемях..боже колко им е пълен дома..Да са живи и здрави!Това е чудо-божи дар!Дано и нашият дом с мъжа ми се напълни..макар и само..с едничко- ще се радвам на всичко..мечтая си..Дано! detelina

Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2006 17:29

didi_788 Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте!Олеееее като видях онова семейство с
> шесте близначета онемях..боже колко им е пълен
> дома..Да са живи и здрави!Това е чудо-божи
> дар!Дано и нашият дом с мъжа ми се напълни..макар
> и само..с едничко- ще се радвам на всичко..мечтая
> си..Дано!
>
>

Диди,
Искам да те помоля, когато имаш коментар по някоя тема, да го пишеш в самата тема. Така вниманието на потребителите се разпокъсва, а и по-добре да пишеш във всички теми, отколкото да имаш отделна, в която споделяш мненията си - така намалява шансът темата ти да бъде следена, а и е добре мненията ти да бъдат в контекста.

Поздрави и най-искрени пожелания за 1, 2, че и 3 дечица в най-скоро време.
Ани
/модератор на Клуб "Близнаци"/.

Редактирано 1 пъти последният път 11.06.2006 17:30.

Изпратено: Hana* (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2006 14:08

nadiaeuro Написал:
-------------------------------------------------------
> Диди, ще стискам палци да се получи каквото сте си
> пожелали и скоро да ни съобщите радостната вест за
> едно, две ,три или колкото са станали бебчета.
> Желая ти от сърце успех, защото да имаш бебче е
> най-голямата радост в живота. Поздрави и целувки
> от нас многото!
>
> Леле Наде ,ти си родила аз не сьм разбрала
>

yeah smiley Да са ти живи и здрави дечицата!!На Диди и желая да си има близнаци,та даже и тризнаци !!!!!!

Редактирано 1 пъти последният път 15.06.2006 14:09.

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2006 20:46

ООО, моите вече ритат топка! lud smqh Мерси за пожеланията! uspeh

liato2008 (64)

Изпратено: didi_788 (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2006 12:08

Благодаря ви ;момичета!Този месец ще опитваме нормално..пък каквото стане.Споменах на лекарката ми ;че искаме близначета..но каквото се получи.Сега съм по-спокойна! smiling smiley

Изпратено: tedka* (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2006 12:41

и аз съм от тез дето си ме4таят за близна4ета smiling smiley
моите баба и дядо (по май4ина линия) имат съответно сестра и брат близнаци...и по бабините приказки ,понеже през поколение се предавала таз благословия,може аз или брат ми да се ощастливим с 2 беб4ета наведнъж....
от съвсем малка ми се ще с "един удър 2 зай4ета" winking smiley но каквото Бог каже winking smiley
за сега не правим опити,иска ми се да имат голяма разлика де4ицата ми,но определено искам близна4ета winking smiley пък ако са и 2 мом4енца.... tanc

Изпратено: simon_d (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2008 12:34

zdraveite mamcheta,nastoia6ti i bude6ti takiva.vliazoh tuk zastoto dnes mi e tejko,i iskah da spodelia mukata si:imam dvama sina na 3.8m i 2.5m...i predi dve sedmici razbrah 4e otnovo sum bremena ...tozi put s bliznaci...mnogo sulzi muka i suotvetno re6enieto da abortiram,kakto i da go mislehme s tatkoto ne stava!s 4 deca ,a o6te drugite dvama sa malki i jiveem vse o6te na kvartira.dnes go napravih...toi se razplaka be6e s men..i az susto .ni6to niama da me nakara da zabravia kakvo izvur6ihme,4uvtvam se gre6na i me boli!!jelaia vi 6tastie i kusmet na vsi4ki vas i na va6ite deca....smiling smiley desi

Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2008 12:43

Деси, не знам какво мога да ти кажа. Съжалявам. Щом не сте били готови и нямате възможност, това е бил най-добрият избор за вашето семейство.

Аз пък искам още едни близнаци, но нищо не става по въпроса. Прави са хората, че за съжаление - когато искаш дете/деца, не винаги ги получаваш, а ако не искаш - тогава се налага да вземаш крайни решения.

Всъщност, не мога да си обясня защо точно в тази тема пусна поста си. Тук темата е "искам близнаци"...

Изпратено: simon_d (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2008 12:55

да,права си..не ми е мястото тук.но така и не знаех точно какво и къде да го напиша.

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2008 17:44

Съжалявам, че ви се е наложило да вземете такова трудно решение. Аз не знам какво бих направила в подобно положение.
Дано на никого не се налага!
sad smiley

liato2008 (64)

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.