Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 12
ИМА ЛИ БЪДЕЩИ МАЙКИ НА БЛИЗНАЧЕТА
Изпратено: temida (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2006 01:06

Здравейте момичета!
Много ми се иска да си пиша с кандидат майки на близначета,имам чуството че всички които влизат в този клуб са вече минали по този път ,а бъдещи нещо не видях май.Ако греша извинявам се искренно!

Re: ИМА ЛИ БЪДЕЩИ МАЙКИ НА БЛИЗНАЧЕТА
Изпратено: didi_788 (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2006 22:38

Темида ;здравей!Извини ме ;че се намесвам-аз съм от най-горния клуб..но скоро една от нас забременя и то с близначета.казва се Матея и е от февруарските мами!Хайде дано бързо се изпълни темичката ви!А аз се записвам като кандидат-мама на близнета!Виртуални целувки с пожелание за лека и безпроблемна бременност-нека всичко е о.к. uspeh

Изпратено: Leo (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2006 23:21

Здравей и от мен и лека и безпроблемна бременност smiling smiley!
Матея може би ще се включи по някое време, за съжаление има малко проблеми с бременността. Да стискаме палци за бебетата, дано да оцелеят милите! В момента тя е повече на легло, почива си и много се пази. Хубавото е, че сега поне си е у дома, дано да не се налага да влиза пак в болница! detelina

Дата: 10 July, 2006 23:39

кажете и да пише тук ако мога д аи бъда полезна с нещо и аз доста трудно я карам!

Дата: 11 July, 2006 16:04

За съжаление Матея е в болница пак - 2-рото бебче е паднало sad smiley . Много жалко! Иначе се чувства добре, другото бебе е добре, хубав съдечен пулс, няма причина за тревоги. Дано скоро да се прибере у дома и да изкара докрая безпроблемна бременност! detelina

Изпратено: Stela2000 (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2006 16:27

Leo Написал:
-------------------------------------------------------
> За съжаление Матея е в болница пак - 2-рото бебче
> е паднало . Много жалко! Иначе се чувства добре,
> другото бебе е добре, хубав съдечен пулс, няма
> причина за тревоги. Дано скоро да се прибере у
> дома и да изкара докрая безпроблемна бременност!
>
>
Ужасно съжалявам! Ако се чувате - предай й моята най-искрена подкрепа... Стискам палци до края на бремеността да няма повече неприятни изненади и всичките й усилия да бъдат възнаградени с едно здраво и пухкаво бебче!

baby

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2006 16:35

Съжалявам, че отново е в болница, много й се събра! Лео, предай й нашата подкрепа и вяра, че скоро всичко ще бъде наред! kiss

Администратор

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2006 16:47

Дано всичко е наред с жената. това, което й се е случило е ужасно, но поне до края на бременността всичко да е наред!

Дата: 11 July, 2006 16:47

Благодаря момичета, непременно ще и предам!
Единственото хубаво е, че тя беше психически подготвена за загубата на едното бебче. Откакто установиха бременността прогнозата за него не беше добра.

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2006 00:21

Аз съм от януарските мами.Със съжаление разбирам,че Матея е загубила бебчето.Ще се моля да се справи психически и физически с бременността.Лео,моля те предай и поздрави и целувки.Пиши ни ти как е.Стискам палци!

В памет на НАЯ!

Изпратено: didi_788 (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2006 14:31

Съжалявам за Матея!Дано да е добре;да се пази и почива!Лео;предай й моите пожелания за възстановяване и нека оттук нататък всичко да е леко и безпроблемно!Късмет от мен! uspeh

Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2006 14:51

didi_788 Написал:
-------------------------------------------------------
> Съжалявам за Матея!Дано да е добре;да се пази и
> почива!Лео;предай й моите пожелания за
> възстановяване и нека оттук нататък всичко да е
> леко и безпроблемно!Късмет от мен!

и от мен!!!! detelina

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Изпратено: vili_d (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2006 17:26

Много съжалявам и аз. Дано всичко до края е ОК. Temida и аз чакам близначета. Кажи ми ако знаеш до кога има опасност за някое от бебетата?

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions]

Дата: 12 July, 2006 23:09

Новини от Матея
Чувства се значително по - добре днес и се надява утре да я изпишат, да пази леглото в домашни условияsmiling smiley.Все още има леко кървене, но бебето е добре. Това е засега, предполагам тия дни ще се включи лично. Благодари ви много за подкрепата!

Дата: 13 July, 2006 11:31

Здравейте момичета!
Много съжалявам за загубата,на Матея sad smiley
Надявам се и вярвам че всичко ще се оправи бебчето и тя ще са добре ,предайте и поздрави и от мен!
Вили-д,бременността с близнаци по принцип си е рискова,не зням до кога има опастност понеже всеки ден си е страшен,но не искам да те плаша,НАЙ-важното с близнаци е да лежиш и да се позиш възможно най-много.Аз процапах в 10-та г.с. и лежах постоянно(без тоалетната),хранех се легнала(в къщи)около 10 дни и пиех хапчета и после бях на преглед казаха че всичко е наред,но до средата на 5-тия месец бях в къщи почти изцяло на легло ,или за малко седнала можех малко да се движа но не ми позволяваха да излизам навън от апартамента и само на прегледи ходех.После малко излизах но за много кратко на много къси разтояния с много сядане в някое барче.Просто с близнаци в началото е опасно да се движиш защото още не е изградена съвсем плацентата не се е закрепила добре...,а по късните месеци пък е опасно ходенето понеже те вече тежат,особено при еднояйчни.
Но не се плаши предварително само се пази колкото ти е възможно,има някои майки на близнаци които не са имали никакви проблеми ти може да си от тях smiling smileyТвоите еднояйни или двуяйчни са?
Диди-788 писах ти на лични smiling smiley
ЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ-НАЙ-НАЙ-ХУБАВО НА ВСИЧКИ И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ НА ОЧАКВАЩИТЕ smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 13.07.2006 11:33.

Изпратено: vili_d (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2006 15:24

Не знам. На теб кога ти казаха?

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions]

Дата: 14 July, 2006 08:42

в първия ден на 7-ма г.с.ми казаха че съм бременна,че са близнаци и че са разнояйчни.То на снимката се виждат че са двуячни иколо черните петънца (бебчетата) има бели кръгчета,а и при еднояйчни май по-късно се вижда че са близнаци.ти как се чустваш ,казаха ли ри лекарите да се пазиш?

Изпратено: sneja_77.s (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2006 10:49

Много съжалявам и аз. Дано всичко до края е ОК.

URL=http:/[/www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16659&AlbumId=69761&PhotoId=3258729][/URL]

Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2006 11:10

Много съжалявам за случилото се с Матея?
А няма ли възможност да е грешка? На мен в 3-тия месец също ми казаха, че едното бебче е паднало, а в 4-тия се оказа, че си е там и само се е било скрило. Дано оттук насетне всичко с нея е наред и да изкара до края една спокойна и лека бременност, а резултатът да е здраво и пухкаво бебче.
Вили, Илияна ти е казала най-важното - цялата бременност с близнаци е рискова - от зачеването до изписването от болницата, но недей да се плашиш. Важното е да си спокойна, да почиваш максимално и при най-малкото неразположение да се консултираш с лекар. По принцип, до 6-тия месец трябва да ходиш на консултации веднъж на 2 седмици, а после всяка седмица.
Дали са еднояйчни или двуяйчни могат да ти кажат през самата бременност, но може и чак при раждането (това е като при определянето на пола - най-сигурно е при раждането winking smiley). На мен, например, ми казаха по време на операцията, защото преди това не се виждаше добре (имах мастно образование точно отпред на коремната стена, което ми махнаха при самото раждане и пречеше при прегледите - докторката се майтапеше, че ми прави безплатна липосукция).

Изпратено: mateia (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2006 11:50

Здравейте милички!Вече съм си в къщи tanc .
Вчера ме изписаха и сега съм малко омотана защото пия успокоителни,но иначе нямам кървене и се чувствам по добре въпреки че кръвното ми е 70 на 50.Малко съм депресирана и си поплаквам по малко през деня.Добрата новина засега е,че съм била бременна с трички и съм изхвърлила едно и засега са двечки в утробата ми.Лошата е че на втория близнак пак не му улавят сърчицето plach,но докторите ме успокоиха че може би е обърнато на една страна и затова не му улавят пулсациите.Иначе чух сърчицето на това което е добре,и когато това стана плаках от радост.
Благодаря ви за милите думи и за подкрепата която ми оказвате.Няма да лъжа тежко ми е,но гледам да не се разтройвам много!
ЦЕЛУВАМ ВИ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ ГОРЕЩО МИЛИЧКИ!!!
cunki И ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ ЗА ДУХОВНАТА ВИ ПОДКРЕПА!

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 12

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.