Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...23456789101112>>
Страница:10 от 12
Re: ИМА ЛИ БЪДЕЩИ МАЙКИ НА БЛИЗНАЧЕТА
Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 26 November, 2007 19:37

Добре дошли на новите бъдещи майчета!
Всеки път като разбера, че някой чака близнаци страшно се вълнувам и си спомянам за нашите емоции.
Желая ви лека бременност и го давайте по-спокойно kitka

liato2008 (64)

Изпратено: kaka_maya (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2007 14:00

zdraveite momi4eta

predi malko se varnah ot JK i sam zaredena s emocii. gledahme 4ovecite i dvete sa 6i6kovci kakto kazva moita lekarka. do momenta vsi4ko varvi dobre. nabludavahme gi staratelno edno po edno i ednoto kato po pora4ka se skasa da marda , da dav4i, i dori mahna s ra4i4ka, siaka6 zaradi nas. drugoto be6e po kroti4ko i ne marda mnogo. pribavihme i o6te edna snimka v albuma. emociata e neveroiatna.smiling smileysmiling smileysmiling smiley

lek den na vsi4ki jelaia

Изпратено: mmimi80 (IP регистриран)
Дата: 26 December, 2007 18:43

Здравейте бъдещи мами на близначета.АЗ съм една от вас в 12г.с.Имам едно питане,вече трети ден съм с кървене все едно съм в цикъл.Говорих с моя доктор и той ме успокои ,че е нормално защото са близнаци.Моля Ви,ако на някоя от вас се е случвало такова нещо да пише.Освен това искам да попитам необходимо ли е от сега да се залежавам или още е рано?При вас как е?Аз освен това кървене нямам други оплаквания и не стоя много на едно място.Пожелавам Ви весели празници!

Дата: 26 December, 2007 23:00

Добре дошла, Мими80!
Доктора прегледа ли те или само по телефона те консултира? Според мен не е нормално да има каквото и да е кървене /независимо колко са бебетата/, колкото и слабо да е. Не искам да те плаша, но по време на моята бременност два пъти /около 14-15г.с./ имах кървене - и двата пъти се оказа отлепване на плацентата, в резултат на което лежах един месец в болница.
Според мен отиди да те видят на ехограф, и тогава да преценят състоянието ти.
Желая ти лека и безпроблемна бременност! Пиши какво са ти казали, след това. kitka

liato2008 (64)

Дата: 27 December, 2007 10:36

здравей Мими

не искам да те плаша но мен мойта лекарка ме прикова в къщи до третия месец, защото било опасно. след като минах третия реших че вече няма никаква опастност и започнах да си се движа както преди но в 16 г.с получих едно кървене, което даже не беше ярка кръв и веднага ме взеха в болницата. там лежах 1 седмица на системи и инжекции като се оказа че плацентите ми били ниско. миналата седмица ме изписаха и сега до края сам прикована на легло- дори не седнала а задължително легнала. дано не съм те изплашила и да съм ти помогнала но наистина внимавай. желая ти безпроблемна бременост

Дата: 5 January, 2008 20:59

Здравейте момичета,поздравявам Ви по случай Новата година.Много ви благодаря за бързите отговори и извинявайте ,че се загубих толкова време и не написах какво стана след прегледите(от 24.12. до сега- 2).Доктора ме прегледа и каза,че вероятно е отлепване на плацентите(макар че били на добри места),но не ми изписа хапчета нито каза,че съм за приемане в болница надява се да спре кървенето.Това е за сега от мен.Кажете Вие как сте?Как вървят нещата при вас?

Дата: 6 January, 2008 08:46

мими80 къде ходиш на ЖК? незнам ама малко странно ми се струва просто ей така да се надява д аспре..... не съм лекар ама...

Дата: 6 January, 2008 18:09

Здравей kaka_maya,моите близначета са ин витро и все още ходя в клиниката където го правих,даже ме преглежда доктора който ми прави ин витрото.На мен също ми се вижда странно да спре ей така кървенето и съм на ръба да потърся още едно лекарско мнение, макар че имам доверие на доктора си.Ако не спре до ден-два ще отида при друг лекар,че да не съжалявам после....

Дата: 7 January, 2008 10:12

здравей mmimi80

дано доки да е прав, а аз стискам палци всичко да е наред. щом тои е от самото начало сигурно знае какво прави smiling smiley

Изпратено: Anito_biberonbg (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 10:57

Здравейте на всички, аз съм една настояща и бъдеща (дай-боже) майка на близнаци. Каките са двуяйчни близначки на 8.5 години, а бебчовци са еднояйчни в 17 г.с. Дано всичко да е наред и да станем едно голямо семейство.

Поздрави на всички и КЪСМЕТ!!!!

Дата: 7 January, 2008 17:06

добре дошла Anito_biberonbg
това е страхотно, уникален случай, леко бременеене ти желая smiling smiley

Изпратено: Anito_biberonbg (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 18:43

Мерси kaka_maya!!1
Искам и аз да споделя моя опит от тази бременност. Преди 3 седмици и аз прокървих и лежах на системи 3 дена в болница. Сега съм си в къщи на по-лек режим, но нали трябват жертви;-))))
Така, че mmimi80 - поне полежавай малко и по-леката. Аз се надявам, че до 1-2 седмици ще мога да се върна на работа, ама ...знам ли. Толкова ми се иска да изкарам до 9 месец. Дано всички имаме късмет!!1

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 22:35

Anito_biberonbg Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте на всички, аз съм една настояща и бъдеща
> (дай-боже) майка на близнаци. Каките са двуяйчни
> близначки на 8.5 години, а бебчовци са еднояйчни в
> 17 г.с. Дано всичко да е наред и да станем едно
> голямо семейство.
>
> Поздрави на всички и КЪСМЕТ!!!!

eye popping smiley yeah smiley ей на това му се вика Джакпот ,това си е наистина уникален случай,много се радвам за вас,най-леката и безпроблемна бременност ти пожелавам,а после и здрави бебенцаsmiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 8 January, 2008 09:56

Добре дошла, Анито! Страхотен късмет! Желая ти лека и безпроблемна бременност! cvetia

Мими, аз бих потърсила и второ лекарско мнение. Поне да ти беше изписал магнезий, за кървенето. Според мен не подценявай проблема.Отлепването на плацентите не е никак безобидно и по-добре отиди и на друг лекар. Освен това е много важно да лежиш и да извършваш минимални движения.
Дано не съм те уплашила, но говоря от собствен опит. Аз имах късмета, когато прокървих втори път да ме види и друг лекар, защото първия вече беше решил да ми прави кюртаж в четвъртия месец, защото беше решил, че не са останали околоплодни води /бях с обилно кървене/.На другия ден като ме видя шефа на отделението каза, че има отлепване на плацентата, но бебетата са добре и ме сложиха на две системи, дадоха ми куп хапчета, и лежах един месец в болницата.
Желая ти всичко да е наред! kitka

liato2008 (64)

Дата: 8 January, 2008 14:44

Здравейте отново момичета,искрени и сърдечни пожелания за лека бременност на Анито и дано всички да имаме нейния късмет.Аз вчера ходих и при друг лекар и той след обстоен преглед ме увери,че всичко е наред.На видеозона не се виждало отлепване на плацентата и бебоците са добре.Иначе на мен продължава да ми зацапва,но и той каза че би трябвало да спе.Нямаше обяснение защо се получава това кървене,но и той смята че не съм за боница и ми изписа само витамини.Аз сега гледам повече да полежавам и се надявам скоро да изчезнат притесненията ми.На всички бъдещи мами леко бременеене. cvete

Изпратено: dija (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2008 16:40

здравейте момичета.аз съм бъдеща мама на близнаци.В 31гс.съм .За първи път влизам в бълг.бебе център и съм мн.доволна,че има толкова много щастливи настоящи и бъдещи мами.гелая късмет и успех на всички.Приятно бременеене и дебелеене!

Дата: 8 January, 2008 19:53

добре дошла на dija smiling smiley

от къде си?

Изпратено: puhi (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2008 21:40

Здравейте момичета!
Най-сърдечни пожелания за здраве и късмет през новата година, както и за лека бременност и раждане.
Искам съвет от тези от вас, които вече имат опит. Говорих с избрания лекар - да насрочим дата за секциото. Спряхме се на дни от края на 37 и началото на 38 седмица. Е разбира се ако устискаме дотогава.....
Как ви се струва? Няма да е рано, нали?
Сега започвам 36 г.с. и бебоците са около 2300 - 2350 гр. и би трябвало да растат още до тогава.

Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2008 21:52

Добре дошли на новодошлите!
Анито, това е страхотно! Леко и безпроблемно да е до края!
dija, на теб малко ти остава, успех!
puhi, моите момчета ги изкараха в 37-а седмица. Най-добре е доктора да си прецени. Довери му се!

Редактирано 1 пъти последният път 09.01.2008 21:40.

Изпратено: dija (IP регистриран)
Дата: 9 January, 2008 10:16

от В.Търново съм.Вие сте на финалната права моми4ета.Успех!

Страници:  <<Първа страница...23456789101112>>
Страница:10 от 12

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.