Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<123
Страница:3 от 3
Re: Каква количка да избера?
Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 11:57

Нели, сега съм с тази количка, която е на снимката, от предния пост. Но днес една майка ми даде една на Грако, защото моята скоро ще ме остави някъде.Едното колело ще се наложи може би да го махнеш, защото ще се опират при завиването двете колелета,а ако го оставиш разстоянието между двете колички ще е много голямо и трудно ще минаваш през по-тесните места.
Не знам колко често ще има кой да ти помага, но и с една и с две колички, ще трябва да слизаш по два пъти с асансьора. Дори да свалиш едното бебе с едната количка, все ще се притесняваш да го оставиш пред входа самичко. Аз процедирам така: като не ходеха още, оставям ги в кошарата, свалям количката, после едното в кенгурото, другото в мен ги гушкам и слизаме. Сега като проходиха: първо количката, тях ги затварям в хола, и после единия го гушкам, другия за ръка и слизаме. Трудно е, но няма как.
А за това, че като порастнат едното ще ходи, а другото ще се вози, това е възможно може би чак като станат на година и 7-8 месеца. Моите /1г.3м./ идеално ходят, но не смея сама без количка да ги извеждам, щото първо че не можем да се разхождаме, второ, че бързо се уморяват и искат да ги взимам.
Успех, каквото и да решиш!

liato2008 (64)

Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 14:17

Ама наистина е голяма мъка sad smiley Аз още не съм сложила летните кошове, ама и това ще стане скоро, бебоците започват да сядат smiling smiley

Lilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: mamaia (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2009 20:53

Момичета, а да знаете къде мога да поръчам такова устройство за съединяване на две колички.Моля ви ако някоя от вас знае, пишете ми и на лични ще съм много благодарна.Благодаря предварително!

Изпратено: moonlight (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 06:33

Виждала съм такова в Premaman.Ето линк : [www.premaman.com]

Три момчета - три братлета!

Изпратено: mamaia (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2009 21:15

moonlight много ти благодаря, но не ми се отваря линка. Можеш ли да ми пишеш къде се намира този магазин. Благодаря ти celuvki

Дата: 7 February, 2009 13:28

Магазини има в София,Варна,Пловдив,Ст.Загора и Бургас...адресите им ще намериш в сайта! Успех.

Изпратено: bobbonia (IP регистриран)
Дата: 12 March, 2009 14:12

Здравейте
Имам си една приятелка която чака близнаци и сме си организирали едно приключение с този пусти избор на количка. Някой може ли да ми даде мнение за Cangaroo и Chipolino понеже за сега на това сме се спрели

Дата: 15 March, 2009 08:01

Здравей, bobbonia! Наистина избора на количка за близнаци си е цяло приключение, а разходката с такава количка по улиците си е направо Survivor...Кошчетата на двойната количка са значително по тесни от тези на единичните и към 6-7 месечна възраст на дечицата ще им е тясно в раменете/ особено ако този период съвпадне със зимата, защото тогава са и облечени с якета и т.н./.Моята количка е американски стандарт и е по-широка, но за сметка на това не минава през никакви врати...направо се чувствам дискриминирана. plach Друг вариант е количка, на която кошчетата са едно зад друго, има такива модели, но те са с малко по-висока цена...Успех в избора , а на приятелката ти - две здрави и сладки бебчета, когато му дойде времето...

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2009 12:06

Момичета,имам двойна количка която бих искала да продам.Ползвала съм я за децата с малка разлика.Модела е греко,американска.Кошовете са един зад друг,лека,маневрена и при згъване се побира лесно в багажника...Цвета е неутрален.Предната седалка обаче няма пълно легнало положение...

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Страници:  <<123
Страница:3 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.