Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Каква количка да избера?
Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 30 October, 2006 15:33

Много ми е трудно с избора на количка. Моля Ви, помогнете ми. Споделете опита си smiling smiley

Lilypie 1st Birthday Ticker

Re: Каква количка да избера?
Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 30 October, 2006 15:36

Миличка аз имам Бертони и за сега съм доволна
Имам една позната която има Пег Прего и определено благородно и завиждам за неяwinking smileyако имах възможност щях да си купя такава понеже е като влакче минава на всякъде кошовете на количката могат да се обръщат на всички страни и като пораснат бебчовците могат да стоят едно срещу друго и да си играят

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 30 October, 2006 16:13

Благодаря Merinic, в един магазин ми казаха, че Пег Прего е най-доброто, което може да се намери на нашия пазар. Трябва да се заема сериозно smiling smiley

Дата: 30 October, 2006 17:15

Мисля че мога да ти изнамеря някакъв линк да ти покажа какво имам в предвидsmiling smileyсамо кажиsmiling smiley

Дата: 30 October, 2006 17:59

Ще съм ти благодарна smiling smiley

Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 30 October, 2006 19:10

А пък аз, ако трябваше сега да купувам количка, щях да купя 2 еднакви единични комбинирани за зима и лято + съединяващи приставки. Така хем става на двойна количка (получава се нещо от типана Бертони), хем лесно се разглобява и могат 2-ма човека отделно да бутат бебоците, а след като проходят двойната количка става неизползваема и можеш да излизаш само с едната, за да возиш някое от децата, ако се умори.

Иначе, ние също бяхме с Бертони и съм много доволна, но от миналото лято до края на годината съм я ползвала не повече от 7-8 пъти, от Нова година насам - точно 2 пъти, а миналата седмица окончателно я "пенсионирах".

Дата: 30 October, 2006 19:30

Благодаря Azaf, не знаех, че има такива съединяващи приставки. Утре мисля да обиколя малко магазини и ще попитам.

Дата: 30 October, 2006 19:48

Има - в ШТъркел бяха по 12 лв. преди известно време.

Дата: 30 October, 2006 19:56

Точно там мислех да отида утре smiling smiley

Дата: 31 October, 2006 08:25

[shop.danet.bg]

за нещо такова atina13 ти говорих smiling smiley

Дата: 31 October, 2006 09:24

Много благодаря !!! smiling smiley

Изпратено: petty (IP регистриран)
Дата: 31 October, 2006 19:04

Ние сме с количка Пег Перего Aria Twins ,аз съм много доволна от нея, много е лека ,лесно се сгъва и се събира в колата, минава през вратите въпреки , че не е тип влакче. Но е лятна количка, не знам за зимата какви са вариянтите.

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 31 October, 2006 22:00

Ние сме с тази на Бертони, само че вече нещо ни е тясна, а сме само на 7 месеца. Не мога да си представя как ще ги облеча с космонафтчета и ще ги сложа вътре.Ако имаш повече фин.възможности.....купи си нещо по-хубаво.

liato2008 (64)

Дата: 1 November, 2006 09:14

OO Наденце и при нас така на Пламчо вече му е малка хем къса нем тясна като му сложа якенцето и милото събира ръчичките си отпред пред телцето ,така че Атина ако наистина имате възможност намерете нещо по-доброsmiling smiley
И после да покажеш какво сте си купилиwinking smiley

Дата: 1 November, 2006 09:51

Благодаря на всички. В момента, в който решим, или вземем някаква, ще пиша веднага smiling smiley

Дата: 9 November, 2006 10:31

Май се спряхме на количка. Моделът е на jane (www.jane.es) харесахме най-много matrix pro version. Моля ви, разгледайте и кажете какво мислите smiling smiley

Изпратено: vili_d (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2006 18:39

Не мога да си представя дали ще е удобно и как ще изглежда ако съединиш 2 колички? Така няма ли да стане по-тежка? Ако някой от вас е виждал как изглежда, моля да ми каже, защото в нашия малък град такива екстри няма...Дайте ми съвет за количка, но нямам възможност да отделя толкова много пари- нещо по-нормално като цена и качество sad smiley

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions]

Дата: 13 November, 2006 07:58

Аз вече казах на atina13 ние сме с Бертони и съм доволна за сега цената не е никак много като се има в предвид че е за близнаци 208 лева я взехме

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 2 December, 2006 00:49

Ако за тази става въпрос-СУПЕР Е!!!
Не знам каква й е цената, но ако ви е по джоба не се замисляй!

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Дата: 2 December, 2006 10:13

Вили, аз съм виждала една мама в парка със съединени колички. Отстрани не се различава от близнашките, а дори и по-красиво изглажда, защото са й хубави количките.
За тежестта - зависи от количката. Нашата е Бертони (вече поостарял модел отпреди 3 г.) и тежи 18 кг. празна. Моя приятелка си взе единична - тип чадър, която тежи едва 6 кг. Т.е. 2 колички ще са 12 кг., а и после само ги сгъваш и ги бутваш в багажника или в гардероба. А и по-нагоре го писах - горе-долу след 1-1,5 г. двойната количка става абсолютно ненужна, а аз още преди 2-та напълно изоставих "колата".

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.