Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Каква количка да избера?
Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2006 11:51

Точно тази е, мама Ева, само е синя. Вече е поръчана, ще я чакаме да дойде. Зимните кошове са и столове за кола, мисля, че са до 13кг. С 4 колела е, защото на триколката не стават зимните кошове, а ние ще имаме нужда от тях. Виждала съм я само в нет-а и на каталог, но пък съм виждала такива единички и много ми харесват.

Lilypie 1st Birthday Ticker

Редактирано 2 пъти последният път 03.12.2006 14:31.

Изпратено: vili_d (IP регистриран)
Дата: 4 December, 2006 18:29

Каква и е цената?

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions]

Дата: 15 December, 2006 11:54

vili_d, писах ти на лични.

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2007 21:40

atina13, скоро се бях присетила за твоята количка. Можеш ли да покажеш една снимчица с двете малки ангелчета в нея. Много ми е интересно, как изглежда. Дано втория път близнаци да имам и аз ще си купя такава. grinning smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Дата: 5 February, 2007 14:28

mama Eva, нямам още снимка с количката. Тя дойде в деня в който се развали времето и досега само веднъж съвсем за малко съм ги слагала в нея :* . Ама е страхотна, много ми харесва и обещавам да сложа снимка smiling smiley специално за теб smiling smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2007 14:30

ААаа и аз искам да я видяsmiling smileysmiling smileyще чакаме с нетърпениеsmiling smileyАтина имаш ли снимки вече на бебоците?

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 22 February, 2007 11:11

Ето и малко снимки smiling smiley
[picasaweb.google.com]

Дата: 22 February, 2007 12:51

Малееее atina малките са страхотно,големи са сладкишчета да знаешsmiling smileyа защо не видях теб на снимкитеwinking smileyя се покажи заедно с бебчетата
За количката спор няма-невероятна е,колко парички я взехте?

Дата: 22 February, 2007 13:13

Верно, че мен ме няма на снимките, ще взема мерки smiling smiley

Дата: 22 February, 2007 14:37

Хайде ще чакам да те видя с нетърпениеsmiling smiley ezik

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2007 18:47

Атина, наистина са много сладки мъничетата! Да са ви живи и здрави!
А за количката нямам думи - супер е!

liato2008 (64)

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2007 15:55

Атина, здравей и от мен, в момента аз съм на тема избор на количка и тази която ти си купила я гледам от няколко месеца в Испанския сайт, страхотна е, и много ще съм ти благодарна ако ми дадеш малко повече информация, как точно я поръчахте и цената да ми кажеш. Сигурна съм че не е от най-евтините, но мисля че си заслужава, ще можеш ли да ми отговориш?

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: bgmami (IP регистриран)
Дата: 9 July, 2007 16:54

grinning smiley
Uvajaemi MAMI, az sym maika na momi4enca ot 14 dni iskam e da si kupim koli4na na "bertoni" cwiat "Rainwboll"
Molia za pomo6t znae li nqkoi ot kyde mogo da si kupq takawa wijdali li ste
Predwaritelno wi blagodarq

Дата: 10 July, 2007 13:20

bgmami, Здравей и от мен, да са ти живи и здрави момиченцата и ти покрай тях за да си ги гледаш и да им се радваш. Такава количка в момента има в магазин Щъркел и струва 230лв.

Дата: 10 July, 2007 13:32

Аз лично се спрях на варианта да си купя две колички и да ги съединя. При мен май друг избор няма, така или иначе нито една близнашка количка - дори и тази на ПегПерего малката не влизат в малки асансьори. Другия вариант беше да се направят изкачвалки по стълбите, но такова нещо до 3-тия етаж ще ми струва повече от 1000лв. За това се спрях на две колички и ще ги скачам и разкачвам. В четвъртък ще ходя да си ги купя защото вече ги и харесах, и ще ги дам да им правят скачащото приспособление, тъй като такова вече не се продава в магазините.

Дата: 10 July, 2007 15:49

Nelly Dieva, какви колички избра? А няма ли да е много широка така двойната количка? Ей, трудна работа sad smiley

Редактирано 1 пъти последният път 10.07.2007 15:50.

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2007 14:17

Нели, само да ти кажа, че аз така купих две единични колички - на Бертони по 70лв и направихме съединение. Само че, за да не е толкова широка количката, свалихме едното предно колело и тежестта пада доста на едната количка. За три месеца почти се счупи количката. Отзад където се натиска, за да се свие се изкриви, отпред една пластмаса, където свалихме колелото, се счупи от камъните по пътищата. Изобщо съжалявам, че си продадох двойната количка.
По-добре сгъвай количката в асансьора и я свали първо нея, после децата, отколкото така със самоделка. Ето я нашата:
[www.snimka.bg]

liato2008 (64)

Дата: 11 July, 2007 17:30

Наде, аз мисля да не махам едното колело - само ще ги съединя ама с такова чудо където да го махам и слагам всеки път когато искам, идеята ми е ако има човек с мен, дори да не ги съединяваме. Това със свалянето първо на количката после на бебетата, малко не мога да се сетя как ще стане, ама ще го помисля тази вечер, още съм много на кантар.

Атина, знам че е много широка, все пак единичната количка която харесах е 45 см. широка, но си мисля че за сега това ми е единствения избор, Надето сега ми подхвърли някаква идея, ама трябва пак да го мисля - писна ми - изчерпах се от към варианти. Кошмар

Дата: 11 July, 2007 17:51

Аз съм убедена, че и този вариант с 2-те колички ще ми е доста трудно да се справям когато съм сама, но има и нещо друго. Ние ще влезнем в зимата след някой друг месец и не съм сигурна че ще излизаме толкова много, пък и няма да имаме възможност за толкова много разходки, по-скоро ще си седим пред блока. А като дойде пролетта и другото лято до колкото видях от ваши коментари като проходят децата трябва само една количка, не две - т.е. едното ходи - другото се вози и така. Не знам - много ми е трудно да реша, но идеята с двете колички ми допадна - особенно ако има човек с мен, а аз разчитам на майка ми и баща ми в тези ситуации. Дано да са ми живи и здрави да ми помагат

Дата: 11 July, 2007 17:52

Наде, а ти сега с каква количка си?

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.