Близнаци : © Български Бебе Център
Среща на близнаците!
Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 30 August, 2007 14:37

На 01.09.07г. ще има среща на близнаците на Златни пясъци. Аз мисля да заведа моите момчета, даже се записахме вече. Ще има ли още някой?

Lilypie 1st Birthday Ticker

Re: Среща на близнаците!
Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2007 19:14

Атина, ходи ли на срещата?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 3 September, 2007 20:50

Да, ходихме. Интересно беше, но ние пропуснахме официалната част. Имаше много близнаци, ние бяхме 91-и номер.

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2007 10:16

Правих те ли снимки искам да видя ако може.

Изпратено: kleopatraa (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2007 19:43

Гледах репортажи по телевизията. Много хубаво беше , всички се забавляваха, имаше и две тройки тризнаци smoking smiley Атина , нямаш ли любителски снимчици , интересно ще ни е да видиме и ние smiling smiley

Дата: 5 September, 2007 09:35

Нямам снимки, защото забравих фотоапарата. Това ми се случва всеки път, когато ходим някъде! 100 пъти си повтарях, че трябва да го взема, а накрая, пак бяхме без фото sad smiley
Тройките, бяха страхотни, бяха 3 момчета и 3 момичета и страшно си приличаха, бяха и еднакво облечени. Да ви кажа, поуплаших се малко, като видях, каква лудница е. Имаше толкова палави двойки, особено 2 момченца на около 3 години, колкото пъти погледнех към тях, толкова пъти ги шамариха.
Силно впечатление ми направиха и няколко възрастни жени, които бяха като 2 капки вода, на едната двойка, даже им беше побеляла косата по един и същи начин. А другите две, бяха и в еднакви костюми, като клонинги бяха.
Ако искате още нещо да разкажа, ще го направя с удоволствие! И още веднъж съжалявам, че нямам снимков материал!

Изпратено: galka_77 (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2007 11:02

Танче,май трябва да увеличиш дозата на марудските хапове winking smiley
Догодина,обещавам да ти напомня да вземеш фотоапарата!

Дата: 5 September, 2007 12:42

И аз ще ти напомня.Правеха ли впечатление един на друг било е весело.

Дата: 5 September, 2007 20:43

Моите проспаха половината среща, а докато бяха будни се оглеждаха, явно им беше интересно. А за останалите, ми направи впечатление, че момиченцата се забелязваха повече, танцуваха заедно малки и големи и така...

Дата: 5 September, 2007 21:09

Моите проспаха половината среща, а докато бяха будни се оглеждаха, явно им беше интересно. А за останалите, ми направи впечатление, че момиченцата се забелязваха повече, танцуваха заедно малки и големи и така...
Разчитам на вас да ми напомните за следващата година!
Гале, ама да не е като тази smiling smiley

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2007 18:52

НА 29-ти СЕПТЕМВРИ ще се състои среща на близнашките майки от СОФИЯ в Борисовата градина от 10-10.30

ВСИЧКИ СА ПОКАНЕНИ - надяваме се срещата да бъде отразена от ПРЕСАТА И МЕДИИТЕ!!!!!!!!!

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Дата: 24 September, 2007 13:16

Е това е хубаво и да направите снимки за да гледаме.

Изпратено: danisia (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2007 22:28

Среща на близнашките мами от Пловдив.Нека да се запознаем на 29,09,2007 от 17,00 на детската площадка в централната градина,пред ресторант" Сентръл парк".

Изпратено: desi32 (IP регистриран)
Дата: 29 August, 2008 23:35

Тази година срещата ще бъде на 06.09 (събота). В р-т "Цигански табор" на Златни пясъци от 12ч. Записването става на тел. 052/35-56-54. Записват имената на децата, рождената дата и зодията. Не искат никакви документи. Ние не сме ходили, но тази година се записахме. Разбрахме, че на близнаците се полага безплатен куверт, включващ: салата, основно и десерт, чаша шампанско, безалкохолно и бира. Обикновено продължава до към 17ч. Има водещ и програма от известни изпълнители. Има ли и други желаещи?

[www.desi32.snimka.bg]

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 7 November, 2008 15:00

Някой ходи ли на тази среща ако има с снимков материал ще е много интересно да ги видимsmiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: sneja_77 (IP регистриран)
Дата: 21 December, 2008 08:32

Здравейте момичета,за Пловдивските близнаци няма ли да организираме срещичка,Та да се видим най-накрая?

Линийки от @#$%&

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.