Близнаци : © Български Бебе Център
близнаци родени в 9-ия месец
Изпратено: kaka_maya (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2007 11:14

здравеите на всички мами

някой може ли да даде рецепта или съвет как се износват близнаци до 9-ия месец? така ми се иска да успея да удържа фронта

Re: близнаци родени в 9-ия месец
Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2007 11:33

Здравей, Мая. Аз съм Варненска мама на близнаци. Родиха се в деветия месец, в 37-ма седмица, докторът реши, че е време да ги извадим. Карах лека бременност, качих много килограми, не се спирах на едно място. Гледай да си спокойна, това е моят съвет!

Lilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2007 13:19

Аз също родих в 37г.с. , но имах проблемна бременност, около 5 ия месец, и ми казаха само лежане. Не че беше възможно с по-голямо дете вкъщи, но гледах предимно да си почивам, не ходех натам насам, общо взето само до детската градина и магазина излизах. Къщната работа - не се престаравах, но и мъжа ми ми помагаше. Та така избутахме почти до края.
И най-важното мисли позитивно! Лека бременност ти желая! kitka

liato2008 (64)

Дата: 29 November, 2007 13:21

благодаря atina13

да са ти живи и здрави мажленцата. аз също съм от Варна smiling smiley но с когото си говоря все това ми казва- не се надяваи, дори било нормално да са по-рано

Дата: 29 November, 2007 13:24

благодаря и на теб nadiaeuro

като ви слушам сега май наистина не било толкова страшно, явно има голям шанс да устискам. дано успея, знам че ми е още много рано да мисля за това но вие със сигурност разбирате колко силна треска ме тресе smiling smiley

Изпратено: atina13 (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2007 14:47

Не се тревожи, всичко ще е ОК. И на мен ми казваха, че е нормално да е по-рано, но.... аз, даже, исках да ги понося още малко, ама бяха големки и решиха, че ще извадят вече, за тяхно добро.

Lilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: gospodinovi95 (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2008 10:18

здравейте мами.аз също родих в38 седмица но накрая ми беше много трудно вярно родих ги много големи за близнаци постоянно се за душавах мъжкото се роди 3100 а момата 2750 много ми беше приятно да ви пиша. чао за сега. и успех в раждането

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2008 14:52

здравей Мая и аз издаржах почти докрая за което благодаря на моята генеколожка.Тя ми исписа някакви хапчета за задържане/не помня какви бяха/започнах като влезнах в 9м за 10 дни спрях ги ивлезнах родилноислед 5 дни ги родих нормално мойте малки маже 2.700, 2.730.Ако се интересуваш какво сам взимала мога да исе обадя да я питам.Желая ти лека бременност и да родиш здрави бебета thumbs up успех

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.