Близнаци : © Български Бебе Център
Идват празници!
Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2007 11:38

merry christmas Нека в тази темичка споделим как ще прекараме празниците и с какви подаръци ще зарадваме дечицата си!
Аз още се чудя какво да взема на малките, дали да са еднакви, дали изобщо да купувам играчки или да наблегна на дрешките.
Кажете при вас как е. merry christmas

liato2008 (64)

Re: Идват празници!
Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2007 12:17

Много интересна темичка, защото и аз събирам идеи.
Дрешки категорично няма да купувам, защото купих няколко комплекта при започването на градината тази есен, а и дрехи им подаряват бабите и лелите.
Засега сме започнали да купуваме разни по-дребни неща, които ще им подарим на няколко пъти, за да се радват повече.
Играчки надали ще има много, защото ще ги водим на доста детски партита, а и в моята работа тази година аз организирам детското тържество, та съм подбрала точно желаните от тях играчки.
Засега сме взели 5-6 книжки /"Мечо Пух", "Пипи Дългото чорапче" и няколко книжки-игри, в които може да оцветяват, да апликират и т.н./; взехме им няколко игри, в които се моделират и сглобяват разни фигури; комплект детски парфюми и гривни; пъзели и 1 джип с дистанционно - поръчаха си го и постоянно питат дали Дядо Коледа ще им го донесе.

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2007 15:39

мен много ме затрудняват.Те са много палави деца иснищо не се заиграват.Нямат интерес кьм книжки и филмчета.Единия иска истински микрофон,другия джип. ще следя темичката да сабирам идеи.

Изпратено: kaka_maya (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2007 10:36

oh momi4eta kato vi sl6am tolova e hubavooo....
koga 6te doide i moia red?
iskam da vi pitam - vinagi sam se 4udela vie kak gi obli4ate i ednakvi podaraci li im kupuvate? ta nali te sa si otdelni li4nosti- vsiaka sas svoia harakter i haresvat razli4ni ne6ta.

Дата: 13 December, 2007 10:53

Моите ги обличам в еднакви модели, но различни по цвят дрешки.Като бебета ми беше интересно да ги обличам еднакво, ама ми мина.

За играчки по същия начин - последно им купих два конструктура, но със съвсем различни по форма парчета. Така хем и двамата ще могат да строят, хем ще са различни и по-бавно ще им омръзнат.

За Коледа мисля едни от подаръците да бъдат книжки с пиано отстрани.А също се замислям и за някакви музикални колички, дето сами се движат и свирят. Съвсем ще стане лудница вкъщи, ама нищо - важното е да е весело.

liato2008 (64)

Изпратено: kaka_maya (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2007 11:36

nadiaeuro napravo si predstaviam 2*2*2 bram4a6ti koli4ki....smiling smileysmiling smileysmiling smiley
niama da ti bade sku4no

Дата: 13 December, 2007 15:05

и аз ги обличам различно.Когато им копувам играчки им вземам различни цветове.Така всеки си знае неговата и не се карат.

Изпратено: lilituu (IP регистриран)
Дата: 17 December, 2007 12:06

Zdraveite i ot men tazi temi4ka e mnogo interesna moite mi6oci sa o6te malki,no i nie sme re6ili da im vzemem nqkakvi muzikalni igra4ki,no o6te se 4udim kakvi to4no,4e ako sa po 6umni gi e strah.A ina4e i nie gi obli4ame razli4o

Дата: 25 December, 2007 15:36

Честито Рождество Христово! Желая ви много радост, мир и спокойствие в семействата ви! dar

Честит имен ден на всички с името Христо и Христина! Да са здрави и щастливи! Ето и почерпка за моя именник Ицо:
Shokoladova torta s malini

liato2008 (64)

Дата: 26 December, 2007 10:36

нека коледада е незадравима годината не повторима,дасте здрави,весели,засмени и от бог благословени.nadiaeuro да тие жив издрав именяка

Редактирано 2 пъти последният път 26.12.2007 10:39.

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 28 December, 2007 09:03

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.