Близнаци : © Български Бебе Център
za ili protiv babite da kazvat kak da gledame decata si
Изпратено: srabkiniata (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2008 14:37

аз съм апсолиутно против
предпочитам да ми е тешко и да ниамам време за себе си отколкото да ми ниакои казва как да гледам собствените си деца

Re: za ili protiv babite da kazvat kak da gledame decata si
Изпратено: azaf (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2008 15:29

Моля те, пиши малко по-грамотно на български или пиши на сръбски, че така е голяма мъка да те чете човек.

А по темата - никога не съм слушала бабите, ако не съм съгласна с мнението им. Когато са прави /по моя преценка/ изслушвам съветите им и АЗ решавам как да си гледам децата.

Изпратено: kaka_maya (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 10:16

незнам, не съм стигнала още до там но не мисля че бих допуснала да ми се бъркат, ако незнам нещо ще питам но иначе.... не мерси

Изпратено: magi2007 (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 10:58

Аз пък не биих отказала малко помощ ,ако ми я предлагат.Винаги ще е добре дошла.Е, разбира се,ако не е натрапваща.Съжалявам ама не съм СУПЕР МАЙКА и за още по-голямо съжаление нямам 6 ръце.
Аз не съм мама на близнаци,но и с моите две АНГЕЛЧЕТА не ми е лесно.Така,че бабите са добре дошли НА ГОСТИ. winking smiley
Мога да каза само, БРАВО на мамите, които се справят САМИ! yeah smiley Продължавайте все така! uspeh

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 11:55

изслушвам савети приемам помощ,никой не ми се бърка във васпитанието на децата ми освен близнзците имам по голяма кака мисля че се справям smiling smiley

Изпратено: srabkiniata (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2008 14:55

е на гости за макс една седмица се понасиа всичко де но само на гости smiling smiley smiling smiley

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2008 10:05

Ние пък живеем с баба ми откакто се родиха бебетата. Тя ми помага с готвенето/което е най-омразното ми нещо/, гледа децата понякога. Не мога да кажа, че не ме дразни в голяма част от случаите, но пък нямаше да мога да запиша магистратура, да си шия любимите гоблени, да седя на компютъра по толкова време.
Бях няколко месеца абсолютно сама и с тримата. Не че не се справих, просто е по-трудно и остава по-малко време за любимите занимания. Иначе, когато има организация нещата са ОК.
Иначе съвети и аз мразя да ми дават,макар че само майка ми и баба ми дават такива. Обикновено децата ми били все гладни, и когато се разболеят все аз съм виновна, че съм им дала студено да пият, не съм ги облякла с всичките им дрехи.
Общо взето всяко нещо си има и положителните и отрицателните страни. Важното е да се гледа с оптимизъм на нещата!
uspeh

liato2008 (64)

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.