Близнаци : © Български Бебе Център
Игра без бой
Изпратено: Teo_2 (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2008 15:39

Здравейте, аз съм нова в този клуб и се надявам да сме полезни една на друга!!
Имам близнаци момчета на 3г. и 5м. проблема ми е че всяка тяхна игра завършва с бой и рев.
Моля пишете ми как да се справя с този ОГРОМЕН проблем!!! smiling smiley

Re: Игра без бой
Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2008 16:22

здравей тео мойтемомчета сега ще станат на 3 ипри тях етака иси мисляче няма решение на проблема единия винаги реве,адругия палавник се нахвърля ина кака му,която е на 16г.с нетърпение чякам да се стопли времето да са повече време на вънка

Изпратено: Teo_2 (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2008 16:30

Благодаря vel, това ми звучи познато smiling smiley
Да ти призная чуствам се добре че не е само при мен тази трагедия winking smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2008 09:23

Хм,и ние така се бием випреки че са само на 1.8г незнам как да реша този проблем това си им е част от играта,играчка-плачка става всеки път spamafote smiley
Инъче много се търсят обаче като почне щурата игра знам какво ставаsmiling smiley
Да са ни живи и здрави само ще пораснат и ще премине ,дано е период

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: animani (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2008 18:34

Здравейте;-)))
Имаме кака на 6 години и близначки на 2 години и 10 месеца. Почти винаги и нашите се бият и скубят...вечно някоя реве вечно делят нещо. Забелязали сме много пъти че като ги разделим всичко се кротва стават много послушни и сговорчиви... с мъжа ми мислим да ги разделим след няколко месеца... ще ги запишем в детската градина в съседни групи

Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2008 15:56

Да се включа и аз при вас- нищо, че моите са с разлика 1г.11м. Веднага след като се приберем от разходка започват с разделяне на играчките- това е моето, това е моето, това е....и разбира се, веднага се нацупват и намръщват. Вярно, случва се и заедно да поиграят, но играта завършва с :"Мамооо, тя ме удари!", "Мамо, Лили каза, че тази рокля е нейна...".

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.