Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Събуждане,разбуждане grinning smiley
Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2008 09:30

Момичета- кокичета стана вече два месеца сме в някаква дупка,никой не пише.
Хайде моля ви се да поддържаме "огънчето"в нашето клубчеsmiling smiley
Пишете как са децата ,какво ново при вас и ако може снимкова материал love smiley

За нас ще пиша че вече се опитваме да говорим,всички знаете какъв смях е с бисерите на дребчовцитеsmiling smileyю
Ония ден гледаме "Дързост и красота"и к=някой се иззцепва"ООоо скъпа",след което Михаела неспря да повтаря "Ооо ПЪКА" smiling bouncing smiley

Имат и вече сериозна разлика като физика,не се ядосвам вече като ме питат"Колко им е разликата?"
Спокойно минават за породени с разлика от 9 см и 4 килограма thumbs up smiley

Ааа да и вече са християнчета,на втория им Рожден ден правихме и кръщенеsmiling smiley

ХАйде вие стеsmiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Re: Събуждане,разбуждане grinning smiley
Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2008 10:26

Здравейте,мами!
Мери,и аз се чудя,къде отидоха тези мами и защо никой не пише тук?
Мойте момчета са добре.До края на месеца ще ходят на драдина и излизат ваканция,като кака.Ще напуснем града за 2м.Ще ходим на море,а останалото време на вилата.
И при мойте се вижда разлика.Сигурно при всички двуяйчни е така.
Това е от нас,хайде мами включвайте се smiling smiley

Дата: 19 June, 2008 12:49

Ехааа Вел блазе ви на моренце skok
С децата ли ще ходите?
Кажете момичета водите ли дребните на почивка с вас?
Ние ги водихме на пролет на Пампорова ама беше някакъв ужас просто :be

Дата: 19 June, 2008 13:43

Мери,заради децата ходя на море.Аз не обичам жегите и на морето се натоварвам.Миналата година таткото ме издокара изпрати ме на море сама с децата с едни приятели :be След това се чувствах скапана.Добре че имаме вилата и от морето директно там да се разтовара.Затова му казах,ако иска децата да ходят на море да идва с нас.Сега са още по палави и щури и не мога да се оправя сама с 3 деца.
Казвайте,как минава почивката ви с децата?

Дата: 22 June, 2008 14:54

ох,да се оплача и тук ние пак сме болни Пламито е разбира се sad smileyдобре че оставих Михаела в Казанлък при мама че снощи голям екшън падна при нас
Така ми изкара акъла тоя малкия че......
Днес е по-добре има Т но е сравнотелно ниска,давам си хомеопатията и така...
Снощи и до спешния ходихме и така ме ядоса тъпата патка че ми вика"ЕЕЕ защо в 1.30 го водите посреднощ angry smiley (събудихме я от сън горката женица)абе...не за разправяне тя,баси спешната помощ,както и да е та на тая докторица обяснявам аз че сме на класическа хомеопатия пък тя вика че разбирала само от Боаронска и с такава можело да ни лекува ама ние сме си избрали класическата така че направи заключение че щом неискам Боаронската да съм давала АБ angry smiley ЛУДА.
Аз 4 месеца драпам бе АБ за едно червено гърло да давам отрови,не съм купила АБ пък камо ли да го дам
Даобре че детето е по-добре днес че и с татакото немога да изляза на глава,АБ та АБ щом имал Т да давам angry smiley УФФФ оплаках се
Сега ми е едно ревливо че МИшлето го няма,никога не съм ги делила така и тя го е търсила и той постоянно вика МИМИИИИИ-БУУУ(мими била на разходка )
ХАйде момичета вие сте кажете нещо оптимистично и весело,аз само се оплаквам

Дата: 23 June, 2008 14:56

Мери,какъв кошмар си преживяла pregradka .Как е Плами днес?
И аз мойте не съм ги делила така.Ведниж заведах единия на ясла,а другия на лекар,че беше болени този в яслата се скъсал от рев за брат му.Те са си свикнали да са навсякаде заедно и затова им е трудно да се разделят.
Бързо оздравяване и cunki на Плами.

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2008 20:22

Ехоо, ето ни и нас!
И ние планираме да ги водим на море. Надявам се да се опазим от болести, за другото не ме е страх.
И моите се опитват да бърборят нещо, даже доста успешно се разбираме вече. Освен това почти махнахме памперса - нощем са без памперс, слагаме само навън понякога, най-вече като са с гледачката.
За деленето - и аз не съм ги делила за дълго, но мисля, че ще си липсват, защото са свикнали винаги да са заедно и определено се търсят.
Хайде до скоро!

liato2008 (64)

Дата: 25 June, 2008 21:50

nadiaeuro,здравей!
Как са твойта сладури слушкат ли?
Мойте,как растат толкова по палави и не послушни стават.Каката вече не може да се справя стях.
Мери,твойте как са?Плами оздравя ли?
Поздрави на всички

Дата: 25 June, 2008 23:51

Ейй НАде да пишеш по-честичко при нас,знам че имаш много задължения покрай работата и децата но все пакsmiling smileyмного се радвам когато пишешsmiling smiley
Вел какво да ти кажа уж е по-добре поне Т е овладяна но гърлото му е още червено ми се струваsad smileyвече ме е страх да спя нощем 4 дена не съм заспивалла като хората все телефона навивам преза час да звъни та да го меряsad smileyабе....ще го израстне ама д-то да ми е яко
Вчера си взеха и Мишето от майка ми,така се радваха един на друг голяма игра падна,за сметка на това пък на втория час се сбиха grinning smiley

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2008 15:13

Привет!Аз не съм майка на близнаци,обаче като ви чета мога и за такава да мина.
Мери,твоите ги мислят за породени,а мен редовно ме питат-нали са близнаци,защо сте само с една количка?Имат ралика 1,6г.около 20см.и 3кг.,но си приличат ужасно.ТРябва да се поровя за снимка.
Вмъкнах се в темичката ви защото следващите 30 седмици ще тръпна в очакване на близнаците на Ина.Сега всичко ми е много интересно.

В памет на НАЯ!

Дата: 28 June, 2008 16:51

Бен радвам се че пишеш при нас,прави го по-често,ти си толова позитивен човек kiss
А за близнаците на Ина просто немога да опиша радостта си подскачах от радост като прочетох новината,толкова е вълнуващо,искренно и пожелавам след тези 30 седмици да пише при насsmiling smileyи най най най здравите бебчета baby baby

Незнам дали е редно да го кажа но като че ли Господ ни се "реваншира"(ако мога така да кажа)по този начин като ни праща близнаци след загубите ни

Сега ще чакаме Инчето да разказваsmiling smileyза красивите емоции

Дата: 28 June, 2008 23:09

Да,Мери аз днес точно това си мислех.Имам поне 5 познати,преживели загуба,които днес отглеждат близнаци.Мен все ми се иска Бог нищо да не ни взема,но...
А в това клубче проблемите ми са много познати.Дори понякога казвам,че щеше да е по-добре близнаци да бяха.

В памет на НАЯ!

Дата: 29 June, 2008 12:17

Бен и според мен близнаци се гледат по-лесно отколкото породените дечица,все пак са на различен режим и акъл ,направо незнам как се справяш?
Предкагам да направим нова тема за очакващите мами близнациsmiling smiley
Хайде давайте предложения за заглавие love smiley

Дата: 30 June, 2008 09:35

Здравейте!
Бен и аз се радвам че пишеш при нас.И скоро не си пускала снимки да видим колко са пораснали твойте сладури foto
Мери, вие кака сте?
Мойте са ваканция и тримата.
Деца ви ще ходят ли на градина лятото?
Много се радвам за Ина skok

Дата: 30 June, 2008 11:55

Вел ,добре сме и ние и децатаsmiling smiley
Сега се връщаме от разходка,дядото взема Пламен в колата и отидоха за кухнята а ние с Мишето си дойдохме с количкатаsmiling smileyмного странно ме гледаха хората,уж двойна количка пък с едно дете grinning smiley

Бен ще чакаме снимки на малкитеsmiling smiley
Много ми се ходи на почивка хора мноооого ,ама не ми се оставят децата,иска ми се да си почина от дънданията покрай тях пък като ги няма ми е адски гадно и много ми липсват и общо взето ако сме без тях все за тях говорим и ......абе тъпо ми е,но пък ако са с нас си е живо наказание
Ще ми се да идем някъде с придружители да кажем една баба и един дядо че да можем с Найден да поживеем малкичкоwinking smiley

Дата: 30 June, 2008 12:08

Привет!Ще пусна тези дни снимки!
Моите са: на Нико на ясла,а Тео на градина.Януари по всяка вероятност ще ги събера в градината и двамата,ама още не е сигурно,защото аз не искам да са в една група.В момента им е много хубаво заедно,много се търсят,а Тео пази брат си,обаче все някога ще трябва да ги разделя.И предпочитам хич да не ги научавам заедно.В яслата няма сборни групи лятото.В градината има,обаче малките са отделени и аз препочитам да ходи Тео!
Днес занесох дребо без памперс на ясла и ще видим до вечера колко ще пера.Ама в къщи ходи без памперс и е крайно време да го махаме.
Мери,ние на почивка ще ходим всичките.Не,че си почивам,ама първо няма на кого да ги оставя пък и освен това идеята е тяхните дупета да изпека!

В памет на НАЯ!

Дата: 2 July, 2008 12:44

Здравейте!
Дави се похваля,в събота отиваме на море на Равда.Близнаците чякат с нетърпение да тръгнем на път.
Бен,чякаме снимки.

Дата: 2 July, 2008 18:17

EХаааа Вел блазе ви,представям си какъв купон ще е при вас,да се налудеят и нащуреяд децатаsmiling smiley
На квартира ли ходите там или на хотел?

Дата: 4 July, 2008 15:02

Утре пътуваме.Няма да ме има до края на август.
Ще сме в хотел близо до южния плаж.След морето директно на вилата до края на август,а там няма нет sad smiley и ще ми липсва биберона.
Желая ви весело лято и целувки на всички cunki

Дата: 4 July, 2008 23:53

Приятно и спокойно прекарване Вел,и много поздрави на морето grinning smiley

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.