Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Събуждане,разбуждане grinning smiley
Изпратено: temida (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2008 01:06

Здравейте всички!
Не съм писаламного отавна ,прекарах си беменността в това сайтче в темите за близнаци...и макар че ни сполетяха екстри,не мога да се отделя от темите за близнаци.....все пак родих близнаци...иска ми се да се приемам като майка на близнаци smiling smiley
Мери ,мила в скайпа нещо не се засичаме,че куклата много пипа компа и само го пускам май...smiling smiley
ИЗВИНЯВАМ ТИ СЕ НАПРАВО СЪМ ЗА БОЙ,ЗАБРАВИХ ДА ТЕ ПОЗДРАВЯ НА 25-ТИ МАЙ .................ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО ДА ВИ РАДВАТ,УСМИХНАТИ И УМЕРЕНО ПАЛАВИ.цЕЛУКИ ОТ МЕН И КУКЛАТА!
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ВАС

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2008 09:03

ХЕйй много се радвам че пишеш пак при нас,по-честичко да го правиш kiss
И изощо не се притеснявай че си забравила толкова много ангажименти покрай куклата имаш,на всички ни се случваwinking smiley
Вие бяхте на 15 август нали?

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 11 July, 2008 14:56

Да дпкладвам и тука азsmiling smiley
Успях да убедя нашия татко да ги заведем на море тази година,вече си имаме резервация за едно апартаментче на Поморие skok с двор и има детски път,пързалка,люлки,пясъчник и голяма зелена площsmiling smiley
Нооо този път се въоръжаваме с една баба и един дядо че на предната почивка беше едно голямо мъчение за менеsmiling smiley
Току виж и някоя вечер се измъкнем за танци-манци grinning smiley
Тази вечер пък заминаваме при мама в Казанлък за 4,5 дена ,така че все ще сме в разходsmiling smiley

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2008 21:38

Мери,как е Пламчо?НАдявам се да нямате големи проблеми!

В памет на НАЯ!

Дата: 14 July, 2008 23:52

Бен ,Плами цял ден има Т но ниска(СЛава Богу)тази вечер няма да лягам изпбщо че си умирам от страхsad smiley
инъче е жизнен играе хапва пие,както си му е реда ,обаче е мноооого кривsad smiley
Стискайте палци да изкараме спокойно нощта

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2008 12:06

Нищо не си писала!Как е днес Пламчо?

В памет на НАЯ!

Дата: 15 July, 2008 17:17

Плами днес е с още по-упорите Т,по-висока и трудно я свалям.изкарах една безсънна нощ,дано утре вече е по-добре,че се изтормозихме и аз и той
Добре че сме при мама че поне ми е упора някаква

Дата: 23 July, 2008 10:24

Вече сме здравички и сме си у домаsmiling smileyпрекарахме почти 10 дена при мамаsmiling smiley
Сега очакваме морето,кои знае как ще цамбуркат малките smiling smiley
Имаме си вече резервация за апартамент в Поморие за 5 нощувки ,само се моля да са здравички

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2008 19:06

Здравейте,всички!
Вече сме си у дома.На близнаците не им се тръгваше,искаха още ваканция,но трябва да ходят на градина да може и мама да си почине glupi

Дата: 8 September, 2008 09:27

Здравейте,мами!
Къде се загубихте?Каксте?
Мери,твойте свикнаха ли в яслата?Мойте от днес са на градина.
Лек ден на всички!

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2008 20:52

Привет и от нас!
Мери, много са порастнали твоите, направо не можах да ги позная, изглеждат много по-големи.Целувки от мен! cunki

И моите тръгнаха от 15ти на градина. Все още реват сутрин и то още като се събудят. Първото им изречение е , че не искат при дечицата. Мислех, че като са двама ще искат да ходят, но засега е така.
Иначе лятото бяхме на море в Китен, малко на планина в Родопите.Ето малко снимки за разглеждане:
[family.webshots.com]

А пък днес имахме среща на близнаците в Борисовата градина, дойде и една мама с две двойки близнаци - момичета в трети клас и момченца на четири месеца, като и четирите са родени май месец, с един ден разлика и са зодия Близнаци.Направо страхотно!

Поздрави на всички! kitka

liato2008 (64)

Дата: 23 September, 2008 00:26

Еййй НАде,много се радвам да те "видя"
МАлките са сртахотни както и ви е да голямо щастливо семейство pregradka
А това с двете двойки близнаци ме изуми,не че незнам за такива случай ама още се облещвам
Моя мъж все иска трето ,ами ако са още две grinning smiley голяма веселба ще е
Вел децата ходиха на ясла една седмица после 10 дена болни бяха имат сега една остатъчна кашлица ама си мился вече в сряда да ги пращам,че време не ми остана на 15 октомври трябва да съм на работа

Дата: 20 October, 2008 15:15

.

Редактирано 1 пъти последният път 20.10.2008 15:16.

Дата: 20 October, 2008 15:15

Мале от колко време не сме писали момичета,време е да се размърдамеsmiling smiley
При нас новото е че вече са на ясла а аз на работа,за сега добре им се отразява,има положителна насока и като поведение и като цяло.
Много слушали там папкали,вече неплачат сутрин ,понякога само премрънкватwinking smiley
Ама Пламен нещо нещял да спинка там но инъче си кротувал деsmiling smileyОтначало са ги слагали един до друг,но той прескачал кошарата и отивал"на гости"при Мишето grinning smiley
Сега ги разделили да не са един до друг че поне тя да се наспива.Като му доскучеело тихичко викал"Мимеее,Мимеее таваии"(Миме ставай)

Дата: 21 October, 2008 09:42

Здравейте!
Мери то тук само ние с теб си пишем.Къде изчезнаха другите мами?
Браво на твойте сладури
Мойте ходиха 3седмици на градина,2б къщи болни сега пак са на градина.Иначе и те там много слушкат и се хранят добре,а вкъщи нее :be И те спят еди до един и си държът ръцете докато заспят.Вкъщи като се скарат,а това е на всеки 5мин.и единия казва на другия;тогава като си легнем в градината няма да ти дам ръка ezik

Дата: 11 December, 2008 22:37

Привет и от нас!
Наистина ни позамря темичката, но се надявам покрай празниците пак да се включат повече мами.

Моите момчета ходят на градина, слава богу не боледуват. В началото само бяха една седмица болнави и това беше. Свикнаха вече - почти, защото Ицо още плаче сутрин, но по-скоро промрънква.

Бяхме в провинцията миналата седмица. Много хубаво си изкарахме на чист въздух, на свобода навън.

С нетърпение очакваме Дядо Коледа да донесе пушки и пистолети. Това е актуално сега при нас. Гоним Кумчо Вълчо и Баба Яга.

Целувки на всички! dar

liato2008 (64)

Дата: 19 December, 2008 15:34

Моите,благодаря на Бога добре са, като са здравички другото са бели кахъри
Днес и утре ще е последно на яслата за тази годинаsmiling smiley
Ще направят една дъъъълга почивка ама този път баща им ще се грижи за тях smiling smileyда ми е жив и здрав че без него сме за никъдеsmiling smiley
Аз продължавам да си отработвам предизвестието за съкращение и чакам 15 януари да дойде и да се пиша безработна
За НГ ще ги водя при мама да ги гледа само да са здравички и ние да можем да изкараме празника като бели хораsmiling smiley
Другите мами заедно с децата ли ще сте на НГ или самиsmiling smileyсмятам че моите още не са за такива паритаsmiling smiley

Изпратено: sneja_77 (IP регистриран)
Дата: 21 December, 2008 08:30

Здравейте и от мен,аз също съм на работа вече от една година,затова и нямам време да пиша.Но,обещавам занапред да се постарая повече.Моите кукли също са на градина.Свикнаха много бързо,и сега като дойде събота и плачат до обяд,че няма градина.Незнам по празниците как ще се оправяме в къщи.Иначе сме добре.Много се бият обаче,за всичко,да не кажа че и за нищото пак.При вас как е?Още един път се извинявам че ме нямаше една година тук.Ще се постарая да пиша по често вече.

Линийки от @#$%&

Дата: 25 December, 2008 19:49

Честито Рождество Христово на всички! Желая ви много здраве, радост и любов в семействата ви!

Ние за Нова Година планираме да пътуваме при свекърва ми, че ще е по-весело.Там се събираме с братята на мъжа ми и семействата им и става голям калабалък. Ако можехме да отидем някъде на вила или хижа, не бих взела децата. Така ми се иска някъде да отидем сами. Ама май няма да е скоро.Здраве да е!

Желая ви весело посрещане на Новата Година с много късмет и щастливи моменти! praznik

liato2008 (64)

Дата: 2 January, 2009 10:39

Да ви е честита Новата Година! Желая на вас и семействата ви много здраве, любов и успехи във всичко, с което се захванете! shampansko

liato2008 (64)

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.