Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Бъдещи майки на близнаци,тризнаци..... skok
Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 16:18

Крайно време е за нова темичка на новобременните мамички с две три и повечко бебченцаsmiling smiley
С интерес ще следя темичката и ако искат съвети само да кажат grinning smiley
Много мило ми става като си спонмя какво беше при нас
Усех момичета и леко бременеене
Ще чакаме да разказватеsmiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Re: Бъдещи майки на близнаци,тризнаци..... skok
Дата: 3 July, 2008 17:13

Тук ще отговоря на Цветиsmiling smiley
Секциото може да бъде с три вида упойки ,пълна-заспиваш и ни чуваш ни виждаш ното усещаш нещо(аз бях така)друготе две са спинална и епидурална,при тях оставаш буден и виждаш чуваш но не усещаш поне така казват grinning smiley
Разреза е към 10-12 см,поне с тези майки с които сме го обсъждали така казватsmiling smiley

Цвети в кой месец си?

Изпратено: tzvetomira_dineva (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 18:36

v 15 sedmica sam.Ne sam mnogo zapoznata s tezi iz4isleniq.Spored nqkoi sam v 3 mesec,spored drugi po4vam 4 mesec i ve4e savsem se obarkah. Sekcioto e opredeleno za 28.12.08,no mojelo i po-rano.Mai i az 6te predpo4ita palnata upoika 4e kakvato sam 6a6nata i strahliva winking smiley.Kakvo e 4uvstvoto da ima6 bliznaci?Az napravo ne povqrvah kato razbrah,a tatkoto kato nau4i 1 sedmica hodi kato udaren samolet lud smqh Ot radost ne moje6e da si nameri mqsto praznik E stiga sam vi zanimavala s moite ne6ta.Ot utre se vra6tam pak na rabota(malko da porabotim 4e ni predstoi svatba i trqbvat finansi) i moje bi po-rqdko 6te pi6a.Pri parva vazmojnost 6te pi6a.Stiskaite palci da ne mi prilo6ava pak! cunki

Дата: 3 July, 2008 22:19

Ние затова сме тука да ни занимаваш winking smiley
А тая дата дето са ти я дали е тооооолкова относителна и най-вероятно няма да е тя grinning smiley имаш доста време така чеwinking smileyранко е според мен да се насрочва някаква датаsmiling smiley
А отначало всички са шашнатиsmiling smileyнашия татко беше убеден че са близнаци и че не са видели че са 2 бебетата,щото бяха ни казали че е едно ,ама той 2 та 2 lud smqh
Изобщо небеше изненадан а доволенsmiling smileyаз пък ше ошашках тотално,жената ми вика"Ми то хубаво си бременна ами казаха ли ти че бебетата с две" eye popping smiley а аз"Нееее КАКВООО КОЛКО БЕБЕТА" eye popping smiley eye popping smiley smiling bouncing smiley доста ми се посмяга де
А да си близнашка майка е ......толова хубаво и изнервящо и претиснително и емоционално и всичко по две lud smqh
И винаги те питат"Близнаци ли са"при положение че са новородени grinning smiley
А аз пък винаги отговарях "Нееее раждала съм ги през два месеца"
thumbs up smiley
Представете си физиономиите им

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 23:48

Здравей,Цвети,добре дошла при нас!
При нас близнаците дойдоха неочаквано.Имаме кака,която тогава беше на 13г.икато ми казаха,че съм бремена с близнаци се разплаках от радост,защото притесненията ми бяха други.мислех,че ме е хванала критическата sram А таткото беше много щастлив.Само се молеше поне едното да е момче,да не стане женско царство smiling bouncing smiley Като дойде момента да се види пола на бебетата той дойде с мен и видя,че са момчета и полудя от радост skok
За раждането,аз родих нормално с малко шевчета защото се състезаваха кой да излезе пръв

Дата: 4 July, 2008 07:45

Zdraveite,mami!takmo stavam i se prigotvqm za rabota.nqkak mi e stranno i ne mi se hodi.Malkko mi se gadi.Dano otmine! Hubav i usmihnat den vi jelaq.Dove4era 6te pi6a. cunki

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2008 16:27

И аз да се запиша тук.
Още незнам къде се намирам, а на мъжът ми му е много весело и е толкова щастлив не че аз не съм, но имам много въпроси.
Мойте бебета най вероятно са разнояйчни с 4 дни им е разликата.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Дата: 4 July, 2008 18:14

Инче добре дошла при насsmiling smileyочаквахме теwinking smiley
Въпроси задавай и питай смело затова сме тукsmiling smiley
А това че имат 4 дена разлика е НИЩО може и 2 седмици да им е разликата и пак да се родят с еднакво тегло ,а може и хич да нямат разлика и пак да имаст разлика в последствие (както стана при мен)така че това с разликата е толкова относително,хич не го мисли winking smiley

Дата: 4 July, 2008 18:35

колко кг. е нормално да се качи с близнаци имам корем толкова голям колкото когато бях в четвъртия.

ИВАН се роди
изписан

Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2008 22:42

Инче добре дошла!
При всички е различно.Аз в началото много повръщах и свалих килограми.Качих 18кг.до като родя.На следващия ден като родих близнаците бях с 12кг полека grinning smiley

Дата: 4 July, 2008 23:52

Наистина при всеки е различно,чувла съм за майчета които са качили и 30 кг,но има и такива с доста по малко 10-15,лично аз качих 16-17 килограма.
Спомням си че когато бях някъде в четвъртия срещнах моя братовчедка която също роди близнаци и като ме видя и разбра че съм с близнаци и в кой месец съм се опули и каза че тя така била в деветия glupi много тъпо ми стана де
Както и да е важното е че се родиха живи и здрави децатаwinking smiley

Изпратено: temida (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2008 01:27

ЗРАВЕЙТЕ!
На мен към 5 месец ми пролича корема,родих 1-вия ден на 9-тия мес,момиче и момче,тоест 2 плаценти 2-околоплодни сака.......2 бебета.....и бях качила 17кг.,от 42кг.тръгнах(аз съм миньонче),след секциото на 5-тия ден бях 10 кг по малко,а по принцип идеялния вариянт за близнаци по книгите е 16/18кг,аз златната среда smiling smiley
А сега съм по малко и от преди бременноста макар че бягам само след ена кукла.....да не ви притесняват килата ...бързо се свалят smiling smiley
Мери ,Азаф ЗДРАВЕЙТЕ !ЦЕЛУВКИ

Дата: 7 July, 2008 11:20

Инче как си ,непишеш?
Още ли ти се гади?
Мисля те detelina

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2008 14:39

Инчето днес е щастлива.Ходила е на доктор,не този,който ще води консултациите,ами познат техен и е чула сърчицата.Аз съм толкова доволна,че не можах да изчакм да се впише тя.
МИлата Ина,от мен и Ели не може да се впише с нито една хубава вест.Ама толкова много я обичаме,че чскаме много бързо цял свят да знае.
Обаче сега съвсем тържествено обещавам,че когато научи пола на близнаците ще си каже тя самата.

В памет на НАЯ!

Дата: 7 July, 2008 17:12

Бен не вярвам Инчето да ви се сърди,вие сте до нея във всеки един момент и искате най добротоsmiling smiley
Много се радвам за бебчовците че са добре,нека все такива новини ни носитеsmiling smiley

Дата: 9 July, 2008 20:33

Zdraveite i ot men!Az pak sam v bolni4ni 1 mesec i 6te pi6a po-4esto.Vse o6te sam s povra6tane i glavobolie.V4era i az 4uh sar4icata na moite 2 bebe6oka.Use6taneto naistina e neveroqtno.Na ehografa vidqh 4e ediniq e dosta buen i mnogo rita(mqta ra4i4ki i kra4eta),dokato drugiq e dosta spokoen i stoi i krotuva(sigurno 6te prili4a na men) smqh .Vie ka ste maiki,kak q karate v teq gore6tini?

Дата: 9 July, 2008 22:36

Как съм??? И аз незнам болнични си взех и си лежа в нас, поне бебоците са добре това е най важното за сега.Иначе повръщам и си пия един сироп против гадене и повръщане. Следобяд и вечер ми става лошо а сега даже ме и заболя корема.

ИВАН се роди
изписан

Дата: 10 July, 2008 10:31

Ina,ti v koi mesec si?Pomaga li ti tozi sirop?Az bqh na injekcii(degan),no ne mi pomagat i gi sprqh.I na men sutrin mi e zle mnogo,no dobre 4e sam vka6ti i si leja.I az taka kazvam:"Dobre 4e pone bebocite sa dobre!"Moite sa6to sa raznoqi4ni i imat malka razlika,no tova ne e problem.

Дата: 11 July, 2008 09:54

Момичета още малко тъпрение и ще приключат оплакванията ви,обикновенно до 4 месец нещата се успокояват и ще се радвате пълноценно на бременността сиsmiling smiley
А до тогава ви пожелавам по-малко от всичките ви оплакванияsmiling smiley
Цвети ти в кой месец си??
Ако искаш направи си тикерчеsmiling smiley

Дата: 11 July, 2008 17:59

V 4 mesec sam.Kakvo predstavlqva tova tiker4e?A ti-ima6e bliznaci ili 4aka6?Ne sam 4ela prednite korespondencii,izvinqvai!

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.