Близнаци : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Бъдещи майки на близнаци,тризнаци..... skok
Изпратено: apple (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2008 13:00

Момичета, според вас коя упойка е за предпочитане при секцио? На мене ми предстои след две седмици, много искам да си видя бебоците като излизат. Моите са момче и момиче.

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2008 17:38

Цвети,тикерче означава лентичка в подписа ти,в която е указано в коя седмица си или колко са големи децата ти!Ако кликнеш на следващия линк ще видиш,че има различни възможности.[metric.rodim.ru]Ако има нещо питай,не се притеснявай!
И една молба-опитай да използваш кредора или да пишеш на кирилица.
apple,много хора вече предпочитат епидуралната.Ако ще раждаш в голям град,където се прави често защо не.Според мен е много хубава възможност.Знам обаче,че трябва предварително да си осъдила това с доки.
Моя съвет е,да използваш тази,с която ти ще си спокойна и уверена.Положителната настройка е най-важното.Късмет!

В памет на НАЯ!

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2008 09:54

Цвети,аз имам близнаци в лентичката която съм сложила пишеsmiling smiley на 2г и 1 м са даже и снимка имат winking smiley
Момченце и момиченце са smiling smiley

А за упойката какво да кажа,щом искаш да си ги видиш като се родят избираш или епидурална или спиналнаsmiling smiley
Моята беше пълна,просто когато аз раждах в моя град нямаше чак такива специалисти за тези упойки и по препоръка на лекаря ми бях с пълна,доволна съм,не ми се е гадило от нея след това ,никакви странични ефектиsmiling smiley
НАй-добре се съветвай с лекаря си smiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: tzvetomira_dineva (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2008 10:54

Само изпробвам дали съм успяла да си направя тикерче.Merinikc да са ти живи и здрави,много са сладки.

Дата: 14 July, 2008 14:53

Браво Цвети ,справила си се с тикерчетоsmiling smileyсега ще те следим по-изкъсо lud smqh
Инче,къде си?как си?поотмина ли гаденето ти?

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2008 22:16

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ пия един сироп но от време на време пак се появява.
даце сега преди вечера повърнах и после хапнах.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Дата: 16 July, 2008 08:39

Инче,няма да се даваш!Ти вече си го чувала преди време,ама нали знаеш какво казвам:След 30 седмици няма вече да ти се гади!

В памет на НАЯ!

Изпратено: zahar4e (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2008 11:11

аз съм в 8 седмица и онзиден доктора ми съобщи че са два зародиша все още е под въпрос ама аз вече се шашнах. С едно незнам как ще се справя да не говорим с две. Сега само ще трябва да имаме търпение до следващата консултация.

Дата: 17 July, 2008 21:17

Захарче,добре дошла в отбора на близнашките мами.
Аз всъшност не съм такава,ами съм с породени деца.Това обаче е приблизително равно на вашето щастие и натоварване и за това съм тук.А от както и Ина е в този отбор просто отърване няма от мен.Нито тук ни във февруарската темичка.
Не мисли сега как ще ги следаш,свиква се със всичко.Опитвай се да си максимално спокойна и не се натоварвай много.ЪАка да се каже почивай сега,че после...дупе да ти е яко.Обаче се издържа.Аз даже и не отслабвам,нищо,че ме юркат по цял ден момчетата ми.

В памет на НАЯ!

Дата: 23 July, 2008 10:20

Инчето още май я няма от море,мился я.Бен някакви новини от тях,как е тя дали и е минало това досадно прилошаване?

Дата: 23 July, 2008 11:05

Ами добре са с бебоците.Утре ще тръгват от морето,но ще постоят и някой друг ден и на планина.
Опита се да я тръшне грипче,но го прекъсна рано с оксилококциум и едни други хапченца с чесън на прах.Иначе каза,че сравнително добре се чувства и гаденето е поносимо.

В памет на НАЯ!

Дата: 23 July, 2008 20:30

Много се радвам за тяхsmiling smileyдано са си починали добреsmiling smileyще чакаме да се включи и тяsmiling smiley

Изпратено: tzvetomira_dineva (IP регистриран)
Дата: 24 July, 2008 16:51

Как сте майчета?От доста време не съм писала,много ме мързи и по цял ден лежа.А и това главоболие.Нямам търпение и повръщането да отмине и да се радвам на бремеността си.Иначе ние растем с всеки изминал ден и малко по малко почваме да качваме килограми,което е добре.Блазе й на Инчето,на море а!Дано се чувства по-добре наистина.

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 2 August, 2008 14:00

А то едно море съдрах се от повръшане и ядях само таратор и салата от зеле

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.