Близнаци : © Български Бебе Център
Подаръци при близнаците merry christmas
Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 7 December, 2008 11:52

Хайде мацки кажете какви подаръци вземате на малчуганите?
Ние сме хем различни полове и пак искат и се карат за една и съща играчка а когато ги питаме какво искат,единия си казва МОТОЛ(мотор) а другия бебе,да обаче се получава така че се карат за една и съща играчка
Та еднавки играчки ли купувате или според интереса,пола?

Lilypie Kids Birthday tickers

Re: Подаръци при близнаците merry christmas
Изпратено: vel (IP регистриран)
Дата: 7 December, 2008 12:11

При нас всеки си знае играчката и не се карат.Имат еднакви,но с различни цветове и така си ги различават.Но се карат за други неща и се бият.И започват де си отмъщават като единия чупи играчката на другия и става война.
Подараци още не са си избрали.Всеки ден искат нещо друго и накрая ще е каквото мама хареса thumbs up smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 8 December, 2008 10:16

Вел дори и когато купувам еднакви подаръци с различен цвят пак се джафкат ,няма угодия то е ясно
Мисля тази година да им купим ние с баща им тротинетки дано се радват

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2008 22:41

Преди две седмици бяхме на празник на многодетните семейства в Пловдив и спонсорите бяха приготвили освен лакомства и по едно зайче за всяко дете. Сега вкъщи имаме три абсолютно еднакви, но въпреки това и тримата се карат, и само ги дърпат и викат: "Мойто, мойто, това мойто". tazz
Честно казано съм в голяма чуденка какво да им купуваме. Едните подаръци ще са пушки, че от два месеца мрънкат за тях, ама си мисля и за нещо друго , по-развиващо мозъчетата.

liato2008 (64)

Изпратено: sneja_77 (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2008 12:55

здравейте,аз отдавна не съм писала тук.този празник на многодетните майки,в Пловдив-проспах го,бях първа смяна и като му легнах,та чак в 17ч. се събудих.моите момичета искат кукли,колички и пушки,играчките ги купуваме напълно еднакви и пак се бият постоянно за нещо.Незнам при вас как е,но в къщи е пълен хаос,постоянно се карат и бият,блъскат,ужас.Незнам вече какво да правя.Да питам майките от Пловдив къде пазаруват,защото аз вече незнам.Вчера съм обиколила всичките търговски центрове,да търся зимни шубички,но никъде не намерих по 2бр.да не говоря че изобщо няма никакъв избор,моля помогнете

Линийки от @#$%&

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.