Близнаци : © Български Бебе Център
Стая за близнаци
Изпратено: moonlight (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2009 19:41

Мили двойни мами, предстои ни обзавеждане на "двойна"стая...Помагайте с идеи.Много ще се радвам ако споделите личен опит.Например, ясно е че,леглата ще са две,но и всичко останало ли трябва да е Х2...

Три момчета - три братлета!

Re: Стая за близнаци
Дата: 4 February, 2009 15:49

Ето едно момчешко обзавеждане:

Дата: 12 July, 2009 18:14

Здравейте двойни мами, подновявам темата, защото в края на лятото трябва да сме приключили с обзавеждането на детската стая... ако някой се включи с конкретни идеи, ще е супер... smiling smiley

Изпратено: desiko (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2009 21:11

Всичко си зависи от размерите на пространството,с което разполагаш. Аз наесен имам две първокласнички и кака - четвърти клас...Главата не ми го побира каде и как да наместя всички...
В крайна сметка купих едно легло на два етажа(досега все още спяха в по-малки легла имах 70*140см)...даже в момента се потим да го сглобяваме със съпруга. Остава ми всичко на всичко към 1,50метра да наместя две маси за учене....

Като гледам картинките всичко е прекрасно, но то все е предвидено за по-големи стаи и за не повече от две деца.

Инак видях нещо интересно в един магазин. Двойно легло, а под долното матрак, който се вади...И така става три в едно smiling smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 31 July, 2009 23:08

Aз съм пред подобна питанка,добре до 5,6 годишни в кошарите ами после?
Място нямам единствения вариант е на 2 етажа,но много страшничко ми се вижда 2-рия етаж нещо
Виждала съм и обикновено легло отдолу се издърпва и става още едно ,но пак трябва място за да стои разпънато за ноща,аз и такова нямам
И аз ще се радвам на всякави идеиsmiling smiley
Чудя се кой ще е на първия и втория етаж

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2009 17:30

Ето още една идея за етажно легло:

Изпратено: Mama-Svetla (IP регистриран)
Дата: 9 July, 2010 12:02

Не е страшно да се спи на 2 етаж - моето дете сега в градинката спи на 2 етаж - и не пада smiling smiley аз лично - харесвам леглата на 2 етажа, като бях малка исках такова за мен и за брат ми, но не полу4их sad smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.