Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223>>
Страница:21 от 23
Re: Денонощни международни клюкини - 21 та тема
Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 11:53

Здравейте момичета.За много години,успешни и щастливи.А,Новата 2010 да е изпълнена с много щастие,здраве и незабравими моменти.
Аз малко закъснях с пожеланията,да ме извините.Много сте писали,много снимчици.Дано не забравя някой...
Ели,да ти е живо и здраво християнчето.Много радост и гордост да ви носи.А,Патрик е пораснал толкова много и винаги ми се струва променен.
Таничка, и твоите сладури много са пораснали.А,как се е омазал малкия...Гледах снимките със снега и само се вайках,че тази зима пак няма да видим тук.
Вики и твоите кукли са невероятни.Такива тъмнокоски и изписани.Малката обаче си личи,че е по-буйна.Не е ли така?
За съжаление трябва да си тръгвам и съм пропуснала много дечица.Приятен ден на всички...

Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2010 09:46

Отдавна не бях влизала в тая темичка, като гледам прах и паяжина е хванала вече glupi
Терунка, мерси много за милите думи и си абсолютно права за Симонка smiling smiley Такова палаво чудо няма, по цял ден съм нащрек. Имаш въпросчета от мен в темичката ти smiling smiley
Момичета, айде вписвайте се поне веднъж месечно grinning smiley

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2010 18:25

Ехо,моми4ета как сте? Ние сме ок,нищо интересно не се слу4ва,за това не пиша.

Краси да се вклю4и с подробно разказ4е от ваканцията smiling smiley

Мен един прийател много ме запали по Мексико и сега доста сериозно го обмисляме.

Вики,убедих се за поред път колко е малък света.Онзи ден един приятел ме намери във файса.Оказа се,4е е живял близо да вас и сте се видели.А ние с него бяхме съседи като деца и със сестра му бяхме приятелки.Те по4ти целия вход са се преместили в Чикаго.Остава само и ние да дойдем smiling smiley

Хайде моми4ета,пишете.

Lilypie Maternity tickers

Изпратено: patrik mirko (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2010 23:39

Здрастиии, я тя живна темичката. Вики, да ни подканяш по-честичко. winking smiley
Истината е, обаче, че съм доста заета. А и открих феиса, и се намерих с хора, които ни съм виждала, ни съм чувала от 20-тина години... Мммдааа, какво нещо само, а?
Иначе нищо ново, бебчо расте, Патрик и той. АЗ, разбира се, се подмладявам. smiling smiley
Забравих какво съм писала последния път, трябва да го намеря и прочета, та ако има въпроси да отговоря.
Малко снимки от нас:

засега само се вози ... smiling smiley

Да се запознаем, приятно ми е, малкото шефче. winking smiley

Още имам мляко около устата, като стана голям ще е друга напитката. winking smiley

Я, бате май пак е ял шоколад?

Хубава есен беше. smiling smiley

Зима ееее show ... ама где са суджуците? sad smiley Останаха при дядо в България.

На пързалка, йеее! smiling smiley

Много съм добър с цифрите.good Виж буквите ... sad smiley

Датите са грешни, нещо от настройките ще да е. sad smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Дата: 29 January, 2010 23:52

Елиии,много са сладки и двамата.Бебо много е порастнал,да го нагушкаш от мен,много е готин.А батето има много 4аровна усмивка.Целувки и на тримата.

Дата: 30 January, 2010 06:02

Елииии smiling smiley Много се зарадвах да ви видя снимките, супер сте всички а бебо е толкова сладък, като го видя от близо мисля, че прилича на теб smiling smiley
Кате, кажи кой е твоя приятел, че ми разпали любопитството и къде е живял? Да не е Мони? Ако е той наистина много ще се учудя на това колко е малък света хахах
Айде до утре от нас, че стана късно тук smiling smiley

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2010 10:05

Ели,разкошни сте! love smiley Да са ти живи и здрави,сладурите!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 30 January, 2010 10:09

Ели, чудни сте! celuvki

Администратор

Дата: 30 January, 2010 19:07

Пускам снимки на шедьоврите на Ани, не се стърпях хаха smiling smiley Днес ги нарисува сутринта, първото е лодка, а над нея облаци и слънце smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 30.01.2010 19:08.

Дата: 30 January, 2010 19:33

Вики,много готини рисунки.Определено детето има талант.
Ина4е,то4но за Мони става въпрос.Аз не го бях виждала от дете и по4ти не го познах.А и като ми каза за теб,ве4е паднах.Даже ми каза,4е Милен много му помогнал,а пък аз така и не мога да се сетя от къде ме познава Милен.Даже сме у4или в едно у4илище с него.

Дата: 30 January, 2010 20:50

Кате, така и си помислих, че е той, аз само двама човека познавам, които са в чикаго. Е, поздрави го от мен когато си пишете, с него не сме контактували откакто се премести там smiling smiley

Изпратено: veronica (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2010 03:15

Vikiii Написал:
-------------------------------------------------------
> Кате, така и си помислих, че е той, аз само двама
> човека познавам, които са в чикаго
. Е, поздрави го
> от мен когато си пишете, с него не сме
> контактували откакто се премести там
>
>

Само двама ли?

Ели, малкият е страхотен, а Патрик е пораснал много.

Ани е нарисувала много хубави картини.

Редактирано 1 пъти последният път 31.01.2010 03:21.

Дата: 31 January, 2010 03:16

До коя страница, мислите да пишете в тази тема?

За тези, които не са я виждали във фейс буук.

Редактирано 1 пъти последният път 31.01.2010 03:28.

Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2010 04:27

Ех че хубави и талантливи моми си имаме Ние мъжките мами гледеме гледаме winking smiley

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2010 05:00

Вики,Браво на художничката!Чудесно ги е нарисувала! aplodismenti
Ники,много е сладка Даринка да я схруска човек!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: Iana_A (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2010 08:11

В тази тема влизам веднъж на високосна, нещо много трудно върви, но сега се нагледах на красиви деца!
Елиии, кога роди кога порасна толкова това сладко момченце. Ама наистина кожата ти е одрал малкият Юлиан.А Патрик е страхотен чаровник! Ти също изглеждаш супер!

Вики, АНи определено е много талантлива, но защо имам спомени, че ти също беше много криейтив, явно от тебе го е взела. Запиши я нанякакви курсове по рисуване, ще развие умението си успешно.

А Ники къде точно да ги видим тия снимки в Фейса? Дай некъв ник да те намеря там, аз съм си с моето си име, ако ти ме намериш пусни ми покана. Дари е много пораснала, ама като я виждаме и нея веднъж на високосна, само ще и се радваме по веднъж на година.

Иначе и аз като Ели съм много заета, почти не намирам време за компа освен ако не ползвам помпата, че тя ми закотвена до компа. И аз като Ели във Фейса напоследък вися, че доста хора намерих от училище и ми е интересно да видя как са 10г по-късно от последните ни срещи.

Крис направи 40 дена и утре ще правим т. нар. питка, но в камерен състав. Бях поканила 15 човека, но 10 се оказаха болни(пак некви вируси са плъзнали из града) и само 4-5 жени ще дойдат, но предпочитам така, отколкот да ми се разболеят и 2та в къщи. Айде малко снимки и аз да кача, на 40 ден правих фото сесия:
Моите 2ма малки мъже:

Цялото кралско войнство:

А етоо така сме по цял ден- единият е закачен за гърдите ми, а с другият в това време играем:

А ето ги и 2те братчета:

Дата: 31 January, 2010 09:39

Еееее Ники, най-после да се впишеш. Даринка-маслинка е пораснала толкова много, страхотна сладуранка е smiling smiley Добави ме и мен в фейсбук ако искаш, макар че не го позлвам много, но поне ще ви следя снимчиците.
Силви, Деш мерси smiling smiley
Янче, много сте сладки на снимките, бебо расте и хубавее smiling smiley А ти изглеждаш много свежа и жизнена, личи си че сте с една баба под ръка winking smiley Алексчо как възприема Крис, щастлив ли е, ревнува ли smiling smiley Пиши когато можеш! Двете братчета иначе изглеждат страхотно заедно aplodismenti

Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2010 14:51

Ели,голяма изненада сега като погледнах в темичката.Много сте сладки и тримцата.За бебока не повярвах,че е той и връщах снимката няколко пъти.Кога порасна толкова това бебче?Той е направо твоя миниатюра.А за Патрик,нямам думи,ти знаеш де...Все едно го познавам това момченце.
Сладуранката на Veronica е невероятна чаровница и много нежно момиченце.А,тази къщичка тортичка ли е?
Яна, и твоите момченца са много сладки.Алекс е толкова нежен.Личи си,че е душица.Да са ти живи и здрави.
Викиииии,Ани наистина има талант.Рисунката с лодката си личи,че е рисувана от детенце,но как е изобразила някои подробности,просто ме изненада.

Дата: 31 January, 2010 15:33

EE,много са готини вси4ки!

Ники,искам и аз така някой да ми готви пица.Да я нацелуваш малката красавица.

Яне,разкошни сте! Много са сладки и двамата.

Дата: 31 January, 2010 16:11

Мерси момичета, аз имам фейса на Танчето, Катето и Валето, дано ви има в списъците им с прители, за да ви открия. Ако не давайте идеи как да ви търся, не знам как са ви фамилийте, нито и-майлите.

Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223>>
Страница:21 от 23

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.