Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223>>
Страница:22 от 23
Re: Денонощни международни клюкини - 21 та тема
Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 1 February, 2010 00:06

Ели и Яна вашите сладури ме разтапят girl in love
При нас голям студ Стоим си вкъщи Синчето нещо почна да кашля което въобще не ми харесва
Ето една снимка от България Братовчедката на Славен има коте и той много обичаше да си играе с него

Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2010 10:10

Деш, много мила снимка smiling smiley Време е да се замислите за домашен любимец май winking smiley ако нямате..
Ники, аз съм в списъка на Танчето, можеш да ме намериш чрез нея в фейсбук. Ако ли не ще ти пратя имейл smiling smiley

Изпратено: Krassy (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2010 19:34

Никииии, аз защо си мисля, че те имам във фейса ??? имам един контакт със зайче и си мислех, че си ти??? сега те аднах, намерихте по снимката на Даринка-мандаринка.

Честит рожден ден на Даринка пожелавам на прекрасното, пораснало момиче много здраве, щастие, успехи и послушни родители love smiley

Елинче, да ги нацелуваш тез хубави момчета от мен пу-пу-пу

Вики, много мила рисунка smiling smiley ще си имате художничка явно winking smiley

Яне, твоите снимки съм ги изтървала отивам във фейса да видя дали са там smiling smiley

My flickr

www.CapturedMomentsByKrassy.com

Дата: 2 February, 2010 21:12

Деш, много ти е сладко момчето love smiley вие в БГ ли сте?

My flickr

Изпратено: veronica (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2010 18:48

Краси, забравих да спомена, че имам и твоя, извинявай. И двата фейс-а са мой, този със зайчето също. Мерси за пожеланията отправени към Дарина за РД, той беше през Ноември, но няма значение.

Дата: 3 February, 2010 19:49

Краси ние от 12ти декември 2009 до 9 ти януари 2010 си бяхме в България
Моите опасения че малкия ще се разболява се оправдаха Днес съм си вкъщи за да го гледам Явно пак има вирусна вълна защото много хора са болни Няколко вечери подред много често се събужда от кашлицата си Познайте как се чувствам на работата като не съм си доспала glupi

Дата: 3 February, 2010 22:06

Много лошо с тези вируси, пазете се и стоите на топло.

Ние от февруари ще си имаме отново баба така, че с Бг ще се разминем още няколко годинки smiling smiley

Ники, по-добре късно от колкото никога, а и пожеланията са от сърце love smiley

My flickr

Дата: 4 February, 2010 03:04

Краси, мерси smiling smiley
Прочетохте ли една новина, че на българи щяли да отпускат 10 годишна туристическа виза за америка, чудя се дали е вярно.
А иначе, да се оплача, днес ми удариха колата.. та сега е леко смачкана, много ме е яд, но важното е, че никой не бе наранен. Както и да е, вкиснато ми е настроението заради тоя случай.. Ники, ти май не си ме добавила в фейсбук, добави ме ако искаш. Айде до скоро ви! smiling smiley

Изпратено: pazoni (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2010 17:04

Здравеите и от мен ,дано не сте ме забравили де.
Мнооооого красиви снимки погледах,а децата са толкова пораснали.И аз сьм вьв Феиса-пламена петкова(на Катето сьм приятел сьщо)Хамериканките имате ли зима?Аз вторник си заминавам за БГ сьс Сиската и се надявам да видим снежец,там ще и празнуваме и РД и много се радвам.Ве4е е у4ени4ка,а баткото е пред завьршване smqh ,но никак не му се у4и на горки4кия,за сметка на сестра си,която постоянно ме пита -;Имам ли домашни?Ще сложа една снимка само ,за да видите контраста,но има и хубава страна де,4е тькмо се канех да поостарявам и взех 4е пак се подмлади.

Дата: 4 February, 2010 17:28

Пацонка, много сте хубави пу-пу-пу. Ти за какво остаряване говориш??? ая се погледни какво момиченце си, като сестричка на децата си love smiley (ей, сега след тЪз хвЪлба ще трябва здраво дЪ мЪ черпиш smqh )

Вики, кола се оправя не се ядосвай. Какво стана със съседите, кротнаха ли?

My flickr

Изпратено: pazoni (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2010 17:38

Еии Краси как да не по4ерпи 4овек след такива комплименти,ти само ми ела.
Вики наистина за яд работа,но пьк ламарини лесно се оправят.Аз пак имам ново возило(моя мьж ми е някаква мания да ми ги сменя)уж това ве4е няма де.
Сега оба4е още го пудрят в сервиза джанти,затьмняват стьклата,бе както аз си го искам.Аз не пиша,ма като по4на....

Дата: 4 February, 2010 18:06

Здравейте smiling smiley Паци, на снимката изглеждате супер, а Сиската е пораснала толкова много. Кога й е рождения ден smiling smiley И моят наближава, една зодия сме значи smiling smiley
Краси, съседите се изнасят и съм много щастлива, само дано не дойдат по-лоши от тях. eye rolling smiley

Дата: 5 February, 2010 21:34

Vikiii Написал:
-------------------------------------------------------
> Краси, съседите се изнасят и съм много щастлива,
> само дано не дойдат по-лоши от тях.
>
>

smqh ей, че ме развесели, значи не издържаха на напъна. За следващите съседи не се притеснявай и тях ще ги оправите lud smqh

My flickr

Дата: 5 February, 2010 22:08

Краси, чак толко шумни не бяхме хаха. Даже мисля, че вече ни бяха свикнали, а може би спряха да се оплакват именно защото са знаели, че ще се махат. Мисля, че заради финансови причини се изнесоха, преди да изнесат забелязахме,че са продали едната си хубава кола и на нейно място започнаха да ползват една доста стара кола. Но кой знае, може и заради нас да са се изнесли, да са си потърсили място без съседи над тях. Но какво спокойствие е сега да не се карам на Ани непрекъснато ако подскочи някъде. Много се бях впрегнала от тия. Те са се изнесли вече, само външната им маса е още там, та сигурно скоро ще дойдат за нея.

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2010 18:21

Леле, не мога да наваксам с четене, не бях влизала тук от сума ти време. Деш, Паци, много готини снимки! Вики, сори за колата и поздрави за съседите winking smiley Надявам се застраховката да ти покрие всичко. То ако не е по твоя вина, застраховката на другия човек ще покрие всички, дори кола под наем за теб.
Хора, ние сме тотално затрупани. Толкова сняг не съм виждала през живота си!

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2010 20:05

Пацонка,ти и баткото като гаджета изглеждатеwinking smileyмного си млади4ка и хубави4ка даже... а Сиската ,тя ми е слабост ..приятно изкарване в БГ и а пиеш една бургаска гроздова от мен winking smiley
Деш,ама много сладко това мом4енце,много гадно така с болетите,ама ще минеwinking smiley
Вики,много гадно,но погледни от хубата страна,важно е ,4е вие сте добре,вси4ко друго се купува и оправяwinking smiley
Тан4ееее и ние сме в сняг,от 5 дена сме в кьщи с тези деца ,ве4е сьм така wacko .тькмо Кент си е тук днес,и вместо да отидем някеде,тои и КРРис ринат сняг..направо ми писна,4е свекьрва ми днес ще си умре от яд..ама то си е за яд де.....тя е голямо по4итателка на pittsburgh penguins..и те днес играят ..и единият и син и купи за Коледа билети за днес за нея и свекьра ми (които са пове4е от $400)и не може да отиде днес,вси4ки пьтища са затворени...
Ако бях сами4ка хи4 нямаше да ми пука от снега,цял ден щях да лежа,м и гледам филмиsmiling smileyама с тези деца изкукахме тук...ве4е е по4ти 1 метьр и още ще вали с 4асове..аман

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2010 21:21

Привет,
Пацони,изпратих ти покана.
Рали,изкукахте ли вече? grinning smiley

Аз сега съм в Бг до средата на март,след това се завръщам в Ню Йорк.
Хубава вечер на всички.

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 10 February, 2010 22:19

Ралиии при вас и при Танчето се скъса да вали сняг...а, сега да видите на нас хубУ ли нии тъй всяка година ezik

My flickr

Дата: 11 February, 2010 02:04

Момичета след синът ми и аз съм болна wacko При нас също натрупа Утре ще спре и петък продължава снеговалежа Снощи имаше вятър Също като виелиците от руските анимационни филмчета едно време ми се стори smqh Всичко в мъгла от носещия се сняг Едно фучене свистене.... Луда работа това време
Благодаря за милите думи за момчето ми
Пацони весело изкарване в България Ние преди месец си бяхме там Отпразнувахме третия РД на Славен Хубаво е сред близките Вярвам и вие ще се чувствате добре сред своите
Вики жалко че така е станало с колата ви но вие да сте здрави Радвам се че съседите ви са си заминали thumbs up smiley

Такъв е кротушко защото още не се е излекувал напълно smiling smiley

Дата: 11 February, 2010 18:01

Мамин сладък, как само се е отпуснал на диванчето....и аз искаммм такааа

My flickr

Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223>>
Страница:22 от 23

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.