Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223
Страница:23 от 23
Re: Денонощни международни клюкини - 21 та тема
Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2010 19:21

Деш, да се оправяте бързо със Славен!
Ние сме официално stuck winking smiley Обявиха бедствено положение, пътищата са затворени и ако те хванат в опит да шофираш, $500 глоба. А честито winking smiley Аз се надявах днес да мръднем нанякъде, че вече няколко дни вкъщи, ама май само ще си гостуваме с комшиите. Ако завали още сняг, просто няма да има къде да го слагаме, имаме преспи по три метра... То вярно, че обичам сняг, ама това ми идва вповече winking smiley

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2010 23:44

ЕИ Тан4е ,много гадно така,ние 4ак не сме така..днес ходихме до мола,Кент си ходи на работа,даже свекьрва ми отиде да си гледам любимия тим до Питсбьрг в4ера..има си сняг ,ама тои Кент кара,4е като духне този вятьр и от сняг нищо не се вижда..то маи оклол вас е по лошо,Кент като отиде в хотела в Балтимор по принцип стои 8 4аса и се врьща,сега стоят по 40 -60 4асаsmiling smileyама това са 60 4аса овьртаим..тьи,4е е екстраwinking smileyДано,ходи ли на работа?
дано скоро може да излизате ,4е с тези деца ,душите им се стягат в кьщи

Красииии,така ,така ..искахме сняг като при вас..на ни сега сняgsmiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 11.02.2010 23:44.

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2010 00:15

Рали, на Дан ще му се съберат 11 дни под ред без работа winking smiley Пуснаха ги миналия петък, утре пак не са, а в понеделник нали е празник. Абе да бяхме отишли някъде на топло, ако знаехме, че такава ваканция ще имаме winking smiley Проблемът на работата на Дан е, че не могат още да изчистят местата за паркиране - там работят над 3000 човека и хаосът покрай снега е пълен!

Страници:  <<Първа страница...1314151617181920212223
Страница:23 от 23

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.