Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 16
kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2009 13:44

Herrera -Palma de Mallorca-tel.677 644 224 /dom.tel. 971137622
Pazoni -Palma de Mallorca-tel.678 54 89 30
Lorena_guapa -Бургас
Galiadgm -Zaragosa-tel.687 194 021 /dom.tel.976095719h-Ono
Alexa70 -Бургас-tel.00359 898 309 404/Валедолид
Melani -Catalunia-tel.600 026 258
In-es -Madrid-БГ
Silvi7 -Gijon-tel.685817036
Penelope -Madrid
Zorka -Madrid(Getafe)
chervilo_77 -Mostoles-tel.654 894 028
Nevira -Germania
ton4eto -Madrid(villalba)-tel.692925325
Valensia-
Sveta-Palma de Mallorka
Angela- Мадрид
Geri25-
dama_pika
Ivomira-Barselona
Elsa-Madrid
Sonka-Catalunya
reinaSofia-Gandia -Сливен
lionka-Lerida
Yoanitka-Kyrdjali
Бебчето-Навалкарнеро
Силиния-Мурсия
Или-
Теди-Майорка

Това са нашите слънца
Ивайло(19.11.95)
Ерик (роден на 25.10.1999)
Ици (роден на 15.07.2004 )
Силвия (родена на 21.02.06 )
Лорена (родена нa 25.02.2007)
Емма (родена на 28.03.2007)
Георги (роден на 06.05.2007)
Александър (роден на 24.05.2007)
Лора (rodena na 05.10.2006)
Милен (na 13.03.1999 god.)
Виктория (na 15.09.2006)
Алекса (16.06.2007)
Невио(10.08.2005)
Давид(роден на 4.05.2007)
Дани(11.10.2006)
Aleks(1.05.2007)
Николай(7.11.2006)
Марио(12.11.2007)
Давид(роден на21.08.2007)
Дева Ноели(родена на22.08.2007)
Javi(16.03.2008)
Vikroria-(20.01.2008)
Teodora-( 15.06. )
Viktoria-18.10.2006г
Ivo-(21.09 2002)
Йоани-(05.02.2006)
Дани/6.06.2007/
Юан/21.08.08/
Симона

Силиния-20 януари

Невира-7 февруари

Sveta- 20 fevruari

Херера-23.февруари

Станислав-3март
Сонка-13.март
Мартин-02.април

Стеф4о-05.април

Силви-18май

Рейна София-24 май

Галя-07юли

Пенелопе-16 юли

Инес-26юли

Ванко-26юли

Анхела-9ноември
Калоян-9ноември
Венци-24ноември

Лоренка-27ноември

Пацони-20декември

Мелани-24декември

Редактирано 1 пъти последният път 17.11.2009 13:55.

Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2009 16:13

Честита нова теми4ка!

Анхела,много хубави снимки!

Миме,то си е за ядосване,но карай и това ще мине.Стискам палци за следващия път.

Пепинка,може и за добро да е,поне ще си изкарате празниците.Не се притеснявай.Много целувки.

Ние сме горе долу добре.Водих Сами на хомеопат и ве4е е по4ти здрава,тръгна на градина.Но сега аз се тръшнах,поне за сега само с хрема.
В4ера ходихме до Белгия до един български магазин,много съм щастлива.Запасихме се с кисело зеле,лютеница и още много други бг вкусотийки.Ве4е сме готови за празниците smiling smiley.

Мими,Силве,мерси за подкрепата за снимката.

Lilypie Maternity tickers

Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2009 20:58

Здравейте и от мен!
Анхела,Браво за оригиналната тема! cvete
Кате,бързо да оздравяваш! kiss

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: Alexa70 (IP регистриран)
Дата: 18 November, 2009 12:29

Честита ни нова темичка! Angela, страхотно си се справила aplodismenti
Kery25, ти къде живееш, че нещо съм пропуснала winking smiley

Дата: 19 November, 2009 13:19

Alexa,във Франция съм.

Изпратено: galinita (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2009 22:32

Аngela много поздрави на Нина от мен, тя едва ли ще се сети коя съм, не бях я виждала повече от десет години, учили сме заедно в Христо Проданов в един курс бяхме и като ги видях с Румен на снимката която си пуснала ми стана много мило.

без да искам пуснах поста си в предната тема затова го пскам тук да се поправя.

bg-mamma.com

Изпратено: reinaSofia (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2009 08:51

Здравейте, ние оздравяхме и вече сме на градина.тресе ме предизпитна треска и нямам много време.Да стискате палци в събота wink1 След това ще имам време да пиша по често.
На всички болни, бързо оздравяване!
п.п. Инеската беше споменавала някаква книга за хомеопатия,ако може да ми маже заглавие, че да лекувам Вики, че нашия доктор от мухата прави Слон и много ме плаши.Благодаря!
ПРИЯТЕН УИКЕНД

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2009 13:59

Краси,извини ме че чак сега казвам книгите sram Имам втората,от българския лекар.

Анхела,чудна темичка cvete

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2009 22:14

Здравейте мацки, как сте? Аз нещо май се разболявам и нещо кръста ме боли - ще видим какво ще излезе накрая...
Едва дочаках уикенда, така че ако се тръшна болна, хич няма да съм доволна smiling smiley
Утре с мойте хора сме планували да ходим на конни състезания - от фирмата ни дадоха безплатни билети с включена храна и напитки, така че отиваме smiling smiley
Краси - успех на изпита!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2009 20:25

Здравейте.
Няма време за писане,само да кажа че сме добре,опакавам багаж,ходя последни дни на работа,затова все няма време...В събота тръгваме,много ми е гадно,но какво да се прави.
Целувки на всички

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2009 22:51

Здравейте мацки!
Как сте?
Пепитата,липсвате ми!
Вчера си гледах снимките и намерих снимки с Теди и Бебчето,и така се затъжииих!Надявам се,и вие се сещате за мен! love smiley
Писанке,как си?Да не си се дала на някоя настинка?
Зори,кураж,ще свикнете!Приеми го като нов късмет!Стискам палци Миленчо и Вики да се адаптират бързо!
Ние напредваме с къщата,сложихме дограми,и оправяме интериора,а после ии т.н.Планове много,пари не останаха thumbs up smiley Да живеят бабите и дядовците,и все така да ни помагат,че после да можем ние -на тях!
Деси,как сте с Алекс?Свикнахте ли вече?
Целувки от нас с Аля!

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Дата: 24 November, 2009 08:56

Здравейте, сладурани!
Взех и този изпит!Малко ще си отдъхна и ще имам време за детето , че в последно време е станала много агресивна и ината. А аз се бях измурила от от тичане.
Инеска, благодаря за книгите, ще ми бъдат полезни.Така свикнах да чета след работа, че сега ми е скучно и ще имам полезно четиво. Радвам се , че сте добре, а за парите , мисля, че тук бързо се харчат ,а бавно се печелят. Успех!
Зоре, успех и на теб, ще ти е нужно. Ще трябва да си търсиш нова работа, на ново да свикват децата и май ти ще си тази която най ще го усети. Но знам,че си силна и ще успееш!
Писанка, гледам,че си пуснала страхотни снимки, никакви такива разболяванки,надвии болестта!
Пепи, ти която беше най редовната в последно време си се скрила, не се притеснявай мисля,че всечко ще е наред,а и като знам колко си силна/толкова време на Дюкан издържа/!
Успешна седмица и да знете,че ми липсвате, да пишете по често!

Редактирано 1 пъти последният път 24.11.2009 08:56.

Дата: 24 November, 2009 09:04

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НА ВЕНЦИ! praznik
Нека щастието не ви напуска, да е здрав и да сте все така задружно семейство! Силви обичайте се и се пазете!
Приятен празник!и ще чакаме снимки torta

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 10:55

Здравейте,момичета!
Краси,Мерси!
Честито за изпита!Не съм се и съмниавала,че ще го вземеш!cvete
Почерпете се за здравето на Венци!

Зорка,много целувки от мен! pregradka
Херрера,как сте?
Писанка,как си и как изкарахте!
Лек ден на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 24 November, 2009 12:04

Здравейте!

Краси,браво за изпита!!!

4естит рожден ден на Венци,да е жив и здрав!

Моми4ета днес по бг оби4ай имам имен ден,утре по френски.Така,4е има по4ерпка и от мен.

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 13:37

Честит Рожден Ден на Венци!Да е жив и здрав,много да се обичате! praznik Силви! torta
Честит празник Кери ,да си здрава ,весела и само хубави неща да ти се случват! detelina kiss
Зори ,желаЯ ТИ УСПЕХ това си е ново начинание uspehi
Инес целувки за Ерик и Алекса!
Галинита,ще я поздравя,но от кого да кажа поздравите?Тази неделя видяхме само Румен,но другата може и Нина.
Алекса ,как сте свикнахте ли или още е рано да се пита tongue sticking out smiley

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 16:48

Силви ,4естит рожден ден на Венци ,жив и здрав да е и много успехи от мен !kitka
Катенце ,4естито ,много весел празник днес и много целувки !!! praznik

Здравейте на вси4ки,благодаря ви ,4е се се6тате за мен ,тука съм ...но не6то напоследък не мога да се организирам и все не остава време да пи6а .При нас времето е топло и доста прекарваме навън .
Миме ,бързо оздравявай ! Зор4е ,аз не разбрах местите ли се и много ли сте дале4е от старото ви място ?
Краси ,браво за изпита !!!
Инес ,се6там се 4есто за теб ,радвам се ,4е сте добре в Бг. ,нямам търпение да ни покаже6 дома ви ,сигурна съм ,4е 6те си го направите 4уден .А къде се намира в града ли е или някъде извън него. Виждате ли се със Ели ,тя как е ? Поздрави и целувки за децата . На моменти не се ли от4аива6 в Бг. ,не за друго ами все пак доста време прекарахте тук и нормално е някои не6та да са по разли4ни ,тя Алекса е мъни4ка ама Ерик намира ли разлики ?
Деси ,пи6и как сте с Алекс ,свикнахте ли ?
Ина4е при нас си е по старому ,Емма си е на градина ,много й е хубаво ,толкова песни е нау4ила и ве4е като си играе сама си приказва на испански ,а преди два месеца пла4е6е като го 4уе6е .Свикна с у4ителките ,познава вси4ки де4ица.Много е 6тастлива !Аз за момента спрях работа и предполагам ,4е до към февруари 6те съм свободна ,но пък тъкмо да си изкараме празниците,4акам и приятели да идват .Днес си харесахме страхотен ресторант за нова година , голям с жива музика и след 12 дискотека ,много се надявам да има места и да си запазим ,хубавото е ,4е е близо и даже може да се понапием .
Тази седмица се видяхме с Пацито ,много време не бях ги виждала ,много хубаво си изкарахме ,Теди не съм я 4увала скоро ,все се каня ама от отлагане стана колко време .Това е долу горе при нас ...поздрави и пак 6те пи6а !

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Дата: 24 November, 2009 17:52

Честит Рожден Ден на Венци и от мен!Да е жив и здрав!
Честит празник и на Кери! Да си здрава, много щастлива и само хубави неща ти желая!
Зори, аз пак недоразбрала sram Какво е новото начинание? Да не се връщате в БГ?
Краси, честито и на теб за успешния изпит uspeh
Инеско и аз нямам търпение да ти видя новия дом. Разкажи нещо повече и когато можеш пусни мако снимки winking smiley Кой гледа Аля, когато си на работа или ходи на детска? Може и да си писала, но не съм прочела. Ерик как е? По-добре ли се чувстват в БГ?
Пепи и теб много те мисля, да знаеш kiss Радвам се че Емата ходи с желание на детска и се чувства добре. Ние как да кажа...абе уж се аклиматизираме, ама не съвсем sad smiley Не ми харесва тук и това си е. Може би защото още нямам приятели и познати. А и Алекс не е щастливи тук. Аз го виждам. В началото много плачеше на сън и казваше постоянно "засто ме доведе тук, искам в късти :be " Много е смешен и жален като ги занарежда едни като голям човек. Много му е странно, че тук не го разбират какво говори, а и той не разбира. Решили сме да се опитаме да го дадем на градина, но чакаме от БГ да ни изпратят удостоверението му за раждане с апостил и после ще гоним другите неща, пък не знам дали ще ни огрее. А и много се притеснявам да го дам на градина без да знае език. А е и безкрайно привързан към мен и не знак как ще бъде. Той даже и с баща си не иска сам да излиза. Но имаме напредък - вече не спи с мен, а в негово легълце. Е, то е плътно до спалнята ни и постоянно иска да му държа ръчичката, но все пак си е успех.
Та обще взето това е при нас...за сега winking smiley

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 20:46

Здравейте.честит празник на Венци,все така да се обичат с Лорито и Силви.Силви,как е Лора,все още ли ходи с желание на колето?
Пепи,местим се в Картахена,на около 500км.от Хетафе.Боби го пратиха да работи там за 2 години като минимум,затова взехме това решение.Радвам се,че Емма свиква бързо в градината.
Деси,не ми се прибира на мен никак в България.Добре ми е тук.Не се притесвяй за Алекс,езика бързо ще го научи.И Вики е много привързана към мен,трудно свикна и в градината,и в училище,и сега плаче всяка сутрин,но после излиза много довална.Според мен е добре да дадеш Алекс на градина.
Анхела,вие как сте,работиш ли?
Краси,браво за изпитите,поздравления
Кате,честит имен ден

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 26 November, 2009 18:09

Как сте момичета? Не пише никой.
Знае ли някой къде се загуби Невира? Не съм я виждала скоро тук?

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.