Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16
Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 7 March, 2010 23:47

Здравейте.Аз да кажа,че и Теди от снощи не е добре-има температура,боли я глава,повръща.Утре няма да я водя на училище.
Иначе за сега не чете още,но пък се опитва да пише думи.не само имената на децата от групата.Онзи ден пише нещо и ми казва–Мамо,това означава много ябълки.А тя написала –pomas,което наистина е ябълки.Мисля,че от догодина са по-сериозни заниманията с четенето.Нямам идея.Ще видим.
Писанка,малко съм далеч от Барселона,но ти пожелавам приятна екскурзия в Испания.. kiss

Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Дата: 8 March, 2010 00:12

Ето така караме ролери

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 01:29

Честит празник мили дами,майки и жени!
Нека да бъдем здрави,обичани и щастливи от близките си хора и всеки ден за нас да е 8 март!

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 08:38

Добро утро и честит празник.Бъдете все така красиви,мили,обичани и много,много щастливи.
Сонка,бързо да оздравява Теди.Много е сладка на снимките,на едната в подписа ти кати Пипи ли е?
Сили,ти не спиш ли?Юан рано ли те буди сутрин

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 09:57

Честит Празник,момичета!
Много здрави,щастливи и обичани!

Сонка,много е сладка малката!Бързо да оздравява! kiss
Лора днес е по-добре.И тя беше с темп.,повръщане и разстройство.Явно е някакъв вирус.
Целувки от нас!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 10:52

Бъдете здрави, щастливи и обичани!

Сонка, имаш прекрасна дъщеричка! Да ви е жива и здрава! love smiley

Мими, искаш да кажеш, че в Мадрид сте на 17, 18 и 19 март, нали? grinning smiley Щото фебреро мина.

Силви, радвам се, че Сладкишка е по-добре. Вирус е явно, защото и Нико беше така sad smiley.

Сили, на теб желая от сърце да се оправиш много скоро! detelina

Редактирано 1 пъти последният път 08.03.2010 10:55.

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 11:39

Няма я картичката thumbs up smiley
Нищо, ще пробвам с друга:

Редактирано 1 пъти последният път 08.03.2010 11:40.

Дата: 8 March, 2010 12:29

Честит празник и от мен! kitka Да сте здрави и много обичани!
Зоре,да това е Пипи,но с яке ,защото духаше силен вятър този ден.
smiling smiley

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 13:43

Да сте мили,обичани и любящи всеки ден!
Соня,много е пораснала Теди,голям сладур е,много целувки от нас и за всчки вас!!!

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 16:05

4естит празник моми4ета !!!

Сонка ,голяма хубавица си има6 да ти е жива и здрава !
Бързо оздравяване на болните де4ица !
Хубав ден от мен !

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Дата: 8 March, 2010 17:09

Зорка снощи легна в 2.00,направо ме побърка,не че нещо той си седи в леглото и си се занимава но незаспива.
Сонка не ми беше отворило снимките,нали вече споменах че ми е смотан нета и сега я видях...тази принцеса..аххаах...браво на нея!
Пенелопе мерси...!!

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: Alexa70 (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 19:59

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА,
Бъдете здрави, усмихнати, красиви! Бъдете ИСТИНСКИ ЖЕНИ!
Весел купон ви желая!

Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2010 20:15

честит 8-ми март,испански майчета.Да бъдете усмихнати,желани и обичани.Много здраве и щастие.
Не успях да ви прочета още.Много сте писали и се радвам.Научих новостите за Пепи.Бях сигурна,че всичко ще е наред.Пепи,бързо възтановяване ти пожелавам и много здраве.
Сили и на теб,бързо да свършват трудните дни.чакам да писхесх нещо ново.Не съм те забравила,да знаеш...

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2010 01:06

Момичета, влизам само набързо да ви честитя празника преди да изтекъл денят...smiling smiley

Бъдете много здрави и много усмихнати!

Много окъснях и сега не мога да ви изчета, но утре ще гледам да съм на линия smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 9 March, 2010 12:36

Здравейте.Днес заведох Теди на училище.А вчера се порадвахме на снижинките skok от балкона .Чак съжалявам,4е нас ни подмина снега.Теди вижда за първи път и беше много щастлива.А днес пък едно слънце изгряло.
Приятен ден на всички
cvete

Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2010 15:23

Здравейте момичета.Пак съм тук.Прочетох ви набързо.
Сонка,снощи от бързане забравих да ти пиша,че дъщеричката ти е много готска.Много си смела да я пускаш с ролери.Винаги ли е така засмяна?
Другата Сонка,какво прави?Добре ли си тези дни?
Благодаря,че питахте за Константина.Имаме нещо като цистит.С много висока температура,балнуване,много сънлива,но вече е добре.
Приятен следобед,мамчета.

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2010 18:51

Сонче,радвам се че вече е добре Теди.
Вики ще ги водят на екскурзия в петък,на Римския театър и туристическия автобус.Дано да не вали.
Как е времето при вас,снегове има ли?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 10 March, 2010 01:43

Аз минавам по късно,че нещо ме гони днес мързела да пиша.
Терунка пак ли цистит,тя нямаше ли милата наскоро..какво става...дано всичко е Ок.
Зорка какъв сняг...ние днес се пържихме тук,а вчера беше зима...ама за сняг няма и дума,ама не се и съмнявам да стане чудо.
Аз днес ходих за кръвните изследвания ама не били готови та в петък,но се обадих и в болницата за час със специалиста и ми казаха 15 май ,откачих и сега се чудя какво да сторя.
Лек амомичета,утре пак!

Дата: 10 March, 2010 10:06

Добро утро на всички!
Тук тази сутрин 4 градуса навън-брррр,студ.
Терунка,ролерите и ги подарихме наскоро-за имения ден,но тя бързо се научи да стои на тях и да ги кара лекичко даже-още в магазина smiling smiley Страх ме е и то много,но какво да правя-ще свикна smqh или поне ще се опитам.Иначе,когато не е сърдита е така.И аз предпочитам да е усмихната,че иначе....Надявам се ,че на твоята бонбонка вече и е минало и сте забравили за това преживяване с болестта.
Зори,ще има да се радва малката на екскурзията и да разказва.За тях е голяма емоция.Теди миналата година ги водиха в някаква ферма, тук наблизо за цял ден,с автобус.А сега в началото в един парк.Ле-ле,голяма емоция беше.Много им беше харесало.
Сили,не им се ядосвай.Знаеш ги какви са тук-не бързат много.Чувала съм,че на частен прием не чакаш толкова,но дали е и по-качествено,незнам.Важното е всичко да е наред,пък щом трябва -ще изчакаш малко.Ние от миналата година -май месец искахме едно специално изследване за мъжа ми на стомаха.Та бяха забравили,та объркали -и чак сега февруари.И пак бяха объркали нещо,но успя да мине.Какво да кажа повече.
Хайде ставам да посвърша нещо.
Приятен ден на всички cvete kiss

Дата: 10 March, 2010 10:26

Ай,Терунка видях в седянката снимки.Много си младичка и хубава,а принцесите ти са толкова сладки love smiley

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.