Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16
Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 10:43

Здравейте.
Сили,не знам какво да ти кажа,май е доста далече,чудно как не ти дават по рано час,при положение,че имаш проблеми...
Сонка,на Теди на каталан ли им предават в училище?
Анхела,къде си?
Вики отсега се вълнува за екскурзията,дано всичко е наред този път...предишната им ексурзия се провали блгодарение на едни смотан шофьор,които не искал да ги закара точното до мястото и трябвало много да вървят...На ферма няма да ги водят тази година,миналата година цената е била 15 евро и не са записали достатъчно деца.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Re: kitkaМалките деца ,пишат писъмца до Дядо Коледа или Дядо Мраз,а може би са за Нас!-26 Испанскаkitka
Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 11:41

Здравейте момичета!
Зоре,ние сме добре.
На Дани не му правят такива разходки,но гледам на по големите им правят екскурзии.Тези дни ни правиха събиране да вземем решение за след училищните занимания(На възрастта на Дани имаше само игри,а за по големите имаше повече разнообразие).
Терунка,горкото дете,добре че се възстановяват бързо uspeh
Алекса 70 вие вече в БГ ли сте?
Соня,искаше сняг,а се радваш през терасата....хихихи
Момичета чакам предложение за заглавие на нова тема.....

Дата: 10 March, 2010 11:47

Анхела,за заглавие нещо като"Стига вече сняг и студ,искаме пролетта да е тук",но и да сложиш само Испания,тема 27 пак е добре.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 12:51

Ей,аз днес свърших нешичко и пак тук.
Да , на Каталунски е всичко и за малки и за големи(всички учебници също).И най-тъжното ми е,че Теди предпочита за сега да говори на каталунски,но то е нормално. Аз искам и на Castellano,но знам ли.
Анхела,ми то като съм отвикнала от студа winking smiley -лошо сега,но беше хубаво,заради децата малко да има,но няма.
А,каквото и заглавие да сложиш все ще е добре.
Отивам да я взема.

Дата: 10 March, 2010 12:51

Днес имам имен ден,не съм свикнала да го празнувам,но да почерпя за името си!

Дата: 10 March, 2010 13:55

Анхела,Честит Имен Ден! cvetia Да си здрава и щастлива! nazdrave
kiss

Дата: 10 March, 2010 14:07

Исках друг емотикон,пък той друг се появи eye rolling smiley
Но исках да кажа: smileys with beer

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 15:29

Zdraveite momicheta, sorry za latineca, no pi6a ot rabota, 4e v ka6ti mai vse ne mi ostava vreme sad smiley

Sili, predstavqm si kolko ti e pritesneno i iska6 tezi izsledvania da minat po-barzichko...ama kakvo da gi napravi6 - takava im e sistemata, i tuk e sa6tata rabota

Angela - 4estit praznik! kitka jelaq ti mnogo zdrave i sbadvane na vsi4ki me4ti! Mersi za po4erpkata, az zasega samo s 6okolad4eto 6te se zadovolq, 4e ina4e 6te me izgonqt ot rabota winking smiley

Sonka, vie kade ste v Cataluna, nie v sabota idvame v Barcelona...haide da se vidim ako iska6 i ako ste nablizo smiling smiley

Pepi, Angela, golqma sam patka - razbira se 4e imam predvid Mart mesec...tragvame tazi sabota, v Madrid mai 6te sme okolo 18-20 Mart...

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 15:31

Да постигаш всичко с лекота,
да си винаги на висота,
да се чува твоето име,
и победи да жънеш ти с години!
Честит Имен Ден, Галя!

Дата: 10 March, 2010 17:30

Гале,честит имен ден

Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 18:06

Гале,Да си жива и здрава!Все така чаровна и усмихната!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2010 20:12

гАЛЕ.. честит имен ден...ама какъв ден е днес...че незнам..sram .Много да си здрава мила и само здраве и пак здраве ...е айде и малко щастие и късмет!! smileys with beer ezik
А за заглавието на зорка е хубаво...
Писанка и там ли е така...ужас....ама е по добре от Бг
правя един експеримент/сладко/ако стане ще се похваля....че има вариант да нестане...хахахха

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 11 March, 2010 10:35

Ех,че хубави пожелания......мерси много на всички kiss pregradka

Дата: 11 March, 2010 14:07

Здравейте и от мен.Вчера си взехме на дискове "Хайди",сега го гледа и е тишина.
Писанка,мисля си,че до Барселона няма да мога да стигна(въпреки,че сме само на около 80км южно от там),но ви пожелавам приятна разходка.
Сили,какво стана със сладкиша?И аз онзи ден опитвах един,много ми хареса как стана-рецептата беше от Кулинарната тема.Ама все гледам да са от по-лесничките,че нали се уча.
Лек ден на всички

cvete

Дата: 11 March, 2010 15:52

Здравейте.
Сонка,ние се записахме в тукашната библиотека и си взимам дискове на Вики оттам,вчера й взех Каю,сега го върти за 5 път вече.Аз и мИлен си взимаме книги,така всички сме доволни.
И аз правя за вотри път един сладкиш от Кулинария,добре се получи.Сега както ми е скучно и няма какво да правя често се занивам с готвене,което разбира се прави много доволни Милен и Боби.Виктория не иска да яде манджи,като ходеше на комедор си изяждаше всичко,но у нас....вчера например хапна няколко макарона и това й беше вечерята,добре че после си поиска и бисквити.
Писанка,приятна разходка из ИСпания

Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: Beb4eto (IP регистриран)
Дата: 12 March, 2010 01:43

Гале,4естит ти в4ера6ен празник cvetia Не знаех,4е има Галин ден.Бъди здрава и 6тастлива
Сили,как си ду6ко?Мама о6те ли е при тебе?
Зори,я кажи за сладки6а,4е не смея да влезна в кулинарния,ужасно лакома съм станала,само за ядене си мисля vkusno
Писанка,и аз съм в Мадрид.Къде 6те отседнете?
Между другото 19-ти е фиеста,можем да си организираме една сре6ти4ка и да видим лондонските кукли.
Аиде,отивам да си полегна.Сладки съни6та

Дата: 12 March, 2010 09:44

Беб4е,ето я рецептата на irkaton за сладкиша

РЕЦЕПТА:
Блат:
5 жълтъка
1 ч. захар
1 ч. олио
1,5 ч. брашно
1 ч. кисело мляко + 1 лъж. сода
1 ванилия
След забъркването блата се пече на180 градуса. Когато е готов се маже с шипков мармалад /или друг по избор/, отгоре се слагат орехи на малки парченца. Най-отгоре се слагат разбитите 5 белтъка със 12 лъж. захар на сняг. Запича се до порозовяване

Ако искаш да ти пусна линк към темата,там едни вкусотии се мъдрят,хич не е за бременни.
Не е сложе сладкиша и става бързо

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 12 March, 2010 10:09

Здравейте.Ай, и аз това сладкишче си бях харесала-защото ми се видя лесничко smiling smiley ,че другите неща са за майстори.Зоре,може ли един въпрос като за начинаещи
eye rolling smiley -ти с какво разбиваш белтъците?Имам един робот,опитвала съм,но нещо не се получава с него.Какво стана-ще има ли ексурзия днес?Теди като чу ,4е днес ще си вземат престилките-това значи идва събота и неделя-отиде много щастлива smqh

Дата: 12 March, 2010 10:20

Сонка,тук вали силен дъжд и духа вятър,така че не ги заведох изобщо на училище,миналия път при такова време от на Вики класа нямаше нито едно дете,а от н аМИлен само 4.На 15,20 мин.път сме от колето,няма смисъл да станем вир вода докато идем...като има и вятър,чадърите не помагат.
Белтъците ги разбивам с миксер,щом на мен ми се получи сладкиша,значи не е сложен,аз по принцип с епровалям на сладкишите и тестените работи

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 12 March, 2010 10:35

А,благодаря.Значи няма да стане,защото аз нямам обикновен миксер.Роботът е с кана и там съм опитвала,но не става.Ако остане време ще пробвам на ръка,което си е доста трудоемко,но незнам дали ще се получи.
Ай,колко тъжно така,заради децата. Дано я отложат за друг ден.

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.