Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567891011>>
Страница:9 от 11
Re: Денонощни международни клюкини - 22 та тема
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2010 14:21

Здравейте,аз какво да пиша - повече неприятни,отколкото хубави новини.
Бяхме на море за малко,след 20-на дни занимавам във Венеция и после във Франция за 2 месеца.
Дано,дано ноември месец станат документите на бебка и да заминаваме,но този път двете с еднопосочен към Ню Йорк.
Всичко там ми липсва,просто от първия ден се почувствах като у дома си.

Тайра,привет и от мен.
За имена,българско ли искате или международно?
Според мен изчакайте докато разберете пола на бебенцето,за по-лесно.
За моето момиченце се колебаех между Ilea и Rhea за първото име.

Леко бременеене.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2010 22:41

Тиара, добре дошла! Как са шоколадите при вас? winking smiley Дано всичко мине добре с бременността, търпение с лежането и успех на финала smiling smiley

Мацки, вече имам билети за БГ, летим средата на другия месец. Ще съм сама с диванетата, дано дребното не крещи през целия полет. Живот и здраве, другия месец ще ставам леля smiling smiley След 13 години борба с безплодие сестра ми най-после е бременна и чакаме бебка да се появи скоро. Ама с такъв кеф пазарувам розови дрешки, че предства си нямате grinning smiley

Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2010 03:16

Таня много ме развълнува с новината за сестра ти Страхотно е че ще си имат детенце !
Тайра привет Тук винаги с нетърпение очакваме всяко ново бебче Такива новини носят много радост Включвай се и ни разказвай как е по Швейцарско

winking smiley Краси вашият Раян е голям хубавец Видях че и първото зъбче е паднало
thumbs up smiley
Рали дано при теб всичко се нареди както го желаеш thumbs up

Изпратено: taira 29 (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2010 11:01

blagodarq momicheta , v momenta v CH e jega i zaduh tuk vlajnosta e golqma i vazduha stava kato raztopeno maslo za schokolada kakvo da vi kaja ami moq maj raboti v fabrikata na lind po praznitsite sme zatrupani s schokoladi nai schtastliva e sestra mi estestvenno no i kiltsata i se trupat plemennika mi saschto e dovolen inache mi haresva jivota tuk mnogo spokoini hora podredena darjava sotsiqlno osigurena i si zaschtiten otvsqkade ako rabotisch i si plaschtasch smetkite nqmasch dertove no neschto v momenta sam razocharovana ot lekarite tuk imat mnogo tehnika i vazmojnosti no nqkak opit li znaniq li im lipsvat nqma q choveschtinata mnogo edni sterilni nekompetentni mi se struvat no moje bi tova e zaschtoto az saschto imam meditsinski poznaniq i nqkoi otgovori mi se struvat nelogichni netipichni za meditsinski personal no tuk sa na estestven podbor az kogato prokarvih chakah pochti 3 h dokato mi obarnat vnimanie i kogato tipichno po balgarski se razkrechtqh i se razvrihrih te prosto mi kazaha che neschtata ne sa fatalni ako vsichko e nared schte mi otselee deteto a ako neotselee znachi ne e bilo dobre i zdravo i prirodata taka e reschila e na takav otgovor kak da reagirasch s moita priqtelka po saschtiq nachin se poluchi v 23 sedmitsa lekarkata i nemoje da vidi che tq e s platsenta previq totalis i q pusna da leti do BG a v sledstvie na koeto izgubi bebeto v i v momenta e kato zombi i go prejivqva mnogo tejko a i moita bremennst ne i pomaga no az samdo neq i se saraq da q izvadq ot dupkata no mi e trudno, zatova malko se pritesqvam no dano s bojiq pomoscht az se spravq che tova e samo koeto tuk v momenta ne mi haresva mai se uvlqkoh izvinqvai te za vav momenta sam dobre leja i si pochivam na 26 sam na pregled toava schte pischa samo huavi neschta nadqvam se bebeto da pokaje veche koi koi e i da moga da se spa na ime a i pomagaite za imentsa kakto vi bqh pomolila tova e za sega ot CH a i mejdudrugoto kravata milka veche ne e schweitsarka markata milka e prodadena na avstriska firma daje tuk trudno se namirat schokloadi milka stranno nali

[url=http://lilypiecom][/url]

Дата: 19 July, 2010 20:47

Тайра,много трудно изчетох поста ти.
Би ли писала на кирилица следващия път,за да е по-приятно за окото.
Почивай си,релаксирай,мисли позитивно,а за името - имате още много време smiling smiley

Аз засега се отдавам на пътувания,с цел да избягам от мъката и хората.Наскоро почина един изключително обичан и близък мой човек,още не мога да приема факта.Беше само на 20.Много ми е тежко.

Бъдете здрави.

Изпратено: Krassy (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 17:49

Все се каня да пиша, но не ми стига времето.

Деш, прекрасни снимки kiss

Рали, сђжалявам за загубата ти, много е тежко и няма лек за болката. Опитайсе да си повече сред хора и мисли позитивно pregradka

My flickr

www.CapturedMomentsByKrassy.com

Изпратено: patrik mirko (IP регистриран)
Дата: 17 August, 2010 14:49

Здравейте! smiling smiley
Еййй, забравихме се значи. sad smiley Не съм чела постове от 100 години, затова ще ме извините, че съм "назад с материала". Как сте? Що сте? Как са малките? Има ли тук новини?
Ние сме си във Финландия вече.
Лятото ни беше и тъжно, и с весели поводи, и слънчево, и буреносно ... не беше лято като всяко лято и се надявам да е последното такова (объркано).
Ще се радвам и на снимки, хайде похвалете се нещо. smiling smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изпратено: Iana_A (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2010 07:41

О ЕЛи, драго ми е да те видя! То май тази тема още по-мудно и от тази в фото клуба върви!
Ние сме леееко болни. Накакъв гаден вирус с Алекс сме подкарали и само кашляме и така стряскаме малкият мъж.
Иначе нищо кой знае какво при нас...разходки по цял ден, песни пеем до припадък с Алекс а Крис си расте...
Ето една снимка да видите колко е гъвкав:
Като няма играчки и крачето става за лапане:

Айде сега ти разкажи как е Юли и Патрик.

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2010 15:53

наминавам само да ви проверя uspeh

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 25 August, 2010 12:54

Яна, пуснах 2 снимки в чатчето на седянка. winking smiley Вие оздравяхте ли? Я се вземете в ръце, ако сега се разкихате кво ще чините зимъска? winking smiley А малкият е голям сладурко, и е пълно копие на Алекс, аха. smiling smiley
На колко стана бебчо точно? Я се похвали нещо с Алекс, научи ли се да кара колело? Буквите? Как е с езиците?
Ами ние сме здрави, да видим докога, че тук захладня доста и едни влажни ветрове...
Юлиус ще навърши 11 месеца на 08.09, и после идват 12-теее, ихууу, ще има торта. winking smiley Пълзи, не мога да го стигна, изправя се, прави малки крачки но още не върви. Има цели 6 зъба в устата си и 5 думички в речника си. Яде всичко, стига да може да го напъха в устата си. smiling smiley И не иска и да чуе за бебешка храна, как така другите ще "махат" палачинки пък на него пюре, ама-ха, за какво го вземат те него!
Патрик се издължи доста но и отслабна доста това лято. Луд е на тема цифри и числа, ако го оставя и до хиляда ще ги напише, последната написана в тетрадката беше 200 и нещо. Изписал е 15-тина тетрадки голям формат. Сам се научи да пише цифрите и то като държи химикала неправилно! sad smiley Музиката му е другата страст, освен че обича да слуша научил е и много песнички на български. Говори добре и двата езика вече, е бълг. граматика от време на време му се "опъва", но и с нея ще се разберат. smiling smiley Повечето буквички ги знае, но не може да ги пише. smiling smiley НАучи се да кара колело и сега съвсем не мога да го стигна из улиците. Добре че всичките ни алеи са и за пешеходци и за велосипедисти. Та такива ми ти работи...
Киви, какъв се оказа резултата от проверката? winking smiley

А другите чужбинки къде са? misli

Редактирано 1 пъти последният път 25.08.2010 13:15.

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2010 23:04

Ami,mai shte se naloji po shtatelna proverka kogato se povishi aktivnosta na kluba.Haide veselo liato.... lol

Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 5 September, 2010 18:48

Kak ste momi4eta? Sorry izbqga mi kirilicata.

Ot kakko se sledim vav facebook i tuk temata zamrq smiling smiley

My flickr

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 7 September, 2010 21:25

Здравейте и от мен. Ние се преместихме благополу4но в Лион.Много ми харесва тук за сега.Голям град,много места за разглеждане,даже си намерих и приятелка.Все още 4акаме за самостоятелно жилище,сега сме със съквартирант като в Биг Брадър smiling smiley,но се разбираме или поне той ни изтърпява smiling smiley.Сами му говори на български,така 4е мом4ето ще нау4и още един език smiling smiley.Това е от мен за сега,ще гледам да се включвам по-4есто.Поздрави на вси4ки.

taira 29,добре дошла smiling smiley

Lilypie Maternity tickers

Дата: 8 September, 2010 18:11

Кате, стискам палци по-бђрзо да ви намерят самостоятелно жилище uspeh

My flickr

Дата: 13 September, 2010 20:33

Привет от Щатите smiling smiley Като имам време ще пусна повече снимки от БГ, ама засега ще се изфукам само с бебчето на сестра ми smiling smiley

Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2010 00:04

Сладурана! Да е жива и здрава!

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2010 15:00

Танче,прекрасна е! Да ви е жива и здрава!

Ние днес записахме Сами на градина.От четвъртък започва.И двете сме много щастливи smiling smiley)Аз може би пове4е,че вече луднах с нея smiling smiley

Танче,чакаме още снимки smiling smiley

Lilypie Maternity tickers

Дата: 14 September, 2010 21:53

Ами то си е за хвалене, бе, Танче. МАле каква сладуранка. Да е жива и здрава!
КАте, честито за детската градина. Споко, не се притеснявай, сега като тръгне още повече ще луднеш.wink1 Много сте хубави на снимките! А ти какво ще правиш като останеш сама вкъщи? Няма ли да ти е скучно?
Краси, я кажи сега, че аз както винаги съм изпуснала, кой кого и защо следи?wink1 шегичка, де. smiling smiley С твоя рафтинг направо ме срази - Браво! А Браян е направо голямо момченце вече, брех, как хвърка времето. chao

Дата: 14 September, 2010 23:28

Привет и от Северна Франция.
Тук захладня,а аз естествено веднага настинах.

Каква сладка бебка.Голяма коконка ще е,на мама и тати принцесата. kokteil

Как сте всички? Ралица отдавна не съм я засичала и в клуба,и в скайпа.
Кате,изпуснахме се с вас sad smiley Лион наистина е очарователен град,един от любимите ми френски.

Дата: 15 September, 2010 02:03

То добре, че не сте писали много в темата, след малко сядам да чета smiling smiley Нашето пътуване мина много добре, бях сама с децата и ми беше доста притеснено, но и полетите, и престоят ни там минаха гладко. Най-голямата тръпка беше возенето в ладичката на баща ми, ама никой не ни отнесе grinning smiley
Дребните бързо свикнаха с новите хора и места, не им пукаше на какъв език се говори, намериха нови приятелчета и играеха навън по цял ден. Най-голямата радост беше да си гушна племенничката smiling smiley Ей на малко снимки:

Страници:  <<1234567891011>>
Страница:9 от 11

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.