Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16
Re: cvete Стига вече сняг и студ,искаме пролетта да е тукcvete Испанска 27
Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2010 10:29

Добро утро!
кафенце от мен

Зорка и ние ходим на плажа почти всеки ден.Ако пропуснем то сме в парка.
Сили,дано помогне физиотерапията!
Сонка,Теди е много чаровна сладуранка!
Лора е добре.Станала е по-послушна и много приказлива.
Имаме планове юни да си пътуваме за БГ.
Казвайте вие ще си ходите ли и кога?Може да си направим срещичка на родна земя.
Лек ден!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Редактирано 1 пъти последният път 26.04.2010 10:31.

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2010 10:58

Точно щях да слагам кафе,а Силви ме изпревари...мерси,хайде от мен обстановката..
Силви ,Лорка е станала по послушна,защото е пораснала ...как растат само...
Ние също ще си ходим но август,септември...ако има някой може да се видим,със сигурност мога да се видя с Инес,тя нали беше в Русе...че ние там имаме приятели и често ходим...Силви ти от къде беше...
Занесох малкия на ясла че днес нали имам час и не плака,даже се смя и всичко беше Ок,не кашля но не мисля че е оздравял напълно,пием си АБ...и 2 вечери спи като окъпан...никога не се е случвало...това...
Хйаде лек ден...за сега..[/img]

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2010 11:51

Здравейте.
Силви,ние ще си ходим в края на юни. Много ще е хубаво ако можем да се видим в България.
Сили, браво на сладурко, все така да продължава.
Сонка, много е сладка Теди.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2010 14:45

Здравейте!
Аз докато се справя днес с "урагана",който минава през нас в събота и неделя и то стана следобяд.
Силви,благодаря за сутрешното кафенце.Ние тази година няма да си ходим.Теди ме пита,но няма да е това лято.
Сили,и мястото за кафето не изглежда лошо.Хубаво,че малкия е добре.Така и за него и за теб по-спокойно.
На представлението беше много хубаво.На Теди много и хареса.На мен също.
Благодаря за милите думи отправени към Теди.Тук всички дечица са много сладки.
За сега това от мен.
Лек ден и успешна седмица за всички.
cvete kiss

Дата: 27 April, 2010 11:13

Добро утро!

Първа се вписвам и днес smiling smiley
Сили от София съм.Ако имаш път на там,ще се радвам много да се видим!
Радвам се за сладура,че е по-добре!Ти пиши как си?
Зорка с теб мисля,че ще успеем да се видим.Пловдив не е далеч. winking smiley Сравнено с разстоянията тук..
Сонка,на Теди май и се ходи в БГ.На Лора сега ще и е за първи път откакто се е родила тук.
Голяма емоция,ще е за нея.
Лек ден на всички!

Дата: 27 April, 2010 12:23

Здравейте.
Силви,благодаря за кафенцето!И Теди миналото лято за първи път беше в България.Беше и много различно и искаше да си ходи в началото.Говореше на каталунски smqh .След това свикна и напредна много и с българския.Много и хареса на село при баба и.Изобщо,голямо изживяване си беше това за нея.Мисля,че и хареса престоя там.И при вас ще е така.Иначе пътувахме със самолет и там определено беше ужас(но то всички деца бяха така де).
Сили,ти как си?
Писанка,къде си?
Анхела,казвай как си?Зори и ти ни забрави тук?
Аз след малко изчезвам да взема Теди за обяд.
Лек ден за всички. cvete

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 27 April, 2010 15:17

Здравейте момичета!Аз съм много заета,мислим да сменим училището на Дани,подавам док.Вчера ми се обадиха от неговото училище ,че паднал и си навехнал кракът.Та го взех и на доктор,но нищо сериозно.Днес подтичва вече,бяхме на разходка в парка.Времето е страхотно,около 27 град.
Соня,много хубави снимки aplodismenti Теди много пораснала. kiss
Поздрави и целувки за всички!!!!

Дата: 27 April, 2010 16:15

Здравейте.
Гале, защо решихте да смените училището?
Обмислям и аз такъв вариант, но моята Вики е трудна с тези работи и се отказах.
Силви, стига да сме по едно и също време в България ще се видим. Като си спомня, че някога ми се струваше, че София е мнооого далече от Пловдив, а сега минаваме 200 км, да идем на гости с тукашните разстояния.
Сонка, Теди до един часа ли е на коле?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 27 April, 2010 16:46

Аз днес съм малко по-свободна и пак надниквам тук.
Ай,Анхела добре,че нищо му няма на Дани.Миналата година (аз май бях споменала тук)едно момиче беше блъснало Теди от една малка пързалка и госпожата си мълчеше, нищо не миказва,и ми отговори,че това е можело да стане и в парка.Много се бях ядосала.Да не е и при вас така?Събират ли ги с големи?То по-хубаво,че нищо му няма.А какви са мотивите ви за смяна на училището,ако не е тайна,разбира се?
Зорка,тези,които не остават на комедор,като нас са от 8.30- 12 и след това от 15-16.30.Адски се накъсва времето на родителите ,но нямаш избор.Комедорът при нас е 6.50 на ден.
Днес след училище и ние ще се отправим към плажа.Не сме ходили скоро.

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 27 April, 2010 22:34

Здравейте момичета, аз не пиша много, че при нас нищо интересно...
Таткото ни си търси още работа и за съжаление нищо няма за момента. Ще почака сигурно още месец и ако нищо не излезе до тогава, ще се прибира на обратно spamafote smiley
За сега нямаме планове за прибиране към Бг, но ако той се върне тук, сигурно ще си отидем за седмица да направим малко море smiling smiley

В къщи се гледаме три жени smiling smiley Нати сега се къпи горе с баба си и след малко се качвам да четеме приказки за лека нощ smiling smiley

Да не ви казвам как ви завиждам на всички за ходенето на плаж, така да ми липсва на мен морето...
Гале, защо сте решили да местите Дани - новото по-добро училище ли ще е?
Поздрави и целувки от нас!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 28 April, 2010 00:25

Аз само да се отчета и да кажа лека нощ,утре ще чета....лека момичета.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 28 April, 2010 11:41

Здравейте момичета!Днес заведох Дани на училище и ето ме тук tuti .За училището да ви кажа ,че е на една ръка разстояние(на 50 метра),второ че е по голямо и има всички степени на обучение.
Малко се страхувам,защото сега в това училище Дани си харесва учителя и си има прятели,но колкото е по/ малък ,по /бързо ще се адаптира.Та с единия приятел може отново да са заедно,защото аз подадох док. на украинчето и на Дани.Местата са само 2,ако не стане другата година пак ще пробваме wink1
Лек ден и целувки за всички!!!! celuvki

Дата: 28 April, 2010 22:20

Аз чак сега успявам да седна ,за да пиша.
Анхела,чудесно е ако успеете да преместите училището на Дани,щом ви е по-удобно.Ще стискам палци.Пък наистина докато са малки по-хубаво.
Писанка, доста е трудно с работата в момента тук,но и на вас желая късмет.Дано се намери,каквото желаете.
Ние и днес бяхме на плажа(но само на разходка де).Дойде една позната мама с двете си дечица и чак след като почти си тръгвахме се сети да ми каже,че момиченцето и е с варицела.От два дена каза,че са започнали да избиват пъпчиците.Малко се стреснах да си призная.Може би трябваше да ме предупреди по-рано,но то минало вече.Каза,че в тяхното училище има и други деца.Та да ви питам момичета,ако има нещо до колко дена може да се прояви?
Аз докато напиша и то стана време за лягане.Хайде до скоро.
Лека нощ на всички! cvete

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 28 April, 2010 22:30

Сонка, не се тревожи за варицелата. Аз знам че е заразна преди да избие. Щом е избила, би трябвало да няма проблеми. А пък и да се зарази Теди, по-добре като по-малка да я изкара.
Мерси много за пожеланията, нашият татко днес е направил сефтето на плажа - топнал се до кръста в морето smiling smiley
И нищо да не стане, поне ще си направи една хубава почивка smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 29 April, 2010 09:36

Здравейте.
Сонка, варицелата има инкубационен период 10,15 дни.Милен се зарази преди години от едно момиченце, детето имаше само една пъпка, избила на челото, даже мислех с майка ми че е от комар.
Писанка, да знаеш че стискаме палци да си намери работа бързо мъжа ти.
Анхека, успех с училището. Това с монхите, за което говорихме ли е?

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 29 April, 2010 10:45

Добро утро!

Миме,дано успее да си намери работа мъжа ти!Как е Нати?
Зорка,как са Вики и Миленчо?
Сили,как си?
Анхела,целувки за Дани и се радвам,че е добре!
Сонка,и аз бих се притеснила като теб за варицелата!Зорка ти е писала за нея.
Лек ден от мен!

Дата: 29 April, 2010 10:52

Здравейте момичета!Писанче,дано си намери работа твоят мъж,много е трудно в момента.
Зоре около нас има 3 училища,това на монхите е на 10 метра от нас излизаме от нашата врата и влизаме в училището(но там не ни приеха миналата година и сега не правя опит)Другото училище е в края на нашата улица ,казва се Мигел Сервет там подадох документи,а сега където ходи е най отдалеченото и е на 7 мин. път(не е много),но мисля че базата на обучение в Мигел Сервет е по добра.Там също познавам 2 българки чиито деца са в това училище ,е по големи са децата(момиченцата от снимките).
Силви,Зоре приятно изкарване в Бг,ние всяка година си ходим, тази ще пропусна.Със Стаско сме решили да ходим някъде на почивка или да си направим екскурзия.
Сили къде се изгуби,как е Юанчо?
А другите мами ....? misli

Дата: 29 April, 2010 11:53

Гале, ако си правите екскурзия из Южан Испания непременно елате до Картахена.Хубаво че е близко училището ви,нашето ми на 15,20 мин.пеша.Имаме 2 до нас, но там нямаше места за Вики.
Силви, добре са мойте деца.Вчера ходих с класа на Вики като помощник до библиотеката, Вики с едържа толкова сериозно, нито иска да я нося, не прояви ревност като помагах на другите деца, не рева....порасва детето вече.
Сладкишка как е, не ми е писала скоро по скайпа?

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 29 April, 2010 12:13

Момичета първо да ви се оплача.С малкия излизахме на пързалките и той падна с главта ннапред от едни стъпала там около метър някъде високи,но през глава се търкулна и се удари много яко в носа ,сгъвката и главата,много ме претеснява.Следя го от тогава за признаци нещо...да повръща,замаяност,да не иска да играе и яде...ако знаете за друго пишете моля ви,ударите бяха ужасни...иначе той не е по различен,хапна,игра,и спа добре..И колко време след това да наблюдавам.Разтревожих се адски.Знам че няма да е първото и последното но беше гадно,днес ще се опитам да влезнем при личната..
АЗ иначе ходя на физио и масаж...2 пъти вече утре пак...по 20 ев.малко ми е сскъпо излиза..ще видим...имам по малко световъртеж май или си въобразявам незнам вече.
сЕГА ще почета какво сте писали..
Силви мерси за кафето
Писанка дано мъжо му потръгне стискам палци..
Анхела успех с училището дано го взмета
Сонка по добре да я минава като по малка...а Юан също имаше такъв допир преди време спахме в Русе в една приятелка,но аз знаех че я минало,даже имаше още пъпки и Юан не пипна нищо..споко..
Сега ви оставам..

Дата: 29 April, 2010 12:38

Сили,дне сли падна малкия?Води го при личната, обясни че е паднал и си е ударил главата, нека го прегледа.Наблюдавай за необичайна сънливост, повръщане, дразнене от светлина...Съзнание губил ли е като падна?
Стискам палци всичко да е наред

Стивън Кинг, "ТО"

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.