Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16
Re: cvete Стига вече сняг и студ,искаме пролетта да е тукcvete Испанска 27
Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 29 April, 2010 13:20

Снощи Зоре към 20.00,сега като го взема ще го водя...не е губил съзнание,не е повръщал,не е сънлив и днес червените петна от удараите са главно отпред на сгъвката на нослето и на главата отпред също където му почва косичката точно.
дАНО Зоре мерси.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 29 April, 2010 16:40

Здравейте майчета испанки и една бъдеща испанка,Писанка.
Сили,що не ми писа за малкия.Нали знаеш,че Константина януари падна от двуетажното?Заведи го непременно в болница.Нас изобщо не ни оставиха да чакаме на опашка в децкото,а извикаха децки неврохирург.Не се паникьосвай,просто той определя дали има нещо.Първите часове мисля се дава само водичка,а после лека храна.На един лист ни дадоха напътствия,но е у нас,а аз съм на работа.Сили,яде ли нещо малкия?
Писе,дано бързо намери мъж ти работа,че се усеща какво желание имате да се установите в Испания.Може би не само климата ви харесва,но и характера на хората там.По-живи,по-емоционални от Англичаните.
Анхела,успех с новото у-ще на Дани.Дано стане така както сте решили.
Сонка,голяма е кукличка дъщеричката ти.Много е сладка.

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 29 April, 2010 16:44

Здравейте.
Сили,как е малкия?Какво каза лекаря?Дано нищо му няма на детенцето.
Анхела,дано стане с преместването.Така ще е много по-удобно и за теб и за Дани.А иначе за екскурзията- и аз чакам да минете-да знаеш.
Зоре и ти си имала отговорна задача.Браво на Вики,дето се държи така.Теди на затворено не издържа.Само обикаля ,взема книга,"прочита" я набързо и я оставя и така следващата. smqh Или отиваме, избира си нови филмчета и излизаме.
Значи правилно си мислех за шарката,че ако има нещо -ще е до 1-2 седмици.
Поздрави за Силви и Писанка и за очарователните им кукли!
Инес кажи как си?Започна ли работа?
Херера,а ти?
Рейна София поздрави и за теб и за малката палавница!Какво стана с изпитите?
Колко хора не се впиват вече тук.....
Приятен следобяд.
kiss

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 29 April, 2010 18:05

Сили много жалко за малкия,дано всичко е наред.Според мен щом до сега няма никакви странични признаци е добре.нАЦЕЛУВАЙ ТОЗИ МАЛЪК БАНДИТ! pregradka kissЧакам да пишеш какво е казал доктора.

Дата: 29 April, 2010 21:48

Терунка ние си писахме по скайп,аз незаех за малката...ужас.
Ние ходихме при нашата каза да го следя 2 дни,но искаше ренген на носа му,и ходихме направихме,преди да се кача на автобуса ни паднала обувката и в автобуса разбрах,и на всичкото отгоре ми стана лощо...и пусувах моя мъж че не ми е взел кола от тук до там и обратнното...та като се връщахме си казах да взема да сляза на спирката от където тръгнахме да се огледам за обувката...но стигнахме и викам няма,че този автобус точно до нас спира,но зад едно дърво я видях и званнах и слязох до едно върво бяха я оставили мили хора...някакви...
Утре ще нося снимката да я види личната..аз утре съм на масаж също и програмата пълна,тате може в събота да си дойде...също..
Гале,Юан вика да ти се връща...с целувките..
СЕга седи в мен и слуша Бански на лалета и немога да пиша повече..

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 29 April, 2010 23:08

Сили,надниквам да видя как сте.Щом лекарката не е казала нищо специално си мисля ,че това е добре.Дано и на нослето му няма нищо.Целувки за малкия палавник.

Дата: 29 April, 2010 23:41

Мерси Сонка ,дано всичко е Ок.Теди как е...колко е периода да видите дали сте се заразили ..

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 30 April, 2010 11:20

Добро утро от мен!
Сили, как е Юан днес? Направо настръхнах като прочетох как е паднал. Дано нищо му няма на душицата!
Сонка, как е Теди?
Аз днес по-късно отивам на работа че водих котето на ветеринар, да я оперират и да не може да има котенца. Много тъжно ми стана...понеже от снощи я държим гладна заради операцията и днес сутринта мяука милата една такава тъжна, а само ако знае какво и предстои... Довечера ще ходя да си я прибера. Дано всичко мине ок. Нашият татко все още няма работа и вече почнахме да губим надежда, но нищо, здраве да е...важното е че сме опитали smiling smiley
целувки и поздрави от нас и лек ден!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 30 April, 2010 11:53

Здравете.
Сили,дано всичко е наред с нослето.Много кофти така като трябва да се оправяш сама с детето.
Аз така като дойдох тук на втория ден трябваше да излизам да търся къде да запиша децта, обиколих половин Картахена с Вики на ръца,тога много псувни изяде мъж ми, че не е питал за адреси и т.н.
На училище ли с авашите деца днес?Тук не са,сигурно заради първи май.
Писанка,аз проучвам въпроса с котките, чудя с едали да си вземем,та навсъкъде прочетох че се препоръчва касрирането.Даж епитах и Кремито(crazy berimed) и тя така ми каза.Пак да пожелая успех с намирането на работа

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 30 April, 2010 12:21

Здраввейте мацки...
Занесох малкия и ще го взема в 12.00 че сме на доктор да ни видят снимката...
Зорка..мале ,коте,недей...аз нещо не съм им фен,но адски мнго обичам кучета,мога и 5 да имам,Вики ли искаше или кой коте...Ние сме на ясла днес...аз знам за утре че е празник..Сега ме подсети че трябва да проверя дали магазина работи,че ако си дойде тати утре няма да мога да напазаря...
горкото какво го чака...днес,дано всичко мине,а вашият тати да не се отчайва,хубавите работи винаги ,поне при нас стават бавно но винаги стават...успех.
Сега отивам нещо за манджане да правя,че и бях днес на масаж и физио...и сега съм чак другият петък,да ме видил как ще съм,Два пъти едно момче беше и също само единият път беше друго и не ми хареса как ме пипа и мачка..хахаха...ама как да му кажа на този искам само ти ..да не вземе нещо да се нацупят там...и си трайкам...този днеска така ми изпращя врата и гърба че ми се зави света тройно...хайде изчезвам за сега.
Юан е добре ...хапва,игра,малко не спра добре ,но и преди ми го е правил...

Дата: 30 April, 2010 12:47

Здравейте.
Писанка,ще се оправи котето.Не са приятни тези неща,но няма как.А за работата,ако няма сега,като отмине кризата може пак да се опита.
Иначе за животните-Аз определено отдавна съм на мнение,че в апартамент не бих гледала животно по много причини.Ние имаме Лабрадор-черен.Вече съм ей така angry smiley Не отричам-изключително благородно животно,много е добър.Теди много си играе с него,но добре че плочките са ни кафяви smqh-то няма оправия.
Иначе Зоре,аз котка не бих взела.Моята племенница получи алергия към котките и докато се разбере от какво и се подуват лимфните възли и правиха изследване.Та малко ме е страх от тях.
Сили,пиши после какво са казали.
Отивам да я взема,пък после ,ако има време пак ще надникна.
cvete

Дата: 30 April, 2010 14:57

То котките и аз не ги понасям,но заради децата...
Вики как е запомнила, че ги гледахме в магазина само повтаря"Ми папа като ми купи гатито...".
Та ще видим, мислим го.
Сили,не знам дали ще работятя магазините, нашата квартална бакалия ще е отворена до обяд.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 30 April, 2010 20:59

Зори, аз пък ще ти препоръчам да си вземеш коте...много лесно се гледат. Ние живеем в къща и даже я научихме да ходи навън до тоалетна...така че не е никаква грижа - нито ги къпеш, нито се иска много чистене след тях. Слагаме ѝ храната и общо взето това е... Е, не са благодарни като кучетата, но Нати много си играе с нашата и сме много доволни че си я взехме.
И аз бих предпочела да имаме куче, но е голям ангажимент с тези разходки а пък и повече трениране искат кучетата smiling smiley
Сонка, аз обожавам лабрадори...колко му мрънках на моя мъж да си вземем преди няколко години, обаче не можах да го убедя. Сега съм си харесала Принц Чарлс Кавалиер (тук така им казват) - мънинки кученца и съм решила ако един ден се преместим в Испанията да си вземем такова smiling smiley
Благодаря ви на всички за пожеланията за работата на моя мъж и извинявайте че ви занимавам с това постоянно, но аз честно за друго май и не мисля smiling smiley
За тази година май вече се примирихме че няма да стане, но както Сончето е писала, като се пооправят нещата от кризата, пак ще пробваме smiling smiley
Сили - как е Юанчо?

Дата: 1 May, 2010 15:08

Добре е Миме..мерси...остана раната само...
МинАВАМ ДА ви се похваля че ми се обадиха за час за ЯМР за в пътък,но сега идва проблема кой ще гледа Юан че е на 40км.от тук,представяте ли си къде ме ...пращат....
Сега ще хапваме и после ще надникна пак...
КЪДЕ и какво ще правите по празниците...
Тук нищо не работи,но пък от един магазин днес си купих една шаока,която отдавна търся.....как беше отворен незнам...
За денята намайката имам подарък от яслата...едно сърце...много мило...хихих..
Хайде..

Дата: 1 May, 2010 16:00

Здравейте.
Вчера след училище отидохме с Теди да си върне филмчетата в библиотеката,а то се оказа,че ще разказват и приказка и останахме да слуша.Днес сутринта малко в една градинка почти на плажа и до преди малко пък бяхме на една от улиците тук.Затварят я за движение и магазините по нея си изнасят нещата навън.Имаше дюшек за децата,малко предтавление.Тук го правят често.Особено при намаленията.Теди и в понеделник не са на училище.И така се сетих Зоре,че училищата имат свободни дни и всяко си ги избира по желание.Дано само времето да е хубаво,че да я извеждам,че иначе само пред телевизора.
Сили,
чудесно,че юнака е добре.
Спокойна и приятна събота и неделя за всички! cvete kiss

Дата: 1 May, 2010 16:43

Ай,забравих,че днес е 1 Май- Деня на труда!По този повод се сетих за една песен от детските ми години,а и за манифестациите, и цветята,и настроението.
"Дружна песен днес да екне,
песен,песен на труда.
На сърца ни да олекне,
да живей,живей труда".
Ай,че отдавна беше това време.

winking smiley

Дата: 2 May, 2010 20:17

Здравейте момичета, при нас от два дни времето е ужасно и само в къщи си стоим. Направо изкуках вече smiling smiley Нати е на детско гости у едни приятели, та и нея я няма наоколо. Утре ще ходим да си я приберем и май дават времето да е по-хубаво и може да направим пикник.
Котето ни е ок, повечко си почива и поспива, но така ще е докато зарастне раната където са я оперирали. Утре ще я заведем на преглед да видим дали зараства както трябва. Иначе нищо интересно при нас. Утре тук също е почивен ден, така че ще е кратка работна седмица за мен.
Вие къде се губите всички? Времето сигурно е хубаво и сте навън...порадвайте му се и заради мен smiling smiley Давайте снимки ако сте ходили по фиести smiling smiley
Сили, ти намери ли кой да гледа Юан когато ходиш на тези изследвания, не може ли да го вземеш с теб?
Хайде оставям ви и продължавам да зяпам в телевизора eye popping smiley

Дата: 2 May, 2010 23:17

Здравейте.
Писанка, дано бързо се възстановява котето.Женско ли е?
Сонка, в нашата библиотека всеки петък има приказка, водих Вики миналата седмица и много й хареса.
Сили, къде те пращат на ЯМР?Ако си към нас,аз мога да гледам малкия ако смяташ,че няма да има проблем, все пак не ме познава детето

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 3 May, 2010 00:31

Зравейте момичета..
Никой няма май..
Миме..хубаво е че котето е Ок..как се казва...
Аз немога да го взема че е далече и да се лангърка в този автобус не е чак толкова причината колкото че ЯМР трае 30/мин някъде май и там няма кой да го гледа навън...така ми казаха,зависело от мястото където ти правят,но толкова...
Утре ще говоря с дъщерята на моята приятелка тука да дойде с мен,че майка и замина в Германия с мъжо и а тя е само на 15 и няма как да и го оставя ,ще се притесни сигурно и да дойде с мен и ЮАН ,мале ще е ужас...
Зоре във Алкантария е ...ако беше към вас..оооо да съм казала..аз..той няма срам и притеснения от никой...не дели хората и неплачи от никого,седи си и..онзи ден ходихме до бълг.магазин и там един стар познат та и с мустак...беше си викам Юан ще се стресне...ама няма Моя го хвърли в ръцете му уж на бъзик айде вземи го ние отиваме вътре да пазарим и Юан седя в него 10мин.на барчето без да гъкне и мръдне,без да го знае...опасен е..
Тази вечер нещо забелязвам че има гурели в очите и ми прилича на конюктивит ,та да видим,пак ще се ходи на лекар..
Сега лека и до утре.

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 3 May, 2010 11:35

Здравейте момичета,много сте писали ,браво!
Ние в събота тръгнахме за риба на Манзанарес ел Реал.В селото трябва да се вземе разрешително,но ние докато отидем бяха свършили квотите,та само хапнахме.Днес заведох Дани на училище и ходих да бягам,обиколих парка(поне 3 км.) и сега се прибрах.В парка видях няколко българи които се грижат за озеленяването(хахаха,аз от преди ги познавам),та тук съм си като у нас.Лек ден на всички и приятна седмица!

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.