Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516
Страница:16 от 16
Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2010 17:46

Честит Имен Ден на всички празнуващи днес! Да си носите със здраве името свято!
Виртуална почерпка от Мариела smiling smiley))):

Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2010 18:28

Пепи, мерси много за хубавата почерпка! Да ти е жива и здрава малката принцеса! cunki

И от мен, Честит празник на всички празнуващи!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2010 20:24

Честит Имен Ден на Мариела,да е жива,здрава и все така прекрасна!Миме и на теб честит имен ден!Поздравявам всички които се казват Мария и производните на това име да са здрави и щастливи! pregradka kiss

Редактирано 2 пъти последният път 15.08.2010 20:29.

Дата: 15 August, 2010 23:41

Мерси много, Гале cunki

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2010 23:57

Момичета,здравейте..
Ние сме добре,тази вечер ще спя в сестра ми и имам комп.
Как се,искам да поздравя всичките ни именички и д аим пожелая здравееее....
Мерси за почерпката.
Много ми липсвате.
Юан и аз сме добре,чакаме тати да си дойде на 5 септември,ще ходя във варна в сряда.
Утре ще пиша повече.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 16 August, 2010 20:06

Здравейте,
На патерици Да са живи и здрави всички именици! kitka
Мерси на Мариелка за хубавата почерпка! kiss
Целувки на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 17 August, 2010 23:16

Здравейте момичета!
Сили,весело изкарване в БГ,вие за колко време сте там и кога ще се връщате?
Зоре,къде се изгуби misli как сте?
Момичета мислете за заглавие на нова тема,ако някой желае може и да я направи spinning smiley sticking its tongue out

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 19 August, 2010 14:43

Здравейте.Ей,не мога да седна тук напоследък.
С голямо закъснение поздравления за всички именници!Да са живи и здрави!
Сили,весело пребиваване в България!
Писанка,тръгна ли за щатите вече?
Анхела,вие ходите ли още на басейн?
Ние на плаж не ходим вече цял август.Нещо времето е много променливо.Но затова пък онзи ден успяхме да надникнем и да видим на големия екран David Bisbal ,иначе сцената много голяма и не се виждаше хубаво.Страхотна техника има.На мен много ми харесаха светлинните ефекти.Иначе на Теди и се доспа и си тръгнахме.То отвън имаше толкова хора,колкото и на концерта,май. smqh
Зоре,как сте?
Силви, а вие?
Ми това за сега.Поздрави за всички! cvete

Дата: 20 August, 2010 21:37

сонче,последно в неделя бяхме на плаж,но не сме редовни.Последните дни беше даже хладно сутрин и вечер,но от днес пак е жега.Надявам се да се задържи така,още известно време.Соня,при вас имаше ли дъждове,бури.Като гледам тв. ми настръхва косата от катаклизми.Като разглеждахме зоото имаше реклама на един филм океанос(като се прибрахме го свалихме).всичко хубаво,прекрасно в хармония живеят големи и малки животни и изведнъж започнаха да дават замърсяването на природата от човека.Е сега тя ни връща всичко с такава сила.
Хей, момичета къде сте?Знам че има фейсбук,но ние сме и тук,даснете някой ред!

Редактирано 1 пъти последният път 20.08.2010 21:40.

Дата: 22 August, 2010 00:34

Здравейте.
Анхела,наистина в четвъртък бяха ужасни валежи с гърмотевици почти през целия ден,но вчера и днес е такава ужасна горещина.На нас вчера ни подариха в един магазин с покупката надуваем дюшек ,та вчера ходихме на плаж.Днес следобяда в МакДоналдс.И така гледаме да разнообразяваме доколкото е възможно.Нали имаме и задача за лятото.Тя е за Теди,но май е повече за родителите.Трябва в една кутия да събира разни неша от лятото-например:билети от места ,които е посещавала,миди ,снимки ще направим и след това в училище ще разказват за изминалата ваканция.
Да определено човешката намеса в природата се усеща вече много осезателно,но както се казваше в една поговорка:"Назаем брашно ,тъпкано се връща."Човекът руши и природата също.Звучи ужасно,но е факт-земетресения,наводнения,затопляне.
Аз ще се отпарвям да видя някой филм.На всички приятна неделя! cvete

Дата: 22 August, 2010 00:46

Сега се върнах на първа старница и видях,че днес на 21 август има двама рожденика-Давид и Юан.
Честит рожден ден на Юан!Да е здравичък и усмихнат!Весел празник! praznik Сили,чакаме фотоси.
Честит рожден ден и на Давид! praznik

Дата: 22 August, 2010 16:17

Сили,честит ти празник!Да ти е жив и здрав Юан,много подаръци да получи,да го нацелувате от нас!
Поздравявам и Давит с Рождения ден!

Дата: 22 August, 2010 17:55

Здравейте!
Честит празник на малките рожденници! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!
Аз напоследък въобще не се вясвам тук, защото почти не се прибирам в къщи...голямо ходене, голямо нещо grinning smiley ....Но няма вече, свърши ходенето ми...Днес заминаваме за Вегас, даже ви пиша от летището, и като се върнем, се връща и Нати smiling smiley Ох , вече нямам търпение да си я видя, а усещам че и ние й липсваме вече sad smiley
Сега е при бабите и уж й харесва, но като си говорим по телефона казва че вече иска да си идва smiling smiley Тя започва училище на 7-ми Септември, кога тръгват децата в Испания?
Ами това е от мен...поздрави на всички и като се върна ще разказвам как сме изкарали smiling smiley

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2010 09:07

Да са живи и здрави рождениците!
Юан,Давид и Дева Ноелли много здраве,щастие и безгрижно детство ви желая! praznik

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 28 August, 2010 11:17

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516
Страница:16 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.