Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 16
cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 4 May, 2010 13:15

Herrera -Palma de Mallorca-tel.677 644 224 /dom.tel. 971137622
Pazoni -Palma de Mallorca-tel.678 54 89 30
Lorena_guapa -Бургас
Galiadgm -Zaragosa-tel.687 194 021 /dom.tel.976095719h-Ono
Alexa70 -Бургас-tel.00359 898 309 404/Валедолид
In-es -Madrid-БГ
Silvi7 -Gijon-tel.685817036
Penelope -Madrid
Zorka -Madrid(Getafe)
Nevira -Germania
Sveta-Palma de Mallorka
Angela- Мадрид
Sonka-Catalunya
reinaSofia-Gandia -Сливен
Yoanitka-Kyrdjali
Бебчето-Навалкарнеро
Силиния-Мурсия
Теди-Майорка
Kery25_ Франция
Писанка81_ Лондон
Terunka_о.Крит
Това са нашите слънца
Ерик (роден на 25.10.1999
Силвия (родена на 21.02.06
Емма (родена на 28.03.2007
Лора (rodena na 05.10.2006
Милен (na 13.03.1999 god
Виктория (na 15.09.2006
Алекса (16.06.2007
Невио(10.08.2005
Давид(роден на 4.05.2007
Дани(11.10.2006
Aleks(1.05.2007
Николай(7.11.2006
Давид(роден на21.08.2007
Дева Ноели(родена на22.08.2007
Vikroria-(20.01.2008
Teodora-( 15.06
Viktoria-18.10.2006г
Йоани-(05.02.2006
Дани/6.06.2007
Юан/21.08.08
Сами3год.9 мес.
Нати/
Катерина /10 год.
Антоанета/ 8год.
Константина /5год.
Александър-24 май 2007г

Силиния-20 януари

Невира-7 февруари

Sveta- 20 fevruari

Херера-23.февруари

Станислав-3март
Сонка-13.март
Мартин-02.април

Стеф4о-05.април

Силви-18май

Рейна София-24 май

Галя-07юли

Пенелопе-16 юли

Инес-26юли

Ванко-26юли

Анхела-9ноември
Калоян-9ноември
Венци-24ноември

Лоренка-27ноември

Пацони-20декември

Мелани-24декември

Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Дата: 4 May, 2010 13:22

Днес едно момченце има РД,Честит Рожден ДЕн Давид!Много обич и безгрижно детство! praznik
Имаше една мама Пенелопе misli,Бебче ,изгубихте се,как сте.... cray

Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 4 May, 2010 14:59

Анхела,браво за новата тема! kitka
Наистина ,от списъка днес Давид има рожден ден!Да е здравичък и послушен. praznik
И на 1 май е имало рожденик-Алекс.Малко със закъснение,но честит рожден ден и на него!
Иначе при нас нищо ново и интересно,освен температурите,които вчера и днес са около 10-12 градуса.Вчера валя цял ден,а в планините такъв сняг показаха,че брррррр-студ.Силви при вас има ли сняг?
cvete

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2010 00:34

Честита темичка..преди време тука питиета се разливаха с новите теми,сега няма никоййй,,скука...
Честити рожденни дни на малките съкровища,нека да се появят тяхните майки да ни почерпят..хахаха...
Сонка и тука студ,а моя мъжа на 80км,.от Валенсия го валяло сняг в планините там...ужас...духа тук и е като че ще идва зима...това време откачи..а при Силви,може и сняг да е имало...
Малкия спи аз само наминавам да кажа лека вечер.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 5 May, 2010 10:12

Ай,какво става тук???Няма никой.Къде сте всички? misli

Дата: 5 May, 2010 10:30

Ще сложа едно кафе аз и отивам да чистя...

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2010 10:50

Здравейте, момичета! smiling smiley
Аз се поизгубих, наистина, но нещо не ми се пише напоследък...не знам защо, просто нямам настроение. Много имах за мислене и премисляне последните седмици...Радини вълнения hehehe.
Но си чета, в никакъв случай не съм ви забравила!
Много се надявах Писанка-та да се пренесат в Испания, но уви...някой път нещата не стават, както искаме да станат или поне в момента, в който искаме! Аз ще си я чакам да дойде пак и да направим едно моренце ezik !
И аз имам идеи да си ходя в БГ към средата на юни, но е доста сложна идеята за осъществяване...ще видим!
Подадохме документи за Нико за държавна детска градина, което ме съмнява да стане, но ще видим на 18-ти май списъците. Все пак се надявам...

Сили, много страшно ми се видя падането на Юан sad smiley , милото детенце! Нали сега е добре?
Ще стискам силно палци за ЯМР-то! detelina Всичко да е наред!

И моите изкараха конюктивит - Мариела го домъкна естествено. Промивах само с отвара от лайка. За няма и седмица мина!
Дано да не е, но ако е, спокойно smiling smiley!

Гале, какво става с колето на малкия? Има ли някакво развитие? Гледах снимките ви от Мансанярес ел Реал smiling smiley. И ние бяхме там миналата година, през цялото време търсихме полянка като "вашата" и си останахме с обикалянето glupi . Иначе е красиво!

Честит Рожден Ден на Алекс и на Давид! да растат здравички и щастливи!(съжалявам, че съм пропуснала!)

Много студено стана наистина! Какво му става на това време?! Изведнъж много паднаха температурите...пфууу, мразя студът значи!

Аз предлагам някоя срещичка да си организираме, някъде на пикник ezik !

Целувки от нас! Хубав и усмихнат ден!

Редактирано 1 пъти последният път 05.05.2010 10:51.

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2010 10:58

Добро утро и от мен cvete
Как сте всички? Аз отивам на работа, вчера имах супер крив ден, дано днешния да е по-добър smiling smiley
Нашият тати се прибира утре от Испанското приключение, дано само няма проблеми с полетите че нали има нов изригнал вулкан. Да ви кажа честно кофти ми е че нищо не стана в Испания, но и в същото време се радвам че се прибира smiling smiley По-нататък пак може да пробваме winking smiley
Аз днес след работа съм на уроци по кючек smqh Миналата седмица ходих за първи път и беше много птриятно, дано да успея и да науча нещо...
Иначе и при нас времето е ужасни, но ние сме му свикнали, така че няма да се оплаквам...а пък и сега като стана ясно че в Испания няма да се ходи, трябва да спра да си мечтая за по-хубав климат. Ами май това е от мен...Приятен ден на всички!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2010 11:17

Здравейте.
Анхела, благодарности за новата тема.
Сили, кка е малкия минаха ли му очичките?И Вики като ходеше на градина постоянно мъкнше конюктивит.
Писанка, пак ще пробвате з аработа тук, сега с кризата трудно.Им али някаква специалност мъжа ти,ако не е тайна,в каква сфера търси работа?
Пепи, откога си мечтая да пием по питие с теб б Пловдив,дано стане тази година. Стискам палци да приемат Нико в държавната градина.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 5 May, 2010 11:51

Здравейте момичета!
Заведох Дани на коле,тичах в парка и сега съм тук.От както тичам се чувствам добре,като изключа факта че всичко ме боли(мускулна треска)но пия ибупрофен и тичам....хахаха луд умора няма.
Писанче,много е трудно за работа,тук има познати които не работят(нямат работа)а са тук от 13 год.След време пак ще пробвате,но кога ще свърши тази криза никой не знае.Важното е че се забавляваш,хубава идея за кючека dok
Пенелопе,резултатите излизат на 18.май за колето.Пожелавам ви късмет за Нико.
Сили как е Юан?
Сонче,как сте вие?Стаско е там при вас в Барселона,в четвъртък се прибра от там и днес замина отново.
Силви как е Лора?
Бебче ,а вие ... misli

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2010 11:58

Честит Рожден Ден на Алекс и на Давид! Да са здравички и щастливи! praznik
Анхела,Браво за новата тема!
Аз започнах по малко да се приготвям за пътуването.Рано е още,но не ми се оставя за накрая,защото все има нещо непредвидено.
Сувенирни накупих и разни дреболийки за подаръци.Ако успея да сместя и багажа,ще е добре. wink1
Целувки на всички от нас!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 6 May, 2010 21:18

Честит Празник !!!

Дата: 6 May, 2010 22:58

Честит празник и от мен! Много здраве и щастие на всички именници!
Аз днес ги накарах моите колеги да отидем на пъб са се почерпим по случай празника smiling smiley
Аз имах проблеми през последните 2 дни с влизането тук, но искам да се извиня за самовлюбеното ми държание...онзи ден съм писала,писала само за мен си и съм пропуснала да поздравя малките рожденици sram
Пожелавам на Давид и Алекс да бъдат много здрави, да растат щастливи и засмени и много да радват мама и тати!!!
Аз сега се прибирам от училище и отивам на летището да си посрещна мъжлето.
Зоре, мъжо тук работи като охрана в разни
клубове.
Силви, толкова е вълнуващо като имаш нещо планирано и с нетърпение чакаш да се случи.. Завиждам ти благородно...и на мен ми се иска да отидем на някъде, но засега нищо планирано няма за съжаление...А Лора кога свършва училище? Тук на нашите не им дават да отсъстват по време на срока, само при специални случаи и с разрешение от директора.

Дата: 6 May, 2010 23:07

Упс, пуснах поста по погрешка по-рано...нищо сега продължавам с излиянията си smiling smiley
Гале, браво на теб за тичането. И аз от доста време се каня да почна да тичам,но общо взето съм доста мързелива а пък и с това криво време тук си е цяла мисия да излезеш навън.
Пепи, дано да стане за градината където искате, а пък за морето може със сигурност да ни очакваш smiling smiley
много поздрави и целувки на всички!

Дата: 7 May, 2010 10:26

Добро утро момичета!
Нещо не успявах да вляза в сайта тия дни.Гледам снощи сте писали,но аз гледам едно предаване:"Quiero cantar"(на 3). Снощи гости бяха Sergio Dalma и David de Maria,които харесвам,но толкова късно го дават и сега така ми се спи....
Пенелопе, дано ви приемат в градинката ,която искате!
Писанка,твоята идея за уроци е страхотна.Това съм сигурна ,че действа релаксиращо и разтоварващо.Писанка,би ли казала, на какъв принцип децата гостуват така на приятелчетата си-беше споменала за някакво гости.С преспиване ли остават там?Ние миналата година като пътувахме,Теди завърши 2 седмици преди края.Бях предупредила госпожата,но те и без това тук тези 2 седмици ги карат на режим само сутрин,заради горещините.Не сме имали проблем.Лек работен петъчен ден на теб!
Сили,как сте вие?И при вас сигурно не е имало достъп до тук?
Силви,супер е тази еуфория с пътуването.Особено за Лорка ще е е голямо преживяване.
Зорка,надявам се че и вие сте добре.
Херера,хайде направи едно включване от острова !Преди постовете ти бяха неверотно ведри,свежи и зареждащи!Поздрави!
Ми да не изреждам всички поименно,че няма да ми стигне мястото-поздрави и усмивки за всички!
Ако вчера е имало празнуващи-да са живи и здрави!
Лек ден! cvete

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 7 May, 2010 10:35

Добро утро!

На патерици-Честит Гергьов ден!
Честит да е Гоги!Много здраве,щастие и късмет! praznik Все така да радва мама и тати!
Миме,и тук по-принцип не се отсъства и закъснява. wink1
Нати как е?
Лек ден на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 7 May, 2010 10:43

Здравейте.честито със закъснение на всички празнуващи.
Сонка, и аз гледам това предаване, но вчера не можах,сега ще видя дали го има в сайта на Антена 3.
Не ми се отваряше Биберона и на мен, явно при всички е било така.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 7 May, 2010 11:46

Здравейте момичета!
Писанче,прибра ли се вашия тати?До колкото знам тук в Мадрид има агенция която е на българин и много наши сънародници управляват тази професия , охрана.Даже имам познат който петък,събота заработва допълнително като охрана,но за целта трябва да минат психо тест и не знам какво още.
Това за танцуването е много добре, защото пак имаш някаква форма на натоварване и раздвижване на мускулите.
Соня тук имам една познатата която казва че и тук има такава форма на гостуване.Децата са приятелчета и си гостуват петък вечер с преспиване,едните родители се грижат за тях,а следващата седмица другите.
Силви,вие кога пътувате unknw Хубава занимавка имаш с пазаруването.Колко време ще останеш в БГ?
Сили ти къде се изгуби,как е Юан?
Зоре,как са твоите малчугани?
Целувки на всички!

Дата: 8 May, 2010 02:29

Привет...тук вече минава 12 през ноща и да ме пита някой защо не си лягам, а кисна още в нета.
Таткото ни се върна снощи и днес сутринта изпратихме майка за България. Тя беше много щастлива, милата, че тук хич не ѝ харесва да стои...
Гале, благодаря ти много за информацията. Той си има документи за охрана от тук и явно в Испания са му ги признали, но проблема е бил че не е имало работа...нищо здраве да е...пак ще пробваме по-нататък, така лесно няма да се дадем. Иначе слава богу, като се върна шефа му веднага го взе обратно на работа и даже тази вечер работи.
Ние сега двамата сме се навили да ходим да тичаме сутрин, да видим каква ще я свършим... smiling smiley
Сили, къде си наистина? Всичко ок ли е...ходи ли на изследванията? Дано всичко е наред с теб и семейството...сигурно тати се е прибрал и му се радвате winking smiley
зори, как си? Понеже те знам че много четеш, на какво си се спряла в момента? Децата как са, а мъжо слуша ли winking smiley
Силви, как е красавицата Лора? Кога ще си ходите към Бг, тя сигурно с нетърпение очаква? Кога свършват училище децата в Испания? При нас чак към края на Юли, даже и ние почнахме да гледаме за билети за Б-я да се приберем да направим малко почивка и да оставим Нати на бабите и дядовците да ѝ се порадват.
Сонче, ами ние това с гостуването го правим с едно приятелско семейство българи. Просто така се разбрахме...тяхното момченце беше в нас на гости за един уикенд преди няколко седмици и после Нати ходи в тях. Но те на нас са ни доста близки приятели, иначе ме е страх още да я пускам да ходи с преспиване в деца от училището ѝ. Ако имате приятелско семейство с детенце долу-горе на годинките на Теди може да им предложиш. На децата много им харесва и ги кара да се чустват по-големи и по-отговорни smiling smiley
Май това ще е от мен за тази вечер. Утре съм запланувала основно чистене на къщата, че времето и без това няма да е хубаво и няма да има какво друго да се прави. Лека нощ от мен!

Дата: 9 May, 2010 00:46

Мале колко сте писали....
Пепи...измисли ли го най на после това което го мисли...Юан вече е добре ,мерси и онова на очичките кавото и да беше чак днес се пооправи.ХУбАВА идея за пикника..
Миме,на кючек ли....от къде ти хрумна,тати се прибрал вече и се радвате един на друг...нищо че тук не се е получило,вие няма да се отказвате ,все ще стане...супер че са го взели на работа пак...веднага,хубаво е и че малката си има такова приятелче и наистина така се чуствам малко по големи,по племенника ми знам.
Силви кога ще заминавате за Бг и за колко...аз обичам да пазарувам подаръчета,но вече спрях с времето или пораздерих хората,иначе като влезех в един магазин..мале половиният ми багаж в джинджурии..Лорка вълнува ли се..
Гале колко пробяга вече,да не стигнещ до нас тука с това темпо..хаахахах..
Сонка да неможех да вляза ама и бях на ЯМР но ще разкажа по наодоло...сега карам по ред,че доста сте се уляли в писането..
Зоре как са децата...плачете ли още или вече тотално престана ВИки да плаче..
Аз да разкажа сега набързо.Ходих сутринта на физио и като се прибирах ми стана адски зле,толкова че немога да се добера до леглото и света ми се въртеше яко.Много се оплаших,но ходих взех Юан и чаках една познта ада ми зване да ми каже кога да занеса малкия да го гледат и дали ще ме закарат за ЯМР или да хващам автобуса.Чаках,зле ми е,беще ужас,последният момент звани,ала бала,оствих го,закараха ме ,изчакахаме защото веднага влязох и беше адски гадно ,цялата ме тикнаха вътре сложиха ми едни ограничители на врата и главата и едно като шлем на лицето,беше отвратително,дано не ми се налага повече никога и неможеш и да дишаш даже,15 мин ми се сториха като 15год от живота ми и така резултатите казаха след седмица,учудих се че толкова се чака.
Сега отивам при малкия че нещо мрънка,май няма да се спи тази вечер,сега хрема ли тръгва какво незнам..

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.