Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16
Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 10:09

Момичета, само да ви кажа че Клео (писата ни) се върна снощи...довечера като се прибера от работа ще пиша подробности, но съм много, много щастлива smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 10:24

E Миме суперррр....хайде пиши повече как и какво стана.[/img]

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 11:58

Писанка,много хубаво,че котето се намери!Пиши като можеш.
Бамби,много хубава снимка!
При нас рано сутринта е валяло мъничко и ми се струва по-хладничко.След малко излизаме.
Зоре,при вас как е времето?Води ли ги сладурите на плаж?
Анхела,вие как сте?
Рейна София и Инеската,ако ни четете поздрави и за вас!
Силви,вие до кога сте в България?
Лек ден на всички!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 14:18

Писанка, много се зарадвах, че се е върнало котето.
Бамби, здравей и тук, наминавай по често да ни навестиш темата.
Сонка, утре и в неделя мисля да ходим на плаж, сама трудна работа да ги водя, 2 автобуса трябва да сменя...
Сили, как е Юан?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: bambi3 (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 15:35

Зоре, редовно като вляза в бибата се отбивам, много ми е хубаво да ви чета.

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 21:16

Здрвавейте, да ви напиша набързичко за нашата писана...снощи се прибра към 12.30, аз бях легнала в хола да я чуя ако се върне...веднага я усетих и затворих всички прозорци да не може да излезе пак...днес докато бяхме на работа я оставихме заключена в къщи и смятам още няколко дни да не я пускаме навън...
Не можете да си представите каква радост беше снощи...веднага събудих мъжо и двамата се прегърнахме и скачахме от радост - голяма картинка grinning smiley
Наистина се бях шашнала много преди това, но слава Богу че се прибра smiling smiley
Иначе при нас нищо интересно...ходя си на работа, мъжо се прибра вчера от Бг...след малко отивам да го взема от гарата и съм обещала да го водя на "романтична" вечеря - На Макдоналдс (grinning smiley , че ме мързи да готвя smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 25 July, 2010 13:41

Здравейте.
Ай,Писанка това коте как ви изплаши,а то отишло само на разходка.Но явно не може да се разчита на това,че е кастрирана.Добре,че се върна.
Зоре,наистина неудобно така с транспорт да се придвижваш и с децата, и багажи.Водихте ли ги тия дни?
Ние вчера бяхме на разходка тук наблизо в едно селище-имаше много туристи и най-вече руснаци.На Теди нищо и нямаше,но през нощта започна да я боли корем,има малко температура и главоболие.Казва,че всичко я боли.Та така-болни сме.Може би е вирус или настинка-незнам .Ще пропуснем плажовете тия дни.То и без това сутрин стана доста хладно и духа вятър.
Ми това от нас за сега.Приятен неделен следобяд! glupi

Дата: 25 July, 2010 14:01

Ой,как съм объркала иконата в края sad smiley ,но то понеже я държа и пиша,че и е лошо. cvete

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 25 July, 2010 18:13

Здравейте момичета!Писанче ,браво, че Клео се прибрал,било му скучно на котето.
Сонче,може да е лятно вирусче,горката Теди.Бързо оздравяване ви пожелавам. kiss
Зоре използвайте събота и неделя на плаж,а другите дни на разходки,пак е разнообразие,всички ще са доволни. good
Сили ,къде се изгуби confused smiley как е Юанчо?
Бамби hi внасяш свеж въздух тук,пиши повече!
Инес,пиши бе мила,как сте?
Силви как е в БГ?

Дата: 26 July, 2010 11:05

Инес,Честит рожден ден!!!
kitka
Здраве,щастие и успехи във всяко начинание!
Весел празник! praznik

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 11:52

Честит Рожден Ден на Инес!Желая ти от сърце: любов, добри приятели,
пари и още много, много рождени дни!

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 13:15

Инес и тук да ти честитя,весел празник.Много здраве ти пожелавам!!!!
Ох тука съм аз,ама съм се разчистила,оправям багажи и сега пък готвя и след малко пак станало време за малкия.
Миме още веднъж браво че се е прибрало вашето съкровище.Беше ли омърлушено.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 26 July, 2010 13:29

Инеска, честит рожден ден!

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 13:48

Здравейте,
Честит рожден ден,Инес!
Много здраве,щастие и успехи! kitka

Надниквам да проверя как сте smiling smiley
Миме,радвам се,че котето се е прибрало!
Сонка,бързо да и минава на Теди!
Лора също беше с темп.в петък,но сега е добре.Явно беше някакъв летен вирус.
Анхела,добре си е в БГ. winking smiley
Времето от вчера се развали.Дъждовно и хладно,но в края на седмицата казват,че пак ще се затопли.
Зорка,как са Вики и Миленчо?Цункай ги от мен!
Сили,кога пътувате?
Приятен ден на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Изпратено: reinaSofia (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 16:25

Честити рожден ден Инес! Много здраве, щастие и любов. cvete
И на Ванко ЧРД, Пепи, не се спотайвай а драсни някой ред. Знам че лятото си заета, ама ни липсваш.
Аз все съм тук макар и да не пиша. Май не ми остажат сили за писане. така ме е завъртяло ежедневието, че се чудя кога ще разбера, че съм бял човек.
Пепитата, Надето и другите да се впишат да знаем , че са добре.
Целувки на децата! Весело лято.
пп. Сливи извинявай, че не ви званнах като идвах в София, но бяхме само за три часа там. Нали не мога да отцъствам от работа. Такива са правилата тук.

Дата: 26 July, 2010 20:59

Краси,не се притеснявай!Как е сладуранката?

Дата: 27 July, 2010 11:56

Здравейте.
Аз набързо да кажа,че продължаваме да сме болни.Вчера Теди имаше 39.6 температура следобяда,та ходихме до спешното,за да чуя неща които си знам ,но поне за успокоение.Днес пак има.Лошото е това,че не може да пие сиропи-повръща ги и само температурата борим.
Поздрави за всички!Лек ден!
cvete

Изпратено: bambi3 (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2010 12:06

angela Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Бамби внасяш свеж въздух тук,пиши повече!
>
>Благодаря ти, angela много ми е хубаво да влизам при вас, но гледам много да не досаждам, иначе редовно си ви чета.

Дата: 27 July, 2010 13:49

Сонка, бързо оздравяване на ТедИ detelina

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 27 July, 2010 14:50

Здравейте,
Сонка,дано по-бързо и мине на Теди!Какво и даваш против повръщане?Суеро ли?
Бамби,изобщо не досаждаш!Напротив,ще се радваме да пишеш при нас! smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:14 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.