Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16
Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2010 17:36

cunki

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Re: cvete Слънце грее,птички пеят, цветя цъфтят и пчелички весело жужат cvete Испанска28
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2010 11:17

Здравейте.
От вчера слеобяда и тази нощ Теди беше спокойна.Надявам се,че си отиде гадния вирус,че като има такава висока температура- изпадам в паника.Благодаря за подкрепата на всички!Силви,тя каквото и да приема през устата го повръща и това е ,което усложнява нещата .Ползвам само за температурата и това е.
Бамби,щом ти харесва при нас-ще се радваме да пишеш!
Рейна София,пиши когато можеш.Преди постовете ти бяха толкова свежи и весели.Надявам се пак да ни зареждаш с такава енергия!Как е малката сладуранка?
Инес,е ти много си телеграфна!Приемаме целувките,но това не те извинява neee Пиши повечко де.....
Писанка,ти къде се изгуби?Анхела,целувки за малкия ,сладък Дани!
Сили,къде си момиче?
Я,кажете коя мама чакаше бебче?
Поздрави за всички
cvete
Теди седи тук до мен и това е от нея cunki

Дата: 29 July, 2010 11:07

Пак изчезнахте всички....

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 29 July, 2010 20:50

Здравейте,
Сонка,радвам се,че Теди е добре!Нацелувай я от мен,сладуранката!
Аз днес се видях с любима биберонкаВсички я познавате предполагам-вълшебницата в кухнята Вили Конова!
С две думи-изключителена дама!Много се радвам,че се запознахме лично!Изкарахме невероятно хубаво в сладки приказки и времето мина,като миг.
Вили,удоволствие е за мен,че те познавам! give rose
Много съм развълнувана и исках да го споделя и с вас! smiling smiley
Лека вечер на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 30 July, 2010 11:12

Силви,ти направо си щастливка щом си успяла да се запознаеш с тази изключителна жена,кулинарна фурия,педагог и Човек!Това е впечатлението ми от постовете и които съм чела и от шедьоврите и ,които съм видяла в кулинарния клуб!Напълно разбирам вълнението ти-да познаваш такъв човек е удоволствие и привилегия!

Дата: 31 July, 2010 15:36

Здравейте.Как сте?Ама защо така никой не пише тук?
Ние днес ходихме до едно малко езерце тук наблизо.В него има патици,риби,костенурки и на Теди много и харесва там.Събирам стария хлаб от нас и там им го даваме.Довечера може би пак ще се разходим нанякъде.
Приятна съботна вечер на всички! cvete

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2010 22:12

Здравейте момичета, извинявайте че не съм писала напоследък, но нещо нямам муза, а пък и да си призная сега Нати докато си е в Б-я гледам да си наваксам със социалните контакти. Почти всяка вечер съм навън с приятели или колеги...и тази година лятото тук е много хубаво, така че хич не ми се затваря в къщи smiling smiley

Да ви се похваля, излязоха ми резултатите от изпитите, всичко е 6 точки и тази година се дипломирам hot smiley . Официалната церемония ще е сигурно чак октомври, но аз съм супер доволна че вече завърших и то с доста добър успех smiling smiley

Така че да се почерпите за мен!

Сонка, много хубава разходка сте си направили. Пусни снимчици ако сте правили smiling smiley
Как занимавате децата сега през ваканциията? Има ли какво да се прави?
Хайде целувки от мен и обещавам по-честичко да пиша smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: bambi3 (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2010 22:24

Миме, тогава честито, ще чакаме с нетърпение дипломирането през октомври, за да те видим на снимките.
А сега поздрави от Бургас.

Дата: 2 August, 2010 23:34

Писанка честито за изпитите!Браво на теб! thumbs up
Бамби,много красива снимка!
При нас нищо интересно.Ходим в близките паркове,защото времето нещо се развали и не е подходящо и за плаж.Онзи ден в събота случайно излязохме и гледахме едно представление.Беше от двама циркови артисти.Но ми е трудно да ги определя-ми те бяха и клоуни и акробати,и правеха фокуси.Смях се със сълзи.Наистина чудесно представление,но камерата не беше с мен.
За сега това от мен.До скоро.Поздрави за всички! cvete

Дата: 6 August, 2010 12:29

Здравейте момичета!
Оле,ама вие голям бойкот сте ударили на темата!
Май само аз си провеждам монолози ?
Къде се изпокрихте всички?
Ние май сме на циркова вълна-снощи бяхме на цирк.Не беше нещо интересно за мен,но на Теди много и хареса.
Хайде казвайте как минава при вас лятото с дечковците?
Поздрави за всички! cunki

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2010 14:07

Сонка, аз съм тук, но гледам никои не пише вече в темата...
Анхела, Силви, Инес, двете Пепита съвсем ни забравиха вече, Сили и тя...
ние скучаем доста, водя гин децата през седмицата на разходка по центъра, музеи разглеждаме, един път в седмицата ходим в библиотеката за книжки и филми и това са ни заниманията. Да ти кажа честно, направо вече ми се иска да започват колехио, че поне да имат смислено занимание...от друга страна пък като си помисля, че Миле тази година завършва примариа, натоварено ще им е. Трябва и да избираме къде да учи после, а не се знае къде ще пратят мъжът ми догодина, дали тук остава или Мадрид или кой знае къде...ей такива мисли са ме налегнали. Стига съм ви занимавала с глупости.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2010 17:43

Здравейте момичета!Първо да поздравя aplodismenti на Мимето за успеха.Бамби,благодаря за поздравите от Бургас,Сонка е много редовна и Зоре какво да кажа и ние скучаем.Разреждам разходките в парка с ходене на басейн.Миналата неделя се разходихме до язовира на Ел Ескориал,а утре ще ходим отново извън Мадрид.Много е пуст Мадрид през август,хубаво е че басейните са по спокойни,но като гледам никой познат не срещаме в парка.
Вчера ходихме да подаваме заявления за смяна на личните карти ,цената на л.к. в БГ е 18 лв. ,а тук 31 ев.,даже и квитанция не дават.Да не говоря ,че пръстови отпечатъци вземат само за паспорт и какво е новото на тези л.к. не разбрах(снимките са черно/бели).Тук се правят л.к. с чип с биометрични данни и електронен подпис,а нашите,след колко време ще се сменят отново!?

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2010 18:50

Гале, аз обожавам Хетафе през август, няма никои и е толкова спокойно...по пейките в парковете почти само чужденци висяхме с децата...
За личните карти, само Боби си я сменя, моята изтича август, а паспорти сменяхме и тримата, без Вики. Разликата не е кой знае каква със старите карти, новите са по_хубави на външе вид smqh .
Забравих да честитя на Писанка. честито, все така успешно да върви всичко, не само ученето.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 7 August, 2010 15:46

Здравейте...ето ме и мен да се разпиша smiling smiley Ама наистина много е замряла темичката...всички са се изпокрили някъде smiling smiley
При мен нищо интересно, ходя на работа, почти всяка вечер съм навън с приятели и колеги...направо вече започна да ме досрамява колко много излизам. С Нати се чуваме всеки ден, тя си идва на 2-ри Септември...сега е при майка ми, която е детска учителка и ходят заедно на работа smiling smiley Поне има забавления в Б-я, но я усещам че започваме да ѝ домъчняваме.
Мерси много за поздравленията за изпитите ми cunki Наистина съм много доволна...4 години от живота ми, но накрая си заслужава smiling smiley

Дата: 8 August, 2010 17:33

Здравейте момичета hi Ние вчера посетихме Зоо Мадрид.Голяма жега имах чувсвото ,че е 40 град.Гледахме спектакъл на птиците,делфините и тюлените.Харесаха ми и на Дани също.Цял ден бяхме там и накрая уморени се прибрахме в 8 часа. swoon

Дата: 9 August, 2010 11:12

Здравейте.
Анхела,ние май сме имали едно и също занимание тези дни? smiling smiley И ние вчера ходихме до Зоопарка в Барселона.Този път всички бяха доволни.Наистина много е хубаво там.И при нас имаше представления на делфините и морски лъвове(братовчеди на тюлените и моржовете).Теди се качи на конче,и едва я изкараме от мястото, където бяха козите.Изобщо много е хубаво там,само дето ми идва доста далечко за по-чести посещения.Всичко се беше изнесло и в града движението спокойно само за разходки.
Сили,тръгна ли вече за България или се бъркам нещо?
Писанка,още малко и малката ще се прибере.Кога тръгвахте за САЩ?
Зорка,поздрави и за вас.И при нас през седмицата както си го измислим и то само защото аз не мога да шофирам. sad smiley иначе възможности колкото искаш.Има обществен транспорт,но е различно от колата.
Поздрави за всички!Приятна седмица! cvete

Дата: 11 August, 2010 09:47

Добро утро!
Къде сте? alarm
Ние вчера сутринта се возихме на влакче,малко туристическо.Направихме си една обиколка.Хубаво са се сетили тази година или поне аз не съм го забелязала преди.Приятен ден на всички!

Дата: 11 August, 2010 23:04

Здравейте, на мен нещо не ми е на кеф напоследък....времето е едно променливо тук и даже май се разболявам sad smiley
Сонче, добре си прекарвате вие. Хубаво е че имате толкова много разнообразни развлечения....че иначе децата пощуряват ако им е скучно smiling smiley
Гале, аз гледах снимките от Зоо- то, много добре сте си изкарали...щастливи и доволни изглеждате smiling smiley
А къде са всички останали - вие чувате ли / виждате ли се с някой??
Лианка, как е? Кога се очаква бебчето?
Силви, кога ще се връща, ами Сили, Зори....и т.н....

Дата: 12 August, 2010 17:50

Здравейте момичета!Аз вчера се запознах с 2 българки с дечица, та Дани не искаше да се прибира в къщи smqh
Сонче ,чакай гости pregradka Вчера Стаско реши да ви идваме на гости ,може би в края на месеца.Ще го помоля да разгледаме и Барселона.
Зоре ,Аликанте отпада .
Писанче,не зная дали съм доволна ,но много уморена и ми беше многооо топло crazy Доволния беше Дани.
Лек ден на всички целувки и много прегръдки!!!!

Дата: 13 August, 2010 11:50

Анхела,супер новина. hot smiley Хайде чакаме ви.
Супер,че си намираш с кой да си говориш.
Тук снощи при нас такъв дъжд се изля.Много съм доволна,че малко освежи.Днес вече има слънце де.
Поздрави за всички! cvete

Страници:  <<Първа страница...678910111213141516>>
Страница:15 от 16

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.