Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...89101112131415161718>>
Страница:17 от 18
Re: detelina Septiembre - vuelta al cole, Испания[29]
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 24 January, 2011 17:12

Здравейте.
Тук съм аз,но и около нас нищо интерсно освен адски стуууууд.Сутринта при нас 0 гадуса,а в Тарагона е било -3.Така беше и събота и неделя и направо никакво излизане навън.То чак неприятно да стоиш навън.
Иначе от хора дето пее Теди,ще ги водят за 2 дена с една нощ преспиване на екскурзия (през април).И аз искам да я пусна,но тя нещо не иска. sad smiley Ще се опитам да я убедя,защото си мисля че е добре за нея.
Миме,и ездата е чудесно занимание.
Сили,хайде бързо да изчезват всякакви вируси при малкия сладурко.
Поздрави за всички,че излизам да я взема и отиваме до библиотеката.

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 24 January, 2011 22:27

Тук също е студено,но по-лошо е ,че съм болна(не съм ходила на доктор,но мисля че е грип)от петък съм зле ,сега остана само гърлото (леле много боли,не мога да ям).Моят мъж също се прибра болен и замина пак/
Миме,много хубав спорт си избрала Нати,браво!
Соня ,не е ли много малка Теди да я пуснеш сама,има време и това ще стане,като не иска не я насилвай!
Сили важно че си отбелязала случая за РД,ще наваксаш!
Ами това е от мен,лека седмица!

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 24 January, 2011 22:55

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 25 January, 2011 10:52

Казвам ви едно бързо "Добро утро" от влака и приятен ден на всички! Не знам иначе кога ще имам време да пиша sad smiley
Гале, дано бързо да минава грипа и скоро да се чустваш по-добре! Как е Дани, дано той да не го хваща.
Сонче, и аз си мисля, че щом на Теди не й се ходи, не я карай...може да се страхува да е далече от вас за по-дълъг период...абе, ти си знаеш най-добре smiling smiley
Аз отивам на работа, друго нищо интересно няма около мен smiling smiley
Целувки и приятен ден!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 25 January, 2011 11:36

Добро Миме...лека работа..пмного ти е пораснала госпожицата...наредиха ли се нещата около вас с мъжа ти..
Сонка и мен ще ме е страх далече...да го пратя..Юан ако се наложи...но пък и е хубаво за тях да свикват самостоятелни...
Аз днес ще ходя да си сменям личният че е голямо дърво...
Хайде мацки да си пия кафето бегам...

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: goya (IP регистриран)
Дата: 26 January, 2011 11:54

Добро утро, хайде на работа....сервирам кафенцето tuti (съжалявам, че не мога да кача картинка) Оставих детето на коле, днес ще ходят на "екскурзия" малките. Само на 10 километра от училището, но за тях си е голяма емоция. С такъв ентусиазъм стана тази сутрин, като знае, че ще ходят с автобуса. Щели да ги водят на библиотека, защото ще си правят библиотека в училище и после на планетариум. Чакам да видя дали ще разкаже нещо.
Как сте момичета? И при нас времето се захлади доста. Минусови температури няма, но снощи беше 4 градуса, което си е студеничко за нашата зона.
Сили от какво е болен Юан, като знам какво беше миналата година с тези антибиотици...сриват имунната система на детето и после отново болни. Слава Богу тази зима не ми се е разболявала.
Писанка ти какво работиш, наистина е много трудно с такова работно време.... sad smiley не ти остава време за нищо. Дано после да ти се съберат повече почивни дни.
Хайде до скоро, малко да поработим днес.

Има три неща, които възрастните могат да научат от децата си:
- да бъдат радостни без повод!
- винаги да са заети с нещо!
- да се стремят с всички сили към това което искат

Моята страничка

Дата: 26 January, 2011 18:00

Здравейте момичета!Вчера ходих на доктор за моето гърло,много ме боли и доктора ми каза че е много червено и ми изписа ибупрофен и парацетамол/(та си мисля и аз да си сменя доктора,той винаги с това ме лекува).
Днес въпреки всичко излязох да си купя нещичко smiling bouncing smiley харесах си едни дънки от Зара ,но номера който ми трябва го нямаше, та утре ще го търся в центъра и да не съм капо си взех едно поло.
Миме Дани е добре ,ние се разболяхме от него,когато е болен все се гуши в някой и след него винаги се разболявам.
лек ден на всички!

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 27 January, 2011 09:42

Добро утро!

Анхела,бързо да оздравяваш!
При нас е голям студ и сняг.Доста училища са в грипна ваканция, включително и френската и аз си взех отпуска.
С Лора си се гледаме на топло. smiling smiley
Лек ден на всички!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 27 January, 2011 17:06

Здравейте.
Гоя,как се чувства малката след екскурзията?Разказва ли много?При нас тази година ги спряха екскурзиите,защото кметството нямало пари да платят на госпожите.Иначе си е голяма емоция за малките.
Анхела,да оздравяваш бързо!Направо ме шокира като си написала Ибупрофен.На мен моят доктор ми го изписва за лумбагото.Явно това им е универсалното лекарство. smqh И аз съм с една суха кашлица от 2 дена,но дали да ходя до доктора,че кой знае какво ще ми изпише?
Силви,щом ще си починете малко-това е добре.
Зореееее,къде си момиче?
Сили,как сте вие?
Поздрави за всички!
cvete

Изпратено: goya (IP регистриран)
Дата: 28 January, 2011 00:05

Привет,
Те това аспирин, ибупрофен, парацетамол тук в Испания е като панацея. От каквото и да се разболееш все с това те лекуват.
За екскурзията понеже последният път като ходиха са яздили конче и имало някакъв палячо, та нашето дете си мисли, че пак щяло да има и се връща и казва "и мамо...няма палячо... и няма конче". Разбрах, че била екскурзията била "смешен". И било тъмно (нали ходиха в планетариум). Но тя само толкова може да каже grinning smiley Със сигурност беше много щастлива.
Силви, благородно ти завиждам за снега, тук при нас не е падало от 4 години, като последният път видяхме само по върховете на планината. А така ми се иска да се попързаляме малко.
Хайде лека нощ и до скоро.

Има три неща, които възрастните могат да научат от децата си:
- да бъдат радостни без повод!
- винаги да са заети с нещо!
- да се стремят с всички сили към това което искат

Моята страничка

Дата: 31 January, 2011 11:08

Добро утро!

Тук има признаци леко да се затопли,та затова вчера поизлязохме малко с колелото на разходка в обедните часове.
Подготвихме се за карнавала рано-рано.Избра си роклята на Снежанка.Добре,че са го изместили тази година през март,че иначе направо замръзвахме.
Сили,къде си с кафето?
Анхела,вие как сте?Аз не съм много наясно,но май на теб ще ти се падне пак да отвориш нова тема?
Света,как сте вие?
Силви,кога ще ни покажеш софийският сняг да се порадваме малко?Вие сте във ваканция ,но тук имаш отсъствие.
winking smiley
Зоре,пак за теб питам-защо така се изгуби?
Ми да не изреждам всички-кажете нещичко.
Хайде лека и успешна седмица за всички! cvete

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2011 11:21

Добър ден.
сонка, тук съм, тази седмица мъжът ми беше в отпуска, та не съм сядала много пред комп.
И нашия карнавал е през март, не са решили какви ще бъдат костюмите този път.
Силви, постопли се при вас?
Сега ни липсва снега, ама ако навали много и трябва да балансираме по леда май вече няма да ни е толкова мъчно smqh.
Аз например и мъгла много обичам да има, а тук съм виждала само два пъти.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: sveta_s (IP регистриран)
Дата: 31 January, 2011 12:44

Привет дружина..
И аз съм тук,но имахме проблем с нета,та за това ме нямаше.
Иначе ние сме добре,все едно и също около нас,работа,училище,растене на корама и така...smiling smiley
Тука е доста студеничко,даже сутрин температурите падат под нулата,ужассссссс.На планината гледам че има и сняг...Но при нас силен вятър и много,много влага...
Лек ден ви желая за сега

Дата: 31 January, 2011 13:35

Здравейте момичета hello .Тази сутрин заведах Дани на училище,но го чух да кашля и не ми хареса.След обяд имам родителска среща.
Вчера седнах да драсна някой ред и Дани като се расърди че съм седнала на неговия комп. :be ,та изтрих всичко и го оставих да си играе.
Зоре ,чакам с нетърпение да се затопли времето,тук си е студеничко и не ми липсва снега (Дани почти всеки ден ме пита дали ще вали сняг) smiling bouncing smiley
Гоя ,голяма сладурана е твоята дъщеричка.Моят син малко говорише ,а сега му казвам да млъкне за малко.
Соня ,голяма красавица ще е Теди,искам да видя снимки след това.
Света ,какво ще е бебчето misli ?

Дата: 31 January, 2011 17:28

Хелоу...
Мен нещо ме няма теази дни и вие сте пописали...
Малкия му излязаха екстра резултатите нямаме я вече бактерията но сега беше се позапекъл ли какво и имаше пак кръв..аз така си мисля че е от това,днес ни изписаха крем да видим...
Иначе аз съм ок,слава богу,3 дни използвахем хубавото време с малкия и ходихме на шопинг..нашият тати не си е идвал изобщо... итака...
Гале как си и намен ми писна от този Парац....и Необрофен...направо прекалиха...и да ти кажа затова и сменят личният че той и толкова не изписва...
Сонка как си...и ти мина ли ти...абе пийте Неуброфен и всичко ще ви е ок,няма болест да не се пребори с нея... lud smqh Как да нямат пари и тука ли почнаха да урязват от децата...
Силви как сте вие..гледате ли се още..
Гоя хубаво е че все нещо и е направило впечатление...
Зоре ти пък ме уби,мъгла..обичала..ама ако сме си в Бг ще плачем за тук..ама то на нас можеш ли ни Угодиш..
Света...хубаво е че коремчето расте...и това ще мине бързо,ще видиш...
Момичета кой ще пуска нова тема..

Дата: 1 February, 2011 10:24

Хубав ден момичета!!

Дата: 1 February, 2011 11:37

Здравейте.
Ей,така ми харесва -с кафенце да започнем деня.
Аз нали не се оправям с тези картинки. sad smiley
Радвам се,че всички сте добре.Аз днес пак оставих Теди вкъщи.Ужасна кашлица.За сега няма температура.
Ох,да минават тези месеци,че са ужасни.
Зоре,тук няма мъгла,но за това пък има такава влага,че в далечината изглежда като мъгла.И аз си преставям как из нея се носят вирусите-че така е рай за тях.
smqh
Иначе,не че искам много сняг,но заради децата е хубаво да се порадват.
Хайде, ако мога пак ще се включа.
Лек ден!

Дата: 2 February, 2011 10:00

Хайде добро.
Отивам да правя закуска.
В1ера бяхме на рожден ден ,после на пазар....и вечерта Юан заспа трудно и хич не ме остави милия на спокойствие,но...това му е работата.. lud smqh
Сонка..как е Теди..

Дата: 2 February, 2011 21:16

Някой иска ли да прави нова тема или дайте идея за заглавие

Дата: 3 February, 2011 13:48

Ето едно предложение за заглавие от мен
С испанските мами и дечица на карнавал елате и в песни,игри и забава се потопете.
Или другият вариант
С испанската ни дружина на карнавал елате и в песни,игри и забава се потопете.

Страници:  <<Първа страница...89101112131415161718>>
Страница:17 от 18

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.