Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...89101112131415161718>>
Страница:16 от 18
Re: detelinaИСПАНИЯ - ven, ven, Dora, Dora la exploradora [30]
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 21 December, 2011 18:04

Здравейте моми4ета.Как сте?
Не се вписвам,за6тото нямям компютър.
От утре Теди са ваканция.
Надявам се ,4е вси4ки сте добре и 4акате подаръците с нетърпение.
Много целувки от нас.
До скоро. kitka

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2011 17:11

Къде сте момичета подготовки ли..
На мен таками се объркаха плановете,но хайде няма нищо...свикнала съм.. wacko
Мъдрец ми извадиха вчера,няма да бъда много активна на масата,днес ходих да го чистят ала бала,Юан от 6 дни с Т и болен,подвижен играе навън но тази Т неще да спира,много яки сополи пипнахме от колето,но не сме едиствени,определено...
Мъжо щеше да е в къщи ,хайде и него го изпратиха на път и общо взето сега ни поканиха от 2 места и се чудим къде да отидем....
Казвайте нещо...

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2011 20:02

Вече сме във ваканция,но Дани ми донесе вирус и сега и двамата ни боли гърлото.Чакаме тати да се прибере,та може да разгледаме светлините на Мадрид(да излезем).
Соня ,аз си получих подаръците smiling bouncing smiley цял месец си ги получавам.Дядо Коледа е много щедър тази година.
Сили,съчувствам ти,за НГ ще си добре.
Весело посрещане на празниците,много pregradka щастие!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 24 December, 2011 11:06

Весели празници на всички!

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: sveta_s (IP регистриран)
Дата: 25 December, 2011 08:06

Весела Коледа,здраве,щастие,усмивки и безброй прекрасни мигове на вас и семействата ви,ви пожелавам smiling smiley))
Честит имен ден на всички именници smiling smiley))

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 25 December, 2011 13:26

Весели празници, момичета! Бъдете здрави и много щастливи! Целувки за децата от мен! girl in love

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 27 December, 2011 21:29

Честита Коледа на всички!Надявам се да сте си изкарали страхотно.

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Дата: 1 January, 2012 01:38

честита Нова Година на всички, много здраве, късмет, любов и работа(за който търси такава)

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 1 January, 2012 12:00

Честита 2012 Година!
Да е пълна с радост и добро настроение!
Да сме здрави и късмет да ни следва навред!

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 1 January, 2012 22:07

4естита Нова Година на вси4ки!!!
Да сте здрави и 6тастливи !
Здраве,пари и сбъднати желания!
shampansko

Дата: 5 January, 2012 10:59

Здравейте, как сте? Ще мимават ли рейесите дне с през вас да оставят подаръци?

Аз в края на тази седмица приключвам с практиктиката, децата започват на 9 училище.

Голям студ става тук, отвикнали бяхме в Картахена на студени зими( две изкарахме там).

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 6 January, 2012 00:21

Здравейте вси4ки!
Зоре,при нас 6те минат с едно от не6тата от дългия и списък в писмото и една игра.Като бе6е по-малка не ми се налага6е,но 3-та година нямам избор.Вси4ки след това в у4или6те говорят,даже в Р-4 и Р-5 ги караха да носят някои от подаръците там.
Ти знае6 ли ве4е къде 6те бъде6 на практика след курса или не6то се бъркам.
И тук запо4ват в понеделник у4или6те.
Ина4е и аз отвикнах от студ и като има тук по някой път 3-4 градуса и ми се вижда много студено.
Моми4ета,казвайте как сте.
Поздрави за вси4ки!

Дата: 6 January, 2012 19:49

Здравейте.
Минаха и през нас лос рейес, на Виктория досеха динозавър и книжка на Боб Еспонха, на Милен книга и пари.

Сонка, сега правя практиките, през ваканцията, в един център за непълнолетни съм, но не такива с проблемно поведение.

Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 7 January, 2012 01:43

Зоре,стискам палци след курса и работа да намери6.Той със сигурност 6те е в плюс.
Анхела,къде се изгуби и ти?
Ле-ле,сега се згледах и видях,4е тази тема 6те стне скоро на 1 година-рожден ден 6те и направим. smiling smiley
Поздрави за вси4ки !

Дата: 7 January, 2012 16:13

Как сте момичета.
Тук не са минавали Реясите и съответно няма и подаръци...
И Юан почват на 9 ,вече чака с нетърпение.
Зорка тук няма зими мила,да..днес пак беше жега,онзи ден беше вечерта 20 градуса...беше почнало да се побърква времето да не става по студено,особенно миналата зима,о сега вече си е като преди.Аз 2004 когато дойдох ,февруари имах тен вече,а края на октомври ходех на плаж...бяхме с къс ръкав на 31 през деня се сещам...
Тя тази тема Сонка ще стане и на 2 годинки май..
Иначе Зоре как се нави да учиш това ,в Бг да не си завършила нещо такова...

Дата: 7 January, 2012 22:55

Сили,права си за темата-като гледам с какви темпове върви smiling smiley
Ако има празнува6ти за в4ера и днес-да са живи и здрави!

Дата: 10 January, 2012 13:13

Честита Нова година да сте Живи,здрави и щастливи! shampansko Здравейте момичета!Ние бяхме във Валенсия за Нова Година и след това имах гости,ходене по магазини,много се уморих,но вече всичко си е по старому.Дани на училище,вчера го водих на плуване,Стаско на работа (в Малага е сега).Аз се грижа за всички pregradka
За всички празници имахме подаръци,За папа Ноел от филмчето @кодико де Йоко@с двама от героите,за Нова Година/ Робот и за Рейесите един пиратски кораб с пирати,октопод dar .Много подаръци и Дани все иска и когато баща му казва ,че има много ,той отговаря .....Да продадем тези и да купим нови smiling bouncing smiley или ,че няма пари ,Дани казва....Има една каса и като натиснеш едно копче ще извадиш париhelp

Дата: 10 January, 2012 16:38

Здравейте момичета!
Анхела хубаво сте си изкарали,поздравление,явно.
Имам голям проблем и търся помощ от вас.
Юан отказва да говори испански в училище.В нас говори,знае много неща,много...дори и на английски вече,знае от колето и песни,но само в нас и в парка,отказва на колето да говори с професората с децата,само мънкал и се държал като бебе.Не прави нищо което правят другите деца,просто отказва,неиска и днес професората ме пита добре,знае ли нещо на испански в къщи как е и аз седя и я гледам с едни огромни очи като ме пита знае ли нещо...та той знае много,но там необелвал и дума,казват му Юан седни,рисувай,той вика седи и ме гледа и си мислят че той не ги разбира,а той ги разбира но отказва,какво да правя и как да обеснявам незнам..

Дата: 10 January, 2012 17:41

Сили ,не мога да ти дам съвет,Дани е обратно.АЗ говоря на български ,а той само на испански говори.Леля ми не разбира испански(тя ми беше на гости),тя го пита това как е на български и той и превежда,но предпочита испанския и клан(не гледа българска телевизия).

Дата: 11 January, 2012 12:42

Здравейте, вси4ки.
Анхела,браво на вас.Добре сте си изкарали и празници и пъте6ествие.А и много подаръци.А и как знае 4овекът-каси4ката пуска пари4ки.
smqh 6те падна с тези деца колко много знаят.
Сили,аз си мисля ,4е у4ителите трябва да са с малко по-голямо търпение.Това е дете- и то малко.Това едно.Вкъ6ти предполагам му говори6 на български и то се обърква.Просто търпение.
Моят опит е този- от бебе и до сега гледам на Теди да и говоря само на български,за да не се обърква.Като тръгна не знае6е и дума на каталунски.Сега го говори много добре, и на испански и много думи на английски.У нас нямаме българска телевизия оба4е, и вси4ко се гледа на испанската и каталунската.Затова ти казвам- търпение.
Зоре,пи6и как сте?
За сега 4ао от мен!
Поздрави за вси4ки!

Страници:  <<Първа страница...89101112131415161718>>
Страница:16 от 18

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.