Родители зад граница : © Български Бебе Център
Ексукрзия до Франция (Париж)
Изпратено: rumi90 (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2011 18:25

Здравейте! Знам, че има майки от Франция, затова искам да ви помоля за съвети, препоръки и всичко, за което се сетите и може да ми е от полза. Предстои ми пътуване до Франция и се интересувам преди всичко от неща, които ще са ми нужни за 10 дена, отделно всякакви документи, които ще ми искат там, дори някаква сума, от гледна точка на това какви са цените на стоките... Много ще ми бъде от полза това, какъв е стандартът им за ел.контакти, продават ли се по бг магазини накрайници за нашите български "щепсели" и така... ДАйте ми съвети и за отношението на французите към чужденците, чувала съм, че по никакъв начин не можеш да ги накараш да говорят англ.език и всякакви други неща. Благодаря ви, предварително, извинявам се за притеснението!

Re: Ексукрзия до Франция (Париж)
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2011 22:29

Не ти трябват накрайници,няма разлика в ел мощността.
Щом си на екскурзия предполагам си с осигурен транспорт/хотел. За джобни според възможностите.Вземи си повече пари,всичко се случва.
Французите са малко по-стегнати хора,в смисъл,че са резервирани,пък и ти не си отишла там,за да правиш приятелства? Не обичат да говорят на английски,защото им е трудно произнасянето,но в туристическите райони ако им говориш,ще ти отвръщат - това им е работата.

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 24 March, 2011 19:33

Да, разбира се, че не отивам за приятелства grinning smiley , но все пак трябва да очаквам някакво приемливо отношение smiling smiley . Само последен въпрос - Времето по това време на годината или горе-долу за 4-8 ааприл? Съжалявам, ако е задължаващо, но пък поне малко да знам. Мерси предварително! kiss

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2011 16:20

[url]http://www.meteo-paris.com/ile-de-france/previsions.php [/url]

'В Париж се ходи на пролет,а в Ню Йорк - на есен.'

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 25 March, 2011 21:46

Хехе, мерси много!

Изпратено: nadkavalcheva (IP регистриран)
Дата: 2 December, 2011 13:07

Zdraveite-ima li vav Francia bg maiki koito se nuzdaiat ot pomost

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.