Родители зад граница : © Български Бебе Център
вдовица съм с малко бебе
Изпратено: ВЕНЕТА777 (IP регистриран)
Дата: 3 October, 2011 19:38

Здравейте, имам въпрос и ще съм благодарна ако някой може да ми помогне, че трети ден от посолството в Мадрит не ми отговарят. Мойт мъж почина в Испания сега бебето ми е на 5 месеца и се налага да се прибера в България и ми се налага да извадя пасаван, но незнам за колко време важи и дали като отида в посолството в Мадрит веднага ще ми го издадът или ще трябва да се разкарвам втори път до там?

Re: вдовица съм с малко бебе
Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 3 October, 2011 23:03

Здравей ,Венета.Съжалявам за случилото ви се нещастие.Моите съболезнования.
Аз мисля,че докато не се свържеш с посолството ,за да ти дадат подробна информация какво ти е необходимо в твоя случай,за издаване за пасаван и всичко ,което те интересува,по -хубаво да не пътуваш напразно.Още повече,ако живееш далече.Просто звъниш,докато ти отговорят-мисля,че работното им време е и сутрин и следобяд.
успех!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 4 October, 2011 00:50

Мойте съболезнования.
Преди време на мен ми се наложи да вадя пасаван в посолстовото във Валенсия, важеше ми за един месец и си го взех на същия ден.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 4 October, 2011 14:29

Моите съболезнования! Бъди силна заради детенцето си!
Съгласна съм със Сонка, обади се по телефона и питай в посолството, те ще ти дадат отговор.

Администратор

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.