Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 19
Колко сме чужбинските мами все пак?
Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 15:20

Хайде сега, по ред на номерата, ако искате, мами в чужбина, нека се преброим smiling smiley Да видим достатъчно народ ли сме за клубче winking smiley
Аз имам чувството, че все пак един такъв клуб няма да е само от наша полза, а и много от Бг мамите ще се възползват от инфо,пък могат и въпроси да задават.Нали сме тук да си помагаме smiling smiley
Айде аз първа - Посещавам Биберона от 2004 г. Живея в Англия.
А ето и мамите за които аз знам, но съм сигурна, че има и други smiling smiley Ако има, моля допълнете списъчето winking smiley

sashabarns Англия
mamaBotz Англия
dori1
bubolechka
sarni4ka
bibis

ivchi Канада
Krassy Канада
lana_A Канада
danay_ip Канада

dessy_v САЩ
ralitsa САЩ
4baby САЩ
dessi_v САЩ
Tanja Grab САЩ
INESS САЩ
Vikii САЩ

zorka Испания
ivomira Испания
leoo2001 Испания
silvi7 Испания
sony janet Испания
Sonka Испания
tolina Испания

TomiiMarti Германия
Rea Германия

natyna
Antoshka Бейрут

zoui Португалия
Sonja Белгия
mai4o Италия
JENI 1 Австрия
mim Израел
lila Кипър
dara_78 Холандия

SEVI ot Франция(Ним)
kery25 от Франция( Рен).
arlette Франция
Ralito Франция

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Редактирано 15 пъти последният път 10.01.2008 02:13.

Re: Колко сме чужбинските мами все пак?
Изпратено: dany_ip (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 16:12

Тъкмо си изказах мнението в другата тема"за" или "против",хаиде сега и тукsmiling smiley
Аз намерих Биберончето през 2005 година.В началото само четях,но после се престраших и се регистрирахsmiling smileyТук споделих първите си вълнения около теста ми за бременност и нямах търпение някой да ми отговори!И сега си спомняам първото мнение беше на mamasteli и толкова много ме зарадва.........
Иначе за протокола-живея в Канада.

Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 16:41

Славея, много хубава идея да изброиш вси4ки. uspeh thumbs up Дори не подозирах колко са много. Аз знаех само за 5-6 майки които са в 4ужбина. Аз съм тук от 3 години в САЩ и нямам търпение бабите и дядовците да си видят вну4ката ама ще има да 4акаме smiling smiley Това е от нас.. Целувки smiling smiley

Изпратено: Antoshka (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 16:44

Аз -във Бейрут

Изпратено: Antoshka (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 16:47

Опс -то ме имало в списика, съжалявам glupi

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 17:02

Slaveia,мерси за темата,има и две мами от Израел,но не им помня никоветеsad smileyДопълвам : SEVI ot Франция(Ним),както и kery25 от Франция( Рен).

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Sonja (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 17:05

Здравейте!
Адашке, идеята е страхотна!
Аз посещавам Биберон4ето от на4алото на тази година т.е. от 8-9 месеца. Намирам много полезна информация и подкрепа тук... uspeh

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да дадеш живот, да родиш дете, да го отгледаш и възпиташ -не е ли това достойно? Не е ли всичко това важна част от човешкото призвание?

Изпратено: TomiiMarti (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 17:17

dany_ip Написал:

споделих първите си вълнения около
> теста ми за бременност и нямах търпение някой да
> ми отговори!И сега си спомняам първото мнение беше
> на mamasteli и толкова много ме зарадва.........
> Иначе за протокола-живея в Канада.
>
I na men parvoto mi vpe4etlenie(rasbira se pologitelno)be6e za mamasteli smiling smiley

Изпратено: ivomira (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 17:26

Slaveia-super si!Dosta mami sme bili!
Naistina imame nujda ot tozi klub!

Мария Исабел е родена в Барселона на 20.03.2005

Изпратено: mamaBotz (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 18:30

I az da se vlkuicha v prebroiavaneto.Pisha mnogo riadko tuk,no vseki den vi cheta s udovolstvie.Kazvam se Boriana i jiveia v London.Izvinivam se za latinitzata,no pisha ot rabota i ne sam zapoznata kak raboti Kredora smiling smiley

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[url=http://www.TickerFactory.com/]

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 19:16

Blagodaria za temata,slaveia

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 20:06

thumbs up slaveia браво за темата!

Lilypie Maternity tickers

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 20:14

Колкото и да се броим момчетата,полза няма,освен да докажем,че мнението на около 30 мами от чужбина не се смята за нищо.Лека вечер!

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: lila (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 20:40

мисля че идеята за клубче е добра.аз живея в кипър от 6 год.

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 21:00

straxotna tema Slaveiawinking smileydano da si imame sobstven klub,i az ne podozirax,4e sa tolkova mnogo mamite v 4ujbina

Изпратено: tolina (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 21:12

Zdraveyte ! Temata e hubava , dano se saberem poveche mamcheta. Az se kazvam Vanya y jiveya vav Valencia - Ispania.

Изпратено: mai4o (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 22:13

Ето ме и мен smiling smiley
Доста са се разгорещили страстите по повод да има ли клуб за мамите в чежбина или не.Даже гледам,че и сръдни има.Недейте така момичета,та кой ви е накарал да се чувствате пренебрегнати тук от това,че няма клуб"Мами в чужбина".
На мен ми е все тая.Не се чувствам пренебрегната,не се чувствам нещо повече от другите мами,които живеят в България.В другата тема имаше изказване на едно мамче,което е опитало да пише в бгмама и останала разочарована от надменноста там.Е,и аз съм от тези разочарованите.Нямаше я тази топлота,която цари тук.Дали живееш във Варна или в софия,или в Париж,или в Лондон мисля,че е все едно.Дано не съм права,но ме е страх от това да не се получи някакво разделение и тук.
На мен ми харесва всички да сме си така,както сега-"живеещи в страната на биберона",единни и всички в купом.
Мисля,че една от магиите на биберона е точно в това,че няма разделение на мами в България и мами в чужбина/или то може би си зависи от хората,незнам доста ми е объркано/
Надявам се да не ме линчувате за това ми изказване.
Прегръщам ви всички и ви целувам!Мая smiling smiley

Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 22:35

Аз съм от мамите за декември И аз не предполагах че има толкова много мами в чужбина

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 22:38

Мая, благодаря ти, че се включи. smiling smiley
Мисля, че тук изобщо не ставя дума за разделяне - колкото останалите клубчета ни разделят, толкова и това би го направило. Държа да подчертая, че каквото и да стане, на мен ще ми е все толкова приятно да посещавам Биберончето, както и до сега.Не ми пречи дали ще има, или не такъв клуб -'Родители в чужбина'... Въпроса, мисля, че е повече принципен.
Нямам никакво намерение да 'натривам' нечий нос или да налагам моето мнение на някой, още повече пък администраторите eye rolling smiley
Както и да е, мисля че пуснатата анкета се обезсмисля с това, че мнението на аудиторията изобщо няма никакво влияние върху решенията които се взимат. smiling smiley Аз спирам до тук с моето мнение.

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Редактирано 2 пъти последният път 09.10.2006 22:41.

Изпратено: mai4o (IP регистриран)
Дата: 10 October, 2006 00:32

Славея,разбрах те.
Ами аз изказах мнението си.Ако все пак се открие такъв клуб ще се впиша и аз в него и много се надявам да си останем така единни pregradka

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 19

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.