Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9
И Английска дружина има.
Изпратено: ГАЛИНКА (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2008 12:00

Здравейте на всички, sashabarns ,mamaBotz , dori1, bubolechka ,sarni4ka,bibis,slaveia ,аз и естествено всички останали от биберона.Тук нека споделяме всичко което ни вълнува.Аз например искам да попитам мамите които взимат детски подала съм документите преди 2 месеца всичко което са ми искали съм пратила актове за раждане и т.н.и от тогава никакво известие повече не получих, вече 2 месеца чакам това значи ли че ми отказват или има проблем и трябва да се свържа с ревенюто.

Re: И Английска дружина има.
Дата: 11 January, 2008 12:15

Dori 1 i tebe 4akame mai dnes e oti6la da rajda.Uspeh i leko rajdane.

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2008 12:34

Има, има, ама сме слаба ракия (grinning smiley Като гледам другите отчетни темички, англичанките си траят winking smiley

Гале, най-добре им се обади пак на тези в ревенюто, ако имаш реф. номер. Покрай Коледа и Нова година така са се разработили, че....Най-вероятно скоро ще получиш писмо с инфо.

Започвам с времето днес - гадна работа! eye rolling smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Изпратено: bibis (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2008 14:43

Ето ме и мен леко раждане и аз пожелавам.Незнам за детските звани пак.Април ще се роди още едно момиченце на моя приятелка и сега ходим да разглеждаме легла и колички аз май се вълнувам повече от нея.

<a

Изпратено: bubolechka (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2008 15:17

Здравейте и от мен. Малко се излагаме английската дружина наистина...трябва да се вземем в ръце.
Аз съм в гадно настроение днес и мрачното време навън хич не ми помага да го оправя. Дано на вас не ви действа както на мен. Пожелавам ви хубав ден!

За да повярваш в доброто, трябва да започнеш да го правиш. tongue sticking out smiley.
На умен човек се говори веднъж, на глупав - хич.

pregnancy week by week

Дата: 11 January, 2008 16:34

Бибис, около нас има само бременни. Една моя позната ще ражда сега февруари, че само за бебета говорим в последно време. И брат ми чака трето дете, ама им казали че може да са близнаци (grinning smiley

Буболечке, кога ще се видим с теб, че да се наприказваме на воля, душко? kiss

Дата: 11 January, 2008 16:44

Мацко, много ме натиснаха на работа знаеш как е, но другата седмица обещавам да посветя един цял ден на теб kiss
Илито да оздравее напълно и ще се организираме веднагически grinning smiley

За да повярваш в доброто, трябва да започнеш да го правиш. tongue sticking out smiley.

pregnancy week by week

Дата: 12 January, 2008 00:35

Много обичам бременни едни такива сладки и хубави. Булченските снимки които видях са повече от страхотни grinning smiley и двете сте много нежни и крсиви

<a

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2008 10:24

Хей, англичанки, не пропускате раговора за времето, значи! smqh

Аз имам приятелка в Лондон, но май не общува с българи, та едва ли някоя от вас я познава. Беше женена за англичанин, но се разведе. Има момченце на 8 години. Живее в Челси и работи в Сити-то в иншурънс-кампъни.

Изпратено: mamaBotz (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2008 15:25

Здравейте момичета,
За съжаление не мога да се включа във вашата темичка,тъй като не живеем вече в Лондон.Миналата година се преместихме да живеем в Канада.Но с удоволствие ще ви чета-все още ми е някак носталгично и много се радвам като споделяте за живота си там.Поздрави,Боряна.

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[url=http://www.TickerFactory.com/]

Изпратено: sashabarns (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2008 20:59

Ами ,то и аз така,само че от септември месец съм си в Пловдив,та сега незнам като съм омъжена за чужденец каква съм .Понякога ми липсва живота там,но става въпрос основно за магазините....ех, New Look,Next,Monsoon,H&M.....Но пък тука сняг,веселба,родители,приятели...ново бебе(дай Боже) grinning smiley Та,засега сигурно повече ще ви чета и по-малко ще пиша. tanc

Дата: 13 January, 2008 01:39

Днес беше цял ден хайманосване! По магазини, насам натам, чак сега се прибрахме. Бързам да ви 'проверя' и се паркирам winking smiley

Дата: 13 January, 2008 09:14

И аз вчера цял ден по магазините, взе ми се акъла от народ и намаления, ама днес съм на работа пак sad smiley
Буби, ти какво си купи от магазино?

pregnancy week by week

Дата: 13 January, 2008 11:51

Мацки да ви питам взималили сте си нещо от IKEA едни приятели вчера ходиха и какви ли не неща са си взели много сладки шарени комплекти за бебешки легла и разни шкафове нали сме в нов апартамент и трябва всичко да си вземем,но мъжо видя ,че някои са правени в сърбия и не е много навит,а аз искам разни шарениики за малката

<a

Дата: 13 January, 2008 13:40

За IKEA, пазарували сме, но само два пъти. Имат интересни неща обаче, наши познати са и големи фенове. Ние навремето си взехме дюшек за гости от там grinning smiley на мен лично стилът им не ми допада - малко ми се виждат еднодневки...Бибис, след Коледа бяхме във вашия район със семейството, имате си много интересни магазини, и всичките близо един до друг!

Бубче, ходихме да гледаме килими и поръчахме мебелите за Илиянкината стая. За себе си, си купих два панталона от намалението в Бенетона и пудрата в другата тема в Хубава жена. А и сироп за кашлица за дребната eye rolling smiley Пазете се от тези вируси, че е ужас!

Дата: 14 January, 2008 12:48

Не ми говори за вируси ,направо откачам баткото от училище носи всякакви модели, ваканцията бяхме добре и сега пак.Като се има в предвид съучениците му пакита кашлящи няма как.Продължавам с времето днес - пак гадна работа! eye rolling smiley Как завиждам на снега н БГ.Лек ден на всички!

Дата: 15 January, 2008 12:05

Dori 1 e rodila mom4ence Ivo,no podrobnosti neznaia 4akame da se vklu4i s razkaz v koia bolnica v London i kak e proteklo vsi4ko.Izviniavam se za latinicata.

Дата: 15 January, 2008 12:29

Честит юнак на Дори! Чакаме включване!

Днес времето е отврат!!Не, че няма друго за какво да говорим, но наистина е ужас при нас в момента.

Дата: 15 January, 2008 12:41

Наистина е гадно сутринта докъто заведем баткото на училище с малката станахме кокошки мокри и по- цял ден в къщи изкукваме.

Дата: 15 January, 2008 12:44

То пък и къде да отидем освен в някой шопинг и това омръзва особено тук в Лутън е голяма скука, кажете с какво се забавлявате вие или поне децата, че моите пукнаха от скука.

Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.