Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789>>
Страница:8 от 9
Re: И Английска дружина има.
Изпратено: ГАЛИНКА (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2008 11:49

Zdrasti mila dai pravilno naimenovanie,4e Starford osven v bg pred niakoi blok tuk mai niama,ima stamford vij tuk [maps.google.co.uk]ili Stratford? Chakame novo zapitvane.

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2008 09:17

ми каза ми че е старфорд,освен да не е разбрал,може би се казва Стортфорд,малко селце каза че е ,летял е от Лутън,така че е близо до Лутън сигорно,Няког да ми даде повечко информация за това селце ако може

Изпратено: daksi (IP регистриран)
Дата: 14 February, 2009 15:15

я да побутна аз темата че никакви ни няма.Та значи да докладвам аз -половинката ми вече има работа.Голям зор беше но се надявам нещата да се пооправят сега.След две седмици се местим в нов flat и веднага след това отиваме в БГ за 2 седмици-нали е нов работар и не може да си вземе повече отпуска.Но нищо -i на това сме доволни.Миналият четвъртък бях в Лондон в БГ посолство за виза-голям кахър ми беше но днес паспорта му пристигна с ВИЗА вътре така че започвам да планирам пътуване.Ами това е засега от нас.

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2009 19:03

Английски мами, защо така никой не пише?
Аз отдавна не съм редошна, че нещо все не ми оставаше време, но сега нещо ми прещрака и си викам я да взема да драсна някой и друг ред...smiling smiley

Дакси, много се радвам че с твоя мъж нещата са се наредили. Пожелавам ви приятна почивка в Бг!

При мен, нищо интересно освен че имам ужасно много за учене...даже днес трябва да предам едно есе, а още не съм го свършила. Та и затова сега ви оставям и отивам да пиша (стискайте палци)

cunki

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: ГАЛИНКА (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2009 11:58

Здрасти и от мен ,аз съм в crazy депресия от тази сива и скучна зима ,болести и сега с шарката на малките вече доизкуках,нещо и пред компа не ми се сяда,абсолютна депресия.Чакам да дойде cvete пролетта малко да се разведрим да излизаме повечко и да спрат болестите.Миме d good luck стискаме палци и на краката за теб.Мами англичанки не можем стигна испанките по neee писане никога.Чао за сега. celuvki

Дата: 14 April, 2009 11:06

фф едно ми е такова тази сутрин -носталгично някакво.Търсех нещо в youtube и попаднах на БГ патриотични песнички.Дорева ми се.
Ходи ми се в Пазарджик-много.Sorry за спама
[www.youtube.com]

Дата: 29 May, 2009 17:00

Здравейте компанията.Да ви кажа яйце ми се пече на дупето тези дни.Както казах преди няколко дни отстраниха ме от работа за 2 седмици по обвинение че съм спала на нощно дежурство.Имам си една пациентка дето вгорчава живота на цялото отделение.На мушката съм и от 3-4 месеца.Търпях търпях ама вече не се издържа.Този път ще се разправям с нея един път и завинаги.Такова социално зло не съм виждала през живота си.Знае си правата като инвалид -не работи получава помощи и целят свят и е крив.То не бяха обвинения срещо кой ли не .Тъкмо се прибирам от среща с citizen advice bureau.Много ми е чоглаво ама ще се взема в ръце и ще докажа че съм невинна.Охх извинявайте че ви товаря с моите глупости ама да ви кажа олекна ми като споделих.

Дата: 30 May, 2009 00:07

Дакси здравей...много кофти това дето е станало на работа...тази пациентка ли те обвини?
Ами от бюрото какво казват...??
Дано всичко се размине и се върнеш скоро на работа!

А другите момичета - защо никой не пише. Аз тъкмо реших да ставам по-редовна тук...пък той никой не пише и затова избягах в темичката на испанските мами smiling smiley

Изпратено: 4ebyra (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2009 00:55

I na nas nie mnogo tapo

Дата: 21 June, 2009 14:20

Привет 4ebyra, аз ти писах и в другите темички...но и тук да се разпиша...
Разкажи ни нещо за теб...от колко време си тук, с кой си...мама ли си или ще ставаш скоро smiling smiley ??

Дата: 21 June, 2009 20:22

zdravei pisanka81 kakvo da ti kaga ot godina i polovina sam tyk imam momi4ence na 5 meseca michelle se kazva.i az kato vsi4ki mami si ymiram ot skyka vav Anglia.

Дата: 21 June, 2009 21:02

Ами хайде ще се срещаме сега лятото...аз шофирам така че ще идвам към вашия район или пък ще ходим към Лондон. Аз лятото ще съм съвсем сама, така че и на мен ще ми се отрази добре малко компания...
Аз по принцип съм чувала че в района на Чатам и Джилингам има доста българи...около вас няма ли други мами?

Дата: 22 June, 2009 01:34

IMA AMA VSEKI SE E SVIL ZNAE6 KAK SA BALGARITE

Изпратено: tanya4276 (IP регистриран)
Дата: 24 June, 2009 13:46

Zdraveitena Vsichki ot angliiskata drujina!
Az sam Tanya i jiveya v Oxford, UK. Maika sam na 2 prekrasni dechitza - Sophie na 4 godini i Teo koito e samo na 9 mesetza.
Mnogo se radvam che namerih foruma na bebe biberon. Ako niakoi iska da si korespondira ili da me pita za Anglia, molia Vi napravete go. Az jiveye tam on 5 i polovina godini i dvete mi dechitza sa rajdani tam. Sega sme na gosti na baba i dyado v Bulgaria.

Chao zasega,
Tanya

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2009 22:16

Привет от мен, дружина! Да ви питам, кефите ли се на жегите? (grinning smiley Ние днес бяхме на плаж, и както нямаше много сънце, така изгоряхме.
Таня, Чебура, добре дошли!

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Дата: 29 June, 2009 00:05

smiling smiley mersi

Дата: 29 June, 2009 00:28

Здравейте и от мен...Таня добре дошла!
Славея, много му се кефя аз на хубавото време...smiling smiley
Жалко само че съм самичка sad smiley
Днес изпратих Нати и майка за Бг и останах съвсем сама в къщи. Така ще съм до края на лятото...но се надявам че все някакси ще се оправя...
Хайде, какво става - ще правиме ли среща другия уикенд??

Дата: 30 June, 2009 21:20

Здравейте момичета, гледам никой не пише - сигурно всички сте навън...ами то на това хубаво време, как да не му се радваш smiling smiley
Аз всеки ден в обедната почивка отивам да "полегна" в парка да се насладя на хубавото време.

Хайде пишете като имате време...!

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 11:11

Има ли мами , живеещи в Бирмингам?

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Дата: 29 November, 2009 17:38

Я да видим ако побутна тази темичка, дали някоя английска мама ще се сети да пише..??
Самко, сигурно има мами в Бирмингам, но явно никой не пише...
Славея - с теб така и не успяхме да се видим лятото, ако искаш сега по празниците ако сте тук може да се видим. В хайд Парк има Winter Wonderland и ако искаш може да се видим там с децата?
Галинка - мила, и с теб не сме се чували от сто години...как сте?
Дакси - а ти?

Страници:  <<123456789>>
Страница:8 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.