Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9
Re: И Английска дружина има.
Изпратено: ГАЛИНКА (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 22:41

zdrasti Ееее Миме добре че си ти да потдържаш темата ,как сте вие?Разглеждам снимките много сте хубави ,Нати е пораснала и много сладка с тази прическа и се наканете някоя неделя да ни дойдете на гости да се видим и побъбрим.Хайде и другите момичета от форума да ни посещават по често и да споделят как се подготвят за dar празниците , Дакси май изчезна за доста дълго?Това за сега от мен.

Изпратено: sashabarns (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 15:39

Гери,миналата седмица бях в Бирмингам.Такъв шопинг му дръпнах,че едва си носих куфара накрая crazyАма съм супер доволна ,накупих на децата страхотни дрехи и играчки,на майка взех лилави кожени ръкавици и шапка отМаркс и Спенсърс,на татко 2 якета от Праймарк и разни блузи,а на Крис донесох сосиджита и козе сирене grinning smiley

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 21:12

Привет момичетаааа!
Гале - ти влизаш тук и без да се обаждаш, така ли..? Обещавам сега по празниците да намерим време да се видим smiling smiley Ти какво ще им вземаш на малките за Коледа - аз на Нати и идея си нямам...давайте идеи момичета..
Саша - хич не те виня за шопинга, и ние това сме си говорили с мъжо, че ако до някое време се махнем от тук...задължително ще се връщаме да си пазарим..особено по коледа...толкова е красиво по улиците! А вие иначе свикнахте ли с Б-я. Малките зайци са много сладки!

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 4 December, 2009 14:17

Ами на Крисчо не му е особено лесно понякога,пък и езика не ща да научи както трябва.Все казва,че не може да нарече Б-я в къщи и го разбирам,на мен ми беше такова в Англия.От друга страна помощта на майка и татко,приятелите,спокойствието,което имаме тук са просто несравними.Дори раждането ми тук беше по-добро от това там.Някой ден,децата като пораснат може и да се върне,но засега ще се наслаждаваме на шопинга няколко пъти в годинатаgrinning smiley

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2009 00:36

sashabarns Написал:
-------------------------------------------------------
> Гери,миналата седмица бях в Бирмингам.Такъв шопинг
> му дръпнах,че едва си носих куфара накрая Ама съм
> супер доволна ,накупих на децата страхотни дрехи и
> играчки,на майка взех лилави кожени ръкавици и
> шапка отМаркс и Спенсърс,на татко 2 якета от
> Праймарк и разни блузи,а на Крис донесох сосиджита
> и козе сирене
>
>

А така.Говори ми, говори ми.Честити ти покупки! smiling smiley

Трябва ми инфо от живеещи там. sad smiley

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Дата: 12 January, 2010 20:56

ЧНГ английски мамчета...как сте, къде сте?

Саша - сега прочетох за страхотната новина за трето бебче - Честито! лека бременност и пиши колко остава... ти всъщност може и да си писала другаде, но да не съм прочела sram

Изпратено: Ned_i_Mama (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2010 21:38

Хей, здравейте!

Къде сте се загубили от Януари насам? От 1.07 сме в Лондон с мъжа ми и детето - момченце на 3 г.

Ще се радвам да обменяме инфо, със сигурност ще имам доста въпроси...

Поздрави!

Дата: 1 July, 2010 21:42

Привет Ned i Mama kitka
Пристигнахте ли, как беше пътуването?
В кой квартал живеете, ние сме в Есекс. Сигурно още не са ти много познати...но общо взето ние сме на Изток.
Ако искаш ми звънкай - това ми е номера - 078 2544 1781 - Мария.
Малкия да го запишете на училище, че да може да тръгне на есен...щом е на 3 годинки, ще го вземат за по 2 часа на ден...хем ще учи английски.
Ами това е...пиши когато можеш smiling smiley

Изпратено: dodo1 (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2010 10:16

znam,4e ima mnogo maiki v london,no ne sa mnogo aktivni po forumite.nie jiveem v raiona na uxbridge,mnogo 6te se radvam ako ima maiki naokolo da se sre6nem na kafe.az imam dvama sina na 2,5 godini i na 1 mesec.sorry,ama nqmam kirilica.

Дата: 20 July, 2010 00:16

dodo 1, здравей, ами май аз съм единственото Английско майче, което пише по-редовно тук...Ние сме далеч от теб - в Есекс живеем, но ако искаш може да се срещнем в някой парк в центъра smiling smiley
А иначе като намираш време, пиши тук smiling smiley

Дата: 21 July, 2010 21:32

mnogo bih iskala,no mi e trudno s dve deca da hodq do centara.mnogo e sku4no no kakvo da se pravi.a dali ima nqkakvi saviraniq na bg deca nqkade.na praznici naprimer

Дата: 24 July, 2010 12:59

Додо, по празниците със сигурност има събирания, но са много малко в годината...По Коледа и Великден и май това е.
Вие от колко време сте тук?
Аз имам приятелка, която живее в Уотфорд, мисля че това е сравнително близко до вас...малкото й момченце е на 2 годинки...ако искаш може да говоря с нея да се срещнете smiling smiley

Дата: 25 July, 2010 11:58

nie sme ot 10 godini v london,jiveem v west drayton.golemiqt mi sin e na 2.5 a malkiqt na 1 mesec.imam kola,taka 4e moga da patuvam.mnogo 6te se radvam da se vidim,ako ima sabiraniq na maiki nqkade s udovolstvie bih do6la.

Дата: 1 August, 2010 23:43

Дзак,ха познайте кой ще яха шотландски крави за Коледа?

Дата: 23 January, 2011 00:02

Англичанки....има ли някой тук? smiling smiley

Изпратено: nelikaravasielva (IP регистриран)
Дата: 14 June, 2011 00:27

Zdraveite BG-mamita v UK ot okolo godina i tri meseca sum tyk i jiveem na Isle of Wight imam dushterichka na blizo 6 meseca i skoro se mestim v London(Romford) reshih da se registriram v podoben sait zashtoto znam che bulgarite v London sa dosta az tyk poseshtavam razni detski centrove no obshtyvam glavno s anglichani hybavo shte mi e da obmenq malko rodna rech a i spodelen opit ot patili mamita shte se radvam da obmenim ne mi haresva mnogo zdravnata im sisitema tyk i za tova razchitam izcqlo na podobni saitove smiling smiley

Дата: 16 June, 2011 00:00

Привет Нели, аз се казвам Мария и живея Много близо до Ромфорд. Много ще се радвам да се запознаем като дойдете насам smiling smiley
Аз имам дъщеря, която е на 6 и половина smiling smiley
До скоро и успешно преместване smiling smiley

Изпратено: RADINA170 (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2011 17:13

zdraveite!a sam v london ve4e i SPE6NO tarsq rabota-molq pomognete mi ako mojete-6te sam vi blagodarna.kakvato i da e rabota-4istene,gotvene,gledaane na deca-vsi4ko.blagodarq vi predvaritelno.

Дата: 9 December, 2011 11:53

Радина, добре дошла на Английска земя. Аз за съжаление директно не мога да ти помогна с работа, но мога да ти препоръчам един бг сайт - bghelp.co.uk Там може да намериш обяви за работа. Също и по българските вестници - будилник и БгБен.
Ако си търсиш работа като чистачка, направи си лефлети и обиколи по-богаташките райони около вас и пускай през пощенските кутии. Все от някъде ще ти се обадят. Успех! Ако имаш нужда от някаква друга помощ - пиши.

Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.