Родители зад граница : © Български Бебе Център
Жена за гледане на дете/възрастен
Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2008 12:24

Моят мъж го нямаше в София един месец/с малко прекъсване.Наложи се да търся жена, която да води Сами на ДГ.Попаднах на страхотна жена!Много симпатична и отговорна!Чиста и спретната!Тя е леля на моя близка.Днес и приключва ангажимента, защото Тони утре живот и здраве си пристига.

С лелята се заговорихме и разбрах, че иска да гледа деца или възрастни в чужбина.Предпочита Италия или Испания,но по принцип на всякъде би отишла.Пускам темата, защото съм чувала, че много българки зад граница си търсят точно сънародничка за помощ.Включително и моя приятелка в Германия доскоро търсеше усилено.
Препоръчвам жената.Много ще се радвам,ако мога да помогна и на двете страни!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Re: Жена за гледане на дете/възрастен
Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2008 20:14

еи Гериии ,търсих аз жена да живее с нас и да гледа Емма и не намерих ,оотказах се и да по4вам работа ...късни4ко ве4е ,4е говорих с 6ефовете .Ако по4на по нататъка не6то и имам нужда 6те пи6а .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Дата: 22 February, 2008 21:27

Их, значиии!
Нали последният месец съм сама и не чета навсякъде като преди, не съм разбрала, че търсиш жена по-рано.Сега ме е яд.
Всяко зло - за добро!
Може друг да го огрее!

Изпратено: Sonja (IP регистриран)
Дата: 27 February, 2008 12:20

Гери, на мен ми трябва спешно жена за гледане на децата!
Живея в Белгия!
Ако жената не е поела ве4е някакъв ангажимент, ще ти бъда благодарна да ми дадеш някакви координати!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да дадеш живот, да родиш дете, да го отгледаш и възпиташ -не е ли това достойно? Не е ли всичко това важна част от човешкото призвание?

Изпратено: melani (IP регистриран)
Дата: 27 February, 2008 15:50

Здравей,Самко smiling smiley
Браво,4е си пуснала тази теми4ка, на много мами 6те е от полза. yeah smiley
Аз са6то си тарся жена да гледа моя мал4о.Дори сам пуснала няколко обяви.Намерих една жена,много приатна и симпати4на,но и предложили по добра оферта в Австриа.Много сажалявам,4е така се полу4и, изглежда6е много отговорна жена.
Ами ако се интересува сериозно твоята жена,можем да направим вразка.Не знам и за какви пари е готова да работи.
О4аквам отговора ти с нетарпение и се надявам скоро да намеря подходя6та жена,дано и други май4ета се вклиу4ат.
Благодаря ти предварителноpregradka

Дата: 27 February, 2008 16:05

.

Редактирано 1 пъти последният път 27.02.2008 16:08.

Дата: 27 February, 2008 16:07

Здравейте!
На Славито и пуснах координатите, ще ги дам и на Мелани!
Дано пък някъде стане работата и да има доволни!

Доколкото знам жената е наясно с цената на труда в чужбина и предполагтам, че ще иска заплащане подобаващо на заплатите получавани за работа от такова естество!
Аз ви пращам лс с телефона и вие ще си кореспондирате и разбирате!

Дата: 27 February, 2008 20:14

Ааа, аз бях първа! Гери, да не стане кавга сега...
шегувам се... А сега сериозно - Говорих с жената - прозву4а ми много симпати4на и интелигентна... ще се радвам ако се разберем да дойде - все пак ще се 4уем отново и ще се доуто4ним... На мен ми трябва колкото може по-скоро и само заради това може да се разминем...
Гери, благодаря ти още веднъж!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да дадеш живот, да родиш дете, да го отгледаш и възпиташ -не е ли това достойно? Не е ли всичко това важна част от човешкото призвание?

Дата: 27 February, 2008 22:43

Да,така е!
Няма да се караме!
Много ми се иска да услужа и накрая да има доволни!
Ако нещо те интересува спокойно можеш да ми пишеш на ЛС.
Но ако нещо разбереш тия дни кажи на Мелани да знае!Да не я държим в неведение!Независимо дали сте се разбрали с жената или пък тя не може да дойде толкова скоро,пиши, за да знае Мелани какво да прави!

Изпратено: melani (IP регистриран)
Дата: 28 February, 2008 00:22

Здравейте,мацки smiling smiley
Ама разбира се,че няма да се караме,аз мога да изчакам,въпреки,че вече и се обадих на жената.Не ми е толкова спешно,така че няма проблеми ne
Успех Соня и дано се получи при вас thumbs up .Аз имам няколко съобщения на е-мейла,но питат само за заплата,а за изисквания и задължения-май никoй не го е грижа.
Ами за сега ще из4кам,да видим какво ще се намери...
Целувки от мен и ще чакам новини!

Дата: 29 February, 2008 15:50

Здравейте!
Както предположих, 4е може да стане - разминахме се с жената, защото на мен ми трябва спешно, а тя няма готовност веднага да дойде!
Намерих жена която е готова да запо4не от понеделник и това ме устройва пове4е. Тя е тук в Белгия - също българка.
Мелани, може да се уговорите - може да се полу4и при вас. Аз ве4е и се обадих и й казах, 4е съм си намерила 4овек... Желая ти успех!

Жена за гледане на дете/възрастен
Изпратено: ladydi_lazarova (IP регистриран)
Дата: 14 August, 2009 08:52

Аз съм на 40 - търся си работа в чужбина, но е много по-добре в семейство на българи. Учителка съм по професия, мога да гледам деца, да почиствам, готвя или да се грижа за възрастен човек. Нямате ли някаква идея? В България заплатата ми е крайно недостатъчна.

Изпратено: reinaSofia (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2009 23:16

Е какво стана с жената? Намери ли си работа?
Не е зле тази тема да стои по напред и да се възползват нуждаещите се от нея.
Ние за сега оставаме в Бг, но има ли възможност да се върнем, ще търся оферти тук.

Дата: 2 September, 2009 00:37

Да ти кажа не съм я чувала отдавна и незная.

Изпратено: pollyatanasova (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2011 20:48

Здравейте майчета, аз съм на 36 години от София.Имам 3 прекрасни деца на 8,5 и на 1г и 8 месеца.Дипломиран социален работник съм.Положението в България е трагично и търся работа в чужбина за гледане на дете/деца или на възрастен човек. Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.
Поздрави!

Изпратено: nadkavalcheva (IP регистриран)
Дата: 2 December, 2011 13:05

Zdraveite skapi maiki-az imam nuzda ot rabota,a vie-ot pomost-az predlagam svoiata pomost na bg maiki koito ziveiat v Cuzbina-v momenta sam v Sveicaria-rabotih tuk 5 god-gledah dete na 5 god,novorodeno bebce,dete na 9 god i sega pomagam na svoi priateli i sastevremenno tarsia rabota.Po profesia sam inzener,bila sam i detska ucitelka predi tova,imam siofiorska knizka i nai vazno-opit v komunikaciite s deca-ste se radvam ako niakoia bg maika proiavi interes i mi se obadi.Priaten den.

Изпратено: deniPB (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2013 00:18

Zdraveite!Ot skoro sam maika na dva prekrasni sina,ediniq na 1god.i 6meseca,a drugiq na 3 meseca.Ako i druga mama ima nujda da i se gledat decata,moje da raz4ita na men.

Изпратено: deniPB (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2013 21:29

Zdraveite,imam 2 malki deca,no moga da pomogna i na druga maika s otglejdaneto i domakinstvoto.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.