Родители зад граница : © Български Бебе Център
Италиянските мами да се съберем отново!
Изпратено: ani4ka86 (IP регистриран)
Дата: 7 June, 2008 23:07

Аз не съм влизала отдавна във форума.Преди имаше обща тема за майките в Италия,виждам че сега има само на тези който са в Милано.Нека да се съберем отново в една тема и да пишем всички който сме в Италия!Надявам се да сте съгласни?

Re: Италиянските мами да се съберем отново!
Изпратено: mai4o (IP регистриран)
Дата: 12 June, 2008 09:44

Здрасти ,Аничка!Къде се изгуби?Как сте?
Така като гледам и тази темичка няма да тръгне.Май сме доста малко,а и на никой не му се пише.

Изпратено: patata (IP регистриран)
Дата: 13 June, 2008 19:19

Здравейте, момичета. Ние току що я открихме тази темичка. Не ни остава много време да пишем, защото сме още много мънички, съвсем скоро дойдохме в нашата татковина и тия дни ни предстои да се нанасяме в нова квартира. Засега сме при баба и дядо в Тренто.
Много се радвам, че мога да си поговоря с вас на родния български, защото с италянския още ми е голям зор и тук само ме тормозят, че не съм го научила още, а не виждат техния син(моя съпруг)който от 5 г. живее в БГ и пет думи на кръст не може да върже на български. hot smiley Каква несправедливост winking smiley
Как е при вас? Наистина ли сме много малко?

Дата: 15 June, 2008 18:59

Защо сме малко преди се намираше кой да пише,аз нямам врее да намеря старите теми,там пак се връзваше приказка...

Изпратено: mai4o (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2008 09:31

patata,здрасти!Ние сме на 10 кл. от Тренто.
За лятото се прибрахме в бг. ,но като се върнем може да се видим.Имаше и една мама,която каза че е в Роверето,но тя спря да пише.
Аничка,ами хайде напиши нещо де!

Изпратено: bgtangra (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2008 16:43

здравейте,
аз не съм още мама, но в бъдеще и това ще стане smiling smiley Както се очертава, май ще живеем там, та реших да се присъединя към вашия форум smiling smiley Иска ми се да пратя една изненада на моето момче там, някой може ли да ме посъветва за по-евтин, но сигурен начин да изпратя колет от България до Италия? Четох някъде, че някои ползваят бг автобуси за Италия. Аз пратих веднъж чрез бг пощата но ме притеснява факта, че теглото ще е около 1-2 кг и цената ще е доста висока.
Поздрави

Дата: 23 June, 2008 02:45

Майчо,не пиша,че ни се случи нещо неприятно в семейството!Свекито паднала на работа от една тераса без парапет,висока близо два метра и си сшшупи ръка.за щастие се размина само с това,че се е пльоснала право на цимент и можеше и по-зле да е...та сега гледам и нея и детето,та даже ще ми се налага да ходя да я замествам на работа..оф незнам как ще скалъпя нещата,трябва да се разкъсам!А ме чакат и докумети за оправяне в комуната,ходене до посолството...луднала съм!Подготвям се и за пътуване до БГ с малката.Не ми е завидно положението никак,ама...какво да се прави.

Изпратено: mimchetooo (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2010 12:59

Здравейте и от мен,аз не видях че има такава темичка че взех и направих нова "майки в Италия" съжелявам.Не се притеснявайте че сме малко това няма значение.Аз ще се старая да съм активна smiling smiley

Изпратено: Daria55 (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2010 14:48

здравейте много се радвам че има тема за Италианските майки и аз ще бъда активна

Изпратено: mimchetooo (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2010 15:45

СУПЕР

Изпратено: Daria55 (IP регистриран)
Дата: 20 May, 2010 17:52

здравейте искам да попитам има ли майки от Неапол?

Изпратено: gloria (IP регистриран)
Дата: 3 November, 2010 16:54

ZDRAVEITE I OT MEN AZ SAM V VICENZA

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.