Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567891011>>
Страница:10 от 11
Re: Нова Френска Темичка
Изпратено: tmtpuce (IP регистриран)
Дата: 27 March, 2009 03:43

Здравейте Майчета. Трудната седмица мина. И двата изпита минаха добре. Дано и оценките да са добри. Ралииии, искам и аз да отслабнаааа. Заковала съм на 70 кг откакто родих и нито слабея нито дебелея. И ако не ям както трябва залитам, И нали още кърмяяяяя... Няма да се хвалотиш много, че депресията ще ме хване хихихи. Много ти е пораснала сладуранката бе Рали.Кате, и твоята каква красавица е станалааа. Става ми смешно като знам Дами как сваля тука наред каките. Само да си хареса някоя и веднага й прави мили очички и се криви и се усмихваи, пробва да намига...
Хайде аз ще ходя че то пак 3ч ще стане скоро.
Много цунки по всички малки муцунки.

Damien est nй il y a 1 an 7 mois et 9 jours

Дата: 29 June, 2009 14:33

Майчета на млаки зайчета, по сенките ли забегнахте? Сигурно някои от вас са вече в Бг. При нас всичко е наред. Тази вечер ми е последният изпит за тази година. После ваканция. Ама много е топло и Дами трудно заспива. Голямо лято, големи горещини, голямо нещо. Само за басейн е или за плаж.

Дата: 29 June, 2009 14:35

Момичета, нещо проблем имам с началната страница. Не мога да я сменя. Не ми дава да редактирам съобщението. Та ще останем още малко с великденските яйца...ама такива сладки пеперудки сам ви намерилаааа...

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2009 21:39

tmtpuce Написал:
-------------------------------------------------------
> Майчета на млаки зайчета, по сенките ли
> забегнахте? Сигурно някои от вас са вече в Бг. При
> нас всичко е наред. Тази вечер ми е последният
> изпит за тази година. После ваканция. Ама много е
> топло и Дами трудно заспива. Голямо лято, големи
> горещини, голямо нещо. Само за басейн е или за
> плаж.
>

O,Tanq,privet.Radvam se da te vidq smiling smiley
Stana mi mn milichko kato vidqh temata ni online.Nikoi ne pishe veche,dobre che si ti,da ni otsramvash smiling smiley
Cunki na sladurcho smiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: ivkata (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2009 13:50

Привет mоmи4ета!
От сто години не съm писала тук, за което се извинявам smiling smiley
Стягаме багажите за Бг и кой знае кога 6те пи6а пак...минавам да ви кажа, че който иска за парламентарните избори в България може да гласува и в Лил, открихме избирателна секция в кметството на St Maurice Pellevoisin от 8 до 19ч
Поздрави и целувки

Дата: 5 July, 2009 21:05

Здравейте майчета,
Ние днес ходихме да гласуваме. Аз замъкнах и сестра ми. И се разписахме даже и за бг църква. Там даже и Дами се разписа хихихи.
Пишете нещо и вие. Не че не мога да си говоря сама, ама е по-забавно така. Ако ли не приятна ваканция на всички. Много цунки на малките муцунки.

Дата: 31 July, 2009 21:38

Как си изкарвате лятото, сладурани?
Ние днес се върнахме от Варна. Беше ни доста топличко, но пък за сметка на това на плажа беше супер.
Пишете и вие как си прекарвате, какво ново около вас, къде сте това лято ... изобщо пишете.

Дата: 3 August, 2009 17:28

Tanq,dokoga ste si v Bg?
Az sum sega v New York,vchera se zavyrnah ot pochivka v Miami beach i v obshti linii tova e novoto okolo men.

Posle shte napravim malko morence v Bg i zaminavam kum Gurciq za 15-na dni.

Drugite kak ste,kude otmarqte prez lqtoto ?

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2009 23:19

Момичета, привет, искам да ви попитам някой има ли скоро път към България, трябват ми едни витамини магне Б6, струват 3 евро и стотинки,а не мога да открия интернет страница, която да взима поръчки от България, моля пишете ми на лични ако имате полезно инфо, благодаря ви много!

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 21 November, 2009 01:18

Здравей Рали, Магне Б6 е просто магнезий, но това предполагам го знеаш. На мен ми го даваха по време на бремеността заедно с желязо. ЗА да купиш Магне Б6 нямаш нужда от рецепта и това е ново и добре за теб. Към Бг хадене нямам и не съм чувала някой около мен да се е запътил натам. Но ако се отвори нещо ще ти пиша. Иди на сайта на ассобг и пусни обява там. Толкова много народ има, че все някой ще се намери да се вйрне в Бг за празниците. Аз ще се заинтересувам дали мога да пратя лекарства по пощата, ама не вярвам да е законно.
Успех и се надявам бързо да си получиш лекарството

Дата: 21 November, 2009 12:10

Таня,здрасти.
Как си? Направо се забравихме.От няколко месеца не съм се прибирала в Лил,а и пътищата ме отвеждат вече на другия бряг на океана.
На пролет отново ще си дойда и се надявам да се видим.

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2009 15:24

Рали,и аз нямам път към БГ.Освен по пощата ако може да се пратят,но не съм сигурна дали е разрешено.

Рали,Тан4е,бройте ме и мен за срещи4ка smiling smiley

Lilypie Maternity tickers

Дата: 22 November, 2009 02:56

За сега каквото проучих и разбрах не може да се пращат лекарства по пощата. РалиПилот, пробва ли да се свържеш с Ассобг? Имаме и лилска ассоциация ще пробвам да изнамеря сайта и маил евентуално.

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 22 November, 2009 12:15

момичета,благодаря за отзивчивостта,успях да открия и ще ги ми ги донесе една приятелка от париж живот и здраве другата седмица,знам,че е просто магнезии, но тук в бг за съжаления не контролират добавките и като си купувам от бг не ми действа

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 25 November, 2009 17:48

Здравейте момичета,
отдавна не съм писала тук, но при нас настъпиха доста промени в смисъл, че се завърнахме от септември месец в България и след известен период на адаптация може да се каже, че вече се чувстваме добре и тук. Засега не планираме ходене до Лил, но ако някой идва към София може да се обади.
Асоциацията на българските студенти в Лил продължава да съществува, ако някой търси контакти на е-мейл assobglille@abv.bg, имаме и група във facebook, така че оставаме във връзка

Танче, не знаех, че сте гласували, браво! Ние точно тогава пърувахме за Бг и за съжаление закъсняхме за изборите
Рали, а ти какво правиш в USA ?

Поздрави и целувки на всички

Дата: 26 November, 2009 01:17

Ивееее, ама какво стана... защо се върнахте в Бг... sad smiley

Дата: 26 November, 2009 23:42

Привет,
и аз съм изненадана,че сте се върнали Ивка.Много добре се бяхте вградили във Франция,устроен живот и не съм подозирала,че ще се върнете в Бг.
Но може да е за хубаво.

В Ню Йорк съм по един проект,но така се случиха нещата,че се върнах и втори път,и трети и така..Сега съм тук,в очакване на Тенксгивин'и многото хапване тази вечер.

Всичко хубаво на всички.

Дата: 27 November, 2009 09:35

Така е, човек никога не знае накъде ще го отвее вятъра... И аз не съм си мислила, че ще се върнем, но ето че го направихме и за момента не съжаляваме;
човек може да се чувства навсякъде добре, стига да е в хармония със себе си winking smiley
Поздрави и целувки на всички

Дата: 2 January, 2010 02:17

Честита Нова Година, Момичета!
Много зрдаве, радости и усмивки ви желая. Как прекарахте празниците? Ние се забавлявахме добре. Дами даже писа писмо на Дядо Коледа.

Много цунки по малките муцунки!

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 5 January, 2010 11:45

За много години моми4ета! Нека новата Година ви донесе само приятни изненади и хубави емоции! Да сте много здрави4ки!

Lilypie Maternity tickers

Страници:  <<1234567891011>>
Страница:10 от 11

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.