Родители зад граница : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Български/неделни/ училища в чужбина ! thumbs up или thumbs down
Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 5 March, 2009 11:38

Зори,може ли малко по-подробно,за Хетафе.Какви са цените?И как протича учебното реме,сборни групи ли са,или по възраст?
Аз да си кажа се замислих и да поработя,та ще се разтърся,да питам търсят ли учителки, и хем Ерик ще вземам с мен.Аз и без това смо в неделя мога да работяgrinning smiley

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 5 March, 2009 12:36

Инеска,не се плаща,май само в Мостолес искат пари.
Групите са сборни,учат от 12.00 до 14.00 в неделя.Утре ще говоря с моя приятелка,която е към българската оргазация,занимаваща се стова и ще пиша.Учителите доброволно работят доколкото знам

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: tedi73 (IP регистриран)
Дата: 5 March, 2009 15:59

Инесче,ами ако започнеш работа пиши ,че и да запишем Симона в това училище. wink1

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 5 March, 2009 17:25

Хайде,всички в Getafe na училище идвайте,така ще пием кафе всяка неделя ezik.
Край на спама..

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Редактирано 1 пъти последният път 06.03.2009 11:24.

Изпратено: tedi73 (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 00:41

Ами хайде де!

Re: Български/неделни/ училища в чужбина ! thumbs up илl
Изпратено: TomiiMarti (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 09:26

Njamam kredor sad smiley Razbira se, 4e dori da sa samo 2 4asa na sedmiza se u4i.
W Mьnchen otkriha kraja na oktomvri i mojat sin we4e moge da 4ete( sri4a, no wse pak e postigenie),makar, 4e tuk zanjatijata sa samo po 90 min.na sedmiza. Prepodawatelkite sa s pedagogika i ot drugata god.moge bi ste bade legitimirano s diplomi, kato saotvetno se uveli4at 4asovete. Da ne zabravjame, 4e w u4ilistata izvan BG u4at samo za BG istorija i geografija, a ne i vsi4ko dopalnitelno, kato matematika,fizi4esko,risuvane i t.n.Poznavam germanka s basta ot BG i majka germanka, kojato znae perfekten BG,a e hodila ot 12-godi6na w BG u4iliste.

Дата: 11 March, 2009 14:55

А някой знае ли как протича учебната неделя?Има ли часове,междучасия?Изобщо всякакви подробности ме вълнуват!
Аз лично бих записала сина ми в училище,легитимно,където дават дипломи,за да му спестя изпитите в БГ някой ден.

Изпратено: reinaSofia (IP регистриран)
Дата: 17 March, 2009 23:32

Днес, съседката ,която е румънка ми каза , че децата им ще имат от догодина 2 часа на седмица румънски. Имало някакво споразумение ,между стараните.
Кога ли и нашите управници ще направят нещо и за нашите деца?

Изпратено: arlette (IP регистриран)
Дата: 29 March, 2009 10:38

Това за Обесването на Васил Левски беше много свежо.

Аз живея в Сиатъл(Северна Америка).От къде мога да намеря информация дали тук има подобно училище?

Always All Ways

Дата: 31 March, 2009 13:29

arlette Написал:
-------------------------------------------------------
> Това за Обесването на Васил Левски беше много
> свежо.
>
> Аз живея в Сиатъл(Северна Америка).От къде мога да
> намеря информация дали тук има подобно училище?
>
>

Има линк на първа страница,с градовете и адресите,погледни там!
Гледахте ли Емигранти в събота?Точно такова училище даваха близо до Валенсия,и бг учителки.

Изпратено: angela (IP регистриран)
Дата: 31 March, 2009 17:14

Здравейте!Всеки един език си е богатство и още повече ,че в кръщелното ти да пише че си българин и да не знаеш български,аз съм за такова училище.
Дани бих го записала от 6/7 год.
Гледах предаването и се учудих ,че 19 000 деца има тук бълг. които са в училищна възраст .

Редактирано 1 пъти последният път 31.03.2009 17:21.

Дата: 7 November, 2009 15:37

Да кажа малко инфо от първа ръка,че МОН не признава диплома на никое неделно училище в Испания(заради малкия брой часове).Тоест,ако си дойде дете в училищна възраст,не може да бъде записано просто ей така в училище!

Изпратено: pazoni (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2009 16:06

Аз не 4е имам намерение да записвам децата,но ми стана интересно,какво трябва да направят ,за да ги запиша .Тук идват и по4ват,дори една дума да не знае,заедно с врьстниците си и ако ве4е не напредва ,повтаря .А там как е Инеска?

Изпратено: doris-isp (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2010 19:30

zdr
az o6te ne sam rodila i ve4e si mislq po taq tema. tuk nablizo nqma bg uchilishta no az sam tvardo za. maja mi e dominikanec i ako ne se postaraq da pokaja na bebo balgarski znam 4e nqma da se nau4i dori da go dovori. na 14god.vazrast se premestihme da jiveem v USA(s roditelite mi i sestra mi) i zatova znam 4e v tamo6nite uchili6ta ima specialna programa i vseki sledobed se sabirat bg deca i bg uchitelka im pomaga da si pi6at doma6nite i im prepodava bg ezik.
ima mn voda da izte4e do togava, no az 6te napravq vsi4ko vazmojno patrick da govori i 4ete na bg ezik

Изпратено: crazy_berimed (IP регистриран)
Дата: 1 April, 2010 02:00

С две ръце съм за.Точно в неделя,когато ходихме на българо-сръбска църква в Бостън за цветница,се замислих че на дребната и е време да проговори на нормален български,а не да ми вика камон,мамо,сори...иразни такива.Бих искала да има повече конткати с българският език,култура и история,сега живеем в космополитно "село" и никога не се знае дали няма да избере пътя назад към Родината.Ще бъде забавно ако каже bring me my халатчи lud smqh

[URL=http://puzkarapuz.ru/]
[U
Деничка-родена на 15.10.2007, тежи-2,850 и е висока-52см; 15.11.2007 тежи-3,950 и е висока-53 см; 18.12.2007 тежи-4,780 и е висока-57 см;
18.01.2008 тежи-5.130 и е висока-60.5 см; 18.02.2008 тежи-5.340 и е висока-62 см; 14.03.2008 тежи-5.640 и е висока-64 см; 16.04.2008 тежи-5.910 и е висока-66 см; 16.05.2008 тежи-6.050 и е висока-67 см; 15.09.2008 teji-7.400 i e wisoka-74 sm

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.