Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Пролет е! Да си поприказваме!
Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 2 November, 2009 09:12

Нова темичка за разговор пускам вече, в която дано си споделяме по-малко проблеми и повече радости от ежедневието.
Аз за съжаление почвам с проблемитеsad smiley : със схваната врат съм, някакво възпаление на нерва имам и ходя от седмица почти с шинаsad smiley Бяха ужасни болки, но сега съм малко по-добре и все още си ме боли. Днес навярно ще ми правят снимка, да се види дали нямам и някакъв шип. Чувствам се като някоя стара бабичка, с характерните за старческата възраст болежки sad smiley Много неприятно. И всичко ми се случи от седене на течение. Да си помисли човек, че съм паднала от коня или нещо такова, а то - течение, да му се невидиsad smiley
Иначе децата са добре, сравнително. Лудницата е пълна, както винаги - търчане за водене и взимане на едното, после на другото дете.
Малката много се дразни на кака си и все я провокира с нещо и стават разправии. После си го отнася със забележки и плаче, че никой не я е обичал. Явно усеща, че кака й пораства и това я подтиска. А бе изобщо, май точно тази възрастова разлика е най-трудна. Ама, ней се - нямаме избор.
Хубава и лека ноемврийска седмица ви пожелавам на всички ви и се пазете здравички.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Редактирано 1 пъти последният път 31.03.2010 09:51.

Re: Студ навън е, да си поприказваме.
Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 4 November, 2009 11:24

Честита ни нова темичка.
Доре мила скорошно оздравяване.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 4 November, 2009 21:32

Честита ни темичка и от мен!
Дано я напълним с хвалби за здрави дечица!
Доренце, бързо оздравяване и от мен! Дано и с ревността лесно и бързо се оправите. Аз от личен опит зная, че конкуренцията между децата е много неприятно усещане за тях самите, та дано успееш да им внушиш, че няма нужда да се сравняват и състезават едно с друго!
Момичета, дано ни подмине свинския грип за момента!

Дата: 9 November, 2009 19:22

Здарвейте, момичета. Как сте?
Ние сме втасали и трите sad smiley Двете щерки са с ангини, а аз с бронхопневмония sad smiley Направо съм се отчаяла sad smiley Всички сме на антибиотици, при все моите негативни възлгедо относно този начин на лечение. Но страхът е голямо нещо sad smiley
На мен ми е изписан още един антибиотик на инжекции, но за сега отказвам да го почвам. Чудя се дали би имало смисъл да ида на хомеопат, без да спирам приема на антибиотика. confused smiley
Много е зле положението.
Дано вие сте здравички. detelina Пазете се, ей!

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 12 November, 2009 15:27

Доре мила дано сте по добре.

Дата: 12 November, 2009 17:28

Доренце, много р страшен този грип и май е съвсем оправдано, че сте на АБ! А да се ходи при класически хомеопат докато сте на АБ е съвсем безсмислено... Бързо оздравяване и дано сте здрави от тук нататък!
Ние сме здрави и сме добре. Стели, Лили пишете вие как сте!

Дата: 12 November, 2009 17:30

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2009 21:47

Ей, не смея да кажа, че оздравяхме! Такова чудо не съм преживявала аз самата - 3 седмици сополи, кашлици и т.н., ужас! Децата са във ваканция, аз съм на работа и така...лека вечер и здраве на всички!

Дата: 22 November, 2009 14:29

Здравейте, момичета как сте? Ние сме горе долу добре.
Вчера направихме годинка и бяха едни емоции падна голяма веселба макар Алекс нищо да не разбира
Да почерпя с kokteil.

Дата: 22 November, 2009 21:59

Лили, честито ти пораснало юначе мила! Да ти е жив и здрав Алекс, все по-голям и все по-послучен да расте! Много усмивки и гордост да ти носи, за да те направи най-щастливата мама!
На него желая много щастливо и усмихнато детство и много успехи във всичко!

Ние сме добре и сме здравички за сега! Дано все така се задържи Пламен! Бебо го почнаха зъбките...

Дата: 23 November, 2009 21:51

Дата: 24 November, 2009 09:57

Лили, как ти е потребителското име? За да видим снимките трябва да се лог офф-неш и тогава да дадеш линка. smiling smiley

Дата: 24 November, 2009 09:59

Ихихихиииииииии! Ливалче, виж какво открих:

Дата: 24 November, 2009 14:13

Видяла си ги пак трябва да ми кажеш как да ги качвам, че съм забравила

Дата: 25 November, 2009 08:53

Ох, аз ползвам линукски браузър и ми е по-лесно. Ина4е с бутон4ето img става...
Ааз да се похваля:

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 21:49

Къде сте, милички, как сте? Ние се борим, кой с работа, кой с училище, справяме се някак. А вие?

Дата: 4 December, 2009 13:58

Ние сме трима по тсял ден жкъсхти пак и нямам миг спокоиствие...
и се пазарим за подаръците от дядо Коледа колко да са...

Дата: 6 December, 2009 13:51

Здравейте smiling smiley
Аз съм все по коне или около деца. Много, много не ми остава време за биберончето ни, но се опитвам да наваксвам.
Весели и щастливи празници на всички ви. sarca

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 6 December, 2009 20:55

Весели празници и от мен момичета.

Дата: 7 December, 2009 04:09

Момичета, весели празници и от мен! Дано сме здрави ние и децата покрай празниците и да ги изкараме спокойно! smiling smiley
Ние пак ще се гледаме тримата вкъщи, че в градината ни открили едно детенце с варицела и мисля да задържа дзверо вкъщи и тази седмица. Хак ми е при бебето и варицелен батко и то точно преди Коледа. smiling smiley
Иначе ние украсихме стаята на баткото горе-долу. Купих му "негова" мъничк елхичка и е много щастлив! smiling smiley
Вие сложихте ли вече украсите?

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.