Различните деца : © Български Бебе Център
Да изпратим лятото на сладка раздумка
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2010 11:12

Здравейте!
Виждам, че предишната "чат" темичка е мноооооооого остаряла. Та хайде да направя една нова, където да си поприказваме, да се похвалим и да се порадваме на компанията си!
Аз да се "похваля" или по-скоро "оплача" вече съм пак на работа. Това е гадно, защото ще изпускам куп интересни номера на малкия ми бонбон, а вечер не зная на кого да обърна първо внимание: на дребния (който се залепва за мен като лепенка) или на баткото...
А хубавото от връщането ми на работа е, че ще имам повече време за вас! smiling smiley
Хайде сега всички да се спишете как сте!
Доре, Лили, Стели и всички останали бързичко дайте отчет поне с по няколко думи какво става с вас!

Редактирано 1 пъти последният път 09.09.2010 11:15.

Re: Да изпратим лятото на сладка раздумка
Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 12 September, 2010 19:44

Didry, не съм влизала тук от много време и ми е приятно да видя, че ме помниш.
При нас - караме труден пубертет, задава ми кофти въпроси, аз все още не съм решила къде ще правим операция, но вече е наложително, от чисто психологически аспект. Иначе ще сме в седми клас, лятото вече свърши, предстои училище. Аз съм си все на работа, напоследък напрежението е голямо.
Вие сте пораснали, много се радвам, че влязох тази вечер в темата. Целувки!

Дата: 14 September, 2010 09:36

Стели, много се радвам, че писа! Понмя ви! Помня и други момичета, които вече отдавна не пишат тук, но ми се иска да не беше така!
Сега се надявам и другите да се отчетат, а и тези, които не познавам и не ме познават: моля ви пишете да раздвижим пак това клубче малко.
А дано при вас започнат да се решават един по един проблемите, Стели! Иначе мен още от сега ме е страх от пубертетяа, въпреки, че ми е малко далечко...
Не зная какви са кофти въпросите, но аз си бях купила една книжка за трудните въпроси... Нещо такова може да ти помогне с идеи!
Сигурна съм, че ще се справиш, ще отмине и този период и после дори ще ти е смешно като си спомниш, но.... докато стане това...
Искам да ти пожелая успешна учебна година за юнаците! Без проблеми в училище и с високи оценки!

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2010 21:41

Благодаря, Марианка!

Дата: 29 September, 2010 11:40

Ох, момичета, никак не мога да се адаптирам на работа. Не ми се работи и това! А и май ми се иска да сменя работата... Или просто един конфликт с колежка ме кара да се чувствам така...
И ме е яд, че изтървам толкова мили и забавни моменти с малчугана... И вечер отработвам и пак не мога да им обърна внимание на дребусите! Добре, че майка ми поне помага вкъщи иначе не зная как бих се оправяла...
Едно ми е такова криво и подтиснато... sad smiley

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 19 October, 2010 23:03

Дидри - нормално! Ама гледам си го писала това преди почти месец. НАдявам се, че вече си ок.
Аз започнах най-сетне нова работа, в частна градина. Обаче за сега няма много деца и не се знае как ще се развият нещата.
Продължавам с ездата. Имам си вече своя кобилка smiling smiley една прелестна дама на 11г. Уча се с нея на самодисциплина и спокойствиеsmiling smiley Искам да уча. Другото лято ще кандидатствам ветеринарна медицина. Хихи, луда работа, ама човек не бива да изоставя мечтите си. Не съм чак толкова дърта smiling smiley
Евка се учи горе-долу добре в музикалното. Хриси отдавна не е правила пристъпи и почти я водя излекувана. Не й давам нищо вече smiling smiley, освен зелените там водорасли и коластри.
Мисля си за вас, момичета.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 20 October, 2010 14:11

Doreeeeeeee!много, много, много се радвам да те видя! Домъчняло ми беше за теб!
Радвам се на добрите новини, които ни пишеш! Желая ти да потръгне чстната градина и да си много, много доволна от новата работа! Също и успехи в ездата! За това напълно те разбирам как ти се тренира, защото и аз ходех на езда като бях студентка! И сега ми се ходи, но... няма как да стане.
За ученето си много права и е чудна идея според мен! Стискам палци да те приемат и да започнеш!
Радвам се, че Хриси веече не прави пристъпи!
Моят Пламен от известно време също се справя добре, но още не смея да кажа, че е излекуван. Нека поне една зима да изкараме без спазми, та тогава...
Пиши по-често Доренце! Че някак ни е празничко тук напоследък!
А аз да ви се похваля с нещо и дано не е против правилата: www.kalinkakids.com

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2010 22:38

Мамичета здравейте!!!! Ние с Алекс сме добре той си ходи на ясла, плачка сутрин и така. Почнал е много да говори, не че всичко му се разбира.
Мен ме повишиха малко и разбира се ми сложиха повечеработа.
Много ви целувам момичета, радвам се, че всички сме добре.

Дата: 5 November, 2010 11:54

Лили, много се радвам, че можа да ни драснеш някой ред! Прати и малко снимки да ви видим? Кой знае колко е пораснал Алекс!
Поздрави за повишението! Да ти върви по вода и да има още много такива!

Дата: 10 November, 2010 11:42

Здравейте, момичета
Дидри много е пораснал да ще става на 2 този месец. Ще кача да го видите.
Много много целувки.

Дата: 10 November, 2010 12:38

Дата: 23 November, 2010 12:57

Ох, сладур миличък! Ще ти го схрускам, да знаеш мъника! Много сте готини и двамата да ти е жив и здрав!

Дата: 27 December, 2010 13:10

Честита коледа момичета!!!!!!Желая ви много здраве и успехи.

Дата: 10 January, 2011 14:59

Честита Нова Година на всички! С пожелания да донесе много здраве на децата ни и на нас! А другото само ще си дойде!

Дата: 13 January, 2011 08:14

Здравейте, момичета как сте? Ние с Алекс сме добре.Как изкарахте празниците?
Много много целувки.

Дата: 28 January, 2011 12:00

Здрасти Лили!
Ние (да чукна на дърво) сме здрави за сега! Дано ни отмине грипната епидемия! Тази година дори ни се размина посещението в спешните кабинети по празниците!

Дата: 3 February, 2011 17:29

Много се радвам да чуя, че сте здрави. Аз работя като луда, понякога даже и не виждам Алекс. Иначе и ние сме добре. Много много целувки

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.