Различните деца : © Български Бебе Център
детски програми за стимулация на мисъл и говор!!
Изпратено: DILIYANA (IP регистриран)
Дата: 27 January, 2011 11:44

Здравейте,мили мами!!Ползвам на сестра си профила,тъй като все още нямам оторизация за свояsmiling smiley)
Интересува ме,имате ли програми с картинки,звуци и разни такива,с които да стимулирам и задържа вниманието на моята палава и непокорна принцескаsmiling smileyТя ще навърши 7г в началото на март.

Re: детски програми за стимулация на мисъл и говор!!
Изпратено: shanayata (IP регистриран)
Дата: 27 January, 2011 13:24

Ето ме и мен,вече с моя профилsmiling smiley)

Редактирано 1 пъти последният път 27.01.2011 13:25.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 28 January, 2011 11:55

Здравей,
На моя син му купихме Буквенка и Цифренка и съм доволна. Помогнаха му много за буквите и цифрите. Има ги в по-големите книжарници дисковете и не са скъпи. Но не разбрах теб какво точно те интересува...

Редактирано 1 пъти последният път 28.01.2011 11:55.

Изпратено: shanayata (IP регистриран)
Дата: 28 January, 2011 18:17

Здравейте,интересувам се от приказки с повече картинки,неща,които да събудят повечко фантазия в малката и главица.Тя е на седем,както казах,но не се стреми да обогати речника си и предпо4ита да гожори кратко и само по същество,което е проблем,тъй като не живеем в БГ,и четох на скоро,че при двуезичните дечица е от значение на какво ниво говорят майчиния език.Разбрах,че втория език по някога просто стига до нивото на майчиния и децата не го развиват достатучно добре.За това,аз искам да наблегнем на Българския.Ако имате идеи,ще се радвам smiling smiley

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2011 12:07

Книжки с приказки и стихчета на български език не могат ли да свършат работа? Детето има ли някакъв констатиран проблем или притесненията ти са от краткия й изказ?

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: boriana (IP регистриран)
Дата: 27 April, 2011 14:57

Игри на асоцияции,мемори карти (ние си направихме сами).Когато сме в колата,броим коли,дървета,хора с черни якета,птички,каквото си измислим.За говора ходим на логопед,но си имаме проблем за това го посещаваме.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.